Şimdi Ara

KPSS kazanıp Yüksek lisans yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SAnırım okul bitince Yüksek Lisans yapacağım. Lakin bi yandan da çalışmak istiyorum para biriktirmek.. Lise KPSS sine girip bir memurluğu kazanıp aynı zamanda da Yüksek Lisans yapabilir miyim? Devlet izin veriyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

Merhabalar.
    SAnırım okul bitince Yüksek Lisans yapacağım. Lakin bi yandan da çalışmak istiyorum para biriktirmek.. Lise KPSS sine girip bir memurluğu kazanıp aynı zamanda da Yüksek Lisans yapabilir miyim? Devlet izin veriyor mu?

sıralama şöyle lise lisans yüksek lisans..... yani lisans yapmadan nasıl yüksek lisans yapmayı düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

quote:

Merhabalar.

sıralama şöyle lise lisans yüksek lisans..... yani lisans yapmadan nasıl yüksek lisans yapmayı düşünüyorsun

İlla okul diyince lise mi anlaşılmak zorunda? Zaten şuan lisans eğitimi alıyorum 3. sınıfım :D Ben lise KPSS sine girmeyi planlıyorum çünkü kazanması kolay ve bi yandan yüksek lisans okurken diğer yandan paramı da kazanırım düşüncesiyle..

Merakım Yüksek lisans yapmadan önce KPSS ile memurluk kazanırsam (yoksa ne işim var lise KPSS ile gider Lisans KPSS sine çalışırım öğretmen olurum) Yüksek lisans yapmama izin verir mi devlet?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

quote:

Merhabalar.

İlla okul diyince lise mi anlaşılmak zorunda? Zaten şuan lisans eğitimi alıyorum 3. sınıfım :D Ben lise KPSS sine girmeyi planlıyorum çünkü kazanması kolay ve bi yandan yüksek lisans okurken diğer yandan paramı da kazanırım düşüncesiyle..

Merakım Yüksek lisans yapmadan önce KPSS ile memurluk kazanırsam (yoksa ne işim var lise KPSS ile gider Lisans KPSS sine çalışırım öğretmen olurum) Yüksek lisans yapmama izin verir mi devlet?

çalışmak yüksek lisansa engel değil merak etme bi sorun çıkmıyor lise kpss ile kazanırsın memurluğu üniversiteyi bitirirsin bu arada sonra da lissans üstünü yuaparsın çalışırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulu_turk -- 6 Ocak 2014; 15:51:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.