Şimdi Ara

Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

@arama_botu
    hayırlısı olsun, araç koltuğu için erken davranıyorsunuz. 9 aydan sonra anca kullanacağınız bir ürüne şimdiden yatırım yapmayın bence. ana kucağı yeterli ilk aşamada. içinde ana kucağı da bulunan çocuk arabaları var işinizi görecektir. Hatta ikinci el de bakabilirsiniz.

9 aydan önce kullanılmıyor mu? Araçta hastane vs. gidişlerde falan kullanırım diye düşünmüştüm.

hocam senin ihtiyacın 0-13 kg aralığında olan oto koltukları. zaten genellikle ana kucağı diye geçerler. doğumdan itibaren çocuğun gelişimine göre 9-12 aya kadar kullanabilirsiniz. Muhtelif fiyatlar oluyor ana kucağında bütçenize göre bir seçim yaparsınız. Hatta ana travel setler satılıyor hem bebek arabası ve ana kucağından oluşan bir set. Ben kraft horn travel set almıştım. arabadab direk koltuğunyla alıp bebek arabasının şaşesine monte ediyordum rahat oluyordur yani. Saygılar...

ürüne gelince kraft rino ve olympus koltuğu kampanyaya soktu beraber 369 lira (rino'nun fiyatı) muhtemelen o şekilde bir kampanyadır. Zira ben 20 tl ye almıştım

• isofix le ilgili direkt olarak şaseye bağlamak darbeyi daha çok hissettirir diyorlar....
    klasik türk mantığı da olabilir, peki bu avrupalılar hala neden isofixsiz satıyor acaba?
  • inanamayacaksınız ama internette bile 130 civarı, mağazalarda 198tl ye kadar satılabilen bu koltuğu 64 tl ye aldım.... orjinal hemde sıfır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: r7153

inanamayacaksınız ama internette bile 130 civarı, mağazalarda 198tl ye kadar satılabilen bu koltuğu 64 tl ye aldım.... orjinal hemde sıfır....

Nereden aldığınızı söyledin de bari biz de yararlanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

quote:

Orijinalden alıntı: r7153

inanamayacaksınız ama internette bile 130 civarı, mağazalarda 198tl ye kadar satılabilen bu koltuğu 64 tl ye aldım.... orjinal hemde sıfır....

Nereden aldığınızı söyledin de bari biz de yararlanalım

ellerinde kaldımı bilmiyorum ama mersin forum avm de S.O.S diye bir mağazadan....
    başka yerlerde şubesi varmı bilmiyorum.
  • Herkese slm;

Ben oto koltuğu için karar verdim ama kullanan kimseyi bulamadım. Forum dada kimse bahsetmemiş.

Markası Kraft Encore Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu Siyah 9-36 kg

Kullanan varsa memnun mu, bilgi verirse sevinirim. Hayırlı günler herkese...

Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okilometre

Herkese slm;

Ben oto koltuğu için karar verdim ama kullanan kimseyi bulamadım. Forum dada kimse bahsetmemiş.

Markası Kraft Encore Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu Siyah 9-36 kg

Kullanan varsa memnun mu, bilgi verirse sevinirim. Hayırlı günler herkese...

Kraft Olympus Oto Koltuğu (15-36 Kg)

bende bunun gibi bişey bakıyorum.
    aldıktan sonra bilgilerinizi ve fiyatı paylaşırsanız sevinirim.

mothercare de %40 indirim var. 9-36 kiloda 150 TLcivarıa gelen biir koltuk vardı. ancak, 3 pozisyonlu hali yoktu bunun.

• Aracımda isofix var mıdır acaba? Nasıl emin olabilirim? (Toyota Avensis 1998 model)
  • ben bugün kraft rhino isofix'ini alacağım. hem isofix var hemde önünde güvenlik için ayak var.
    kraftbaby.com'dan görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Aracımda isofix var mıdır acaba? Nasıl emin olabilirim? (Toyota Avensis 1998 model)

ISOFIX 2003-2004 sonrası modellerde kullanılmaya başlandı. Hatta her marke ve modele tamamen yaygınlaşması 2005-2006 yı bulur.
  • Kampanyalı modellerde genellikle isofix malasef yok. isofix özelliği olunca fiyat fırlıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Aracımda isofix var mıdır acaba? Nasıl emin olabilirim? (Toyota Avensis 1998 model)

ISOFIX 2003-2004 sonrası modellerde kullanılmaya başlandı. Hatta her marke ve modele tamamen yaygınlaşması 2005-2006 yı bulur.

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.