Şimdi Ara

Kraft Bebek Arabası Fırsatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mükemmel bi araba. aşırı iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsah83

bu fiyata bu kalitede ve işlevsellikte travel bulursanız söyleyin alalım bizde...
    senin verdiğin link travel değil düz bebek arabası.
  • Hocam sizin yorumlarınızdan sonra ben de araştırdım internette yorumlar çok iyi görünüyor. Şu an en uygun 1399 tek araba 1899 set olarak satılıyor. E bebek 20 TL kod Var elimde ayrıca.Daha uyguna gelir mi yoksa alınmalı mı ?
    Güzel fiyat bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

• bu kadar zamlanmış mı ya? 1.5 yıl önce 950 set haline fiyatıydı. şubat indirimini bekleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Hocam sizin yorumlarınızdan sonra ben de araştırdım internette yorumlar çok iyi görünüyor. Şu an en uygun 1399 tek araba 1899 set olarak satılıyor. E bebek 20 TL kod Var elimde ayrıca.Daha uyguna gelir mi yoksa alınmalı mı ?
    Güzel fiyat bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.
    14 aralıkta ebebekte %14 indirimle araba 1160TL, puset 450TL idi..hepsiburada kredi kartı puanıyla falan 1060 lira civarına alınabiliyordu araba..o fiyatlara illaki yine düşer diye bekliyorum. Aceleniz yoksa siz de bekleyin bence.
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Hocam uygun fiyatlı yakalarsanız alırken beni de hatırlayıp haber verirseniz çok memnun olurum, ben de sizi haberdar ederim bulursam o fiyatlara.

• Alın baston araba geçin, bunlar hep heves, eşe dosta bedava vereceksiniz sonra. Bebek büyütmek masraflı, parayı başka şeylere harcayın, organik mama alın mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyat denk gelirse beni de haberdar ederseniz memnun olurum,
    Joie litetrax 4 düşünüyorum ben de.

• Kısmetse bu ay doğumumuz var, ben de çok araştırdım baston mu travel mı vs vs.

En son bu kraft flex ve chicco lite way 3 arasında kalıp, lite way 3 aldım.

2 kullanan arkadaşım bizzat tavsiye etti. Bakalım zaman göstericek doğru tercih mi yaptık :)
  • allah nasip ederse bizim de uzun suremiz var ancak goz ucuyla baktim yine de. bilgi veren arkadaslara tesekkurler :)
  • En hafif ve en sağlam travel sistem öneriniz nedir arkadaşlar, biz de bakıyoruz da aleminyum gövdeli mi almak lazım?

• kadirbb K kullanıcısına yanıt
    şu an kraft ta bu travel bebek arabası en hafif arabalardan biri.
    9kg. https://www.kraftbaby.com/arama?q=sharp
  • timsah83 kullanıcısına yanıt
    Kraft time modelini beğendik hocam e bebekte onu gördük, sizin attığınız model yoktu belki görsek onu daha çok beğenirdik bilemiyorum, şimdilik time modelinin indirime girmesini bekliyoruz, teşekkürler:)

• Bir süredir bebek arabalarını araştırıyorum, vaktim olduğu için acele etmedim.

Puset modeller için yer kaplamaması konusunda arkadaşlar haklılar, ancak tekerlekleri küçük olduğu için hareket ettirmesi araç doluyken biraz kuvvet istiyor. Travel sistemlerde tekerlekler biraz daha büyük ve rulmanlı oldukları için hareket ettirmesi daha kolay. Hele ki AVM'de bütün poşetleri arabaya yüklediğinizde. Bunun dışında her travel sistem çok yer kaplar diye bir kaide yok. Bagajda az yer kaplayan ve bir kaç sene rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerde var.

Uzun araştırmalar sonucunda 2 modelde karar kıldım.

1. Prego Quatro
    2. Elele Baby Allroad.

Tavsiye arayan arkadaşlara yardımcı olur umarım.

Bu arada aklınıza takılan her türlü soru için yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aquapolis -- 14 Ocak 2020; 12:0:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquapolis

Bir süredir bebek arabalarını araştırıyorum, vaktim olduğu için acele etmedim.

Puset modeller için yer kaplamaması konusunda arkadaşlar haklılar, ancak tekerlekleri küçük olduğu için hareket ettirmesi araç doluyken biraz kuvvet istiyor. Travel sistemlerde tekerlekler biraz daha büyük ve rulmanlı oldukları için hareket ettirmesi daha kolay. Hele ki AVM'de bütün poşetleri arabaya yüklediğinizde. Bunun dışında her travel sistem çok yer kaplar diye bir kaide yok. Bagajda az yer kaplayan ve bir kaç sene rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerde var.

Uzun araştırmalar sonucunda 2 modelde karar kıldım.

1. Prego Quatro
    2. Elele Baby Allroad.

Tavsiye arayan arkadaşlara yardımcı olur umarım.

Bu arada aklınıza takılan her türlü soru için yazabilirsiniz.
    prego Türk markası; çinden ürün seçip marka basıyor. Kraft da öyle. Bu nedenle 2 marka soru işareti bende.
    Pierre cardin ve kanz'ı da aynı şekilde bir Türk firma Çinde yaptırıyor lisansını alıp.

kendisme araba alsam bu kadar ince elemezdim sanıyıorum. Şimdilik Kanz Veyron ve Joie litetrax modeline bakıyorum.

Keşke Chicco'da uyguun travel olsa alıp geçerdik.

• Ürünün çinde yapılması bir eksi değildir, çinde yapılıyor diye kalitesiz olmaz ürün. Firmalar çinde ki ucuz işçi gücünü kullanır, malzeme kalitesini kendileri belirler. İsteyen ucuz malzeme kullanır fiyata oynar, isteyen kaliteye oynar. Volvoda çinlidir mesela ama kalitede üst düzeydir. Wmf premium mal satar ama bir çok ürünü çinde üretilir. Almanyada aynı işi yapan bir işçiye 2000 euro verip tonla hak sigorta vereceğine çinde 300 dolara yaptırmak haliyle daha mantıklı geliyor herkese.

Çinin kalitesiz diye bilinmesinin tek sebebi bizim alım gücümüz düşük olduğundan sadece kalitesiz ürünler almamız. Halbuki limon sıkacağına 250 tl isteyen wmf bile bazı ürünlerini çinde ürettiriyor.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_wmf-limon-s%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1-1155480.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIkqT3hJ6T5wIV1KSaCh2vywY4EAQYAyABEgL6avD_BwE&gclsrc=aw.ds

250 liraya limom sıkacağı ama menşei çin mesela :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Ürünün çinde yapılması bir eksi değildir, çinde yapılıyor diye kalitesiz olmaz ürün. Firmalar çinde ki ucuz işçi gücünü kullanır, malzeme kalitesini kendileri belirler. İsteyen ucuz malzeme kullanır fiyata oynar, isteyen kaliteye oynar. Volvoda çinlidir mesela ama kalitede üst düzeydir. Wmf premium mal satar ama bir çok ürünü çinde üretilir. Almanyada aynı işi yapan bir işçiye 2000 euro verip tonla hak sigorta vereceğine çinde 300 dolara yaptırmak haliyle daha mantıklı geliyor herkese.

Çinin kalitesiz diye bilinmesinin tek sebebi bizim alım gücümüz düşük olduğundan sadece kalitesiz ürünler almamız. Halbuki limon sıkacağına 250 tl isteyen wmf bile bazı ürünlerini çinde ürettiriyor.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_wmf-limon-s%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1-1155480.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIkqT3hJ6T5wIV1KSaCh2vywY4EAQYAyABEgL6avD_BwE&gclsrc=aw.ds

250 liraya limom sıkacağı ama menşei çin mesela :)
    aynı fikirdeyim, yalnız burada bahsedilen "ürettireceği kaliteyi belirleyen" firmalar atak dış ticaret ve veta diye osb'de fabrika.
    Chicco'nun çinde yaptırdığı ürünle atak dış ticaret firmasının yaptıracağı ürün aynı olmaz diye dedim. Yoksa birkaç marka harici herkesin üretim yeri Çin.
    Firsat kovalıyorum, fiyatlar aslında geçen seneye göre düşük.

• aquapolis kullanıcısına yanıt
    Prego quattro modelini 9 aydır kullanıyoruz, çok memnunuz. Anakucağını ilk etapta oto koltuğu olarak da kullanabiliyorsunuz (travel sistemin olayı bu zaten), evde de çocuğu uyutmak için kullanabiliyorsunuz. Çok işlevsel, güzel ve kaliteli bir ürün. İster Çin'de yapılsın ister Arjantin'de, kullanıyorum ve kalitesini görüyorum, düşünenlere de tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.