Şimdi Ara

kpss eğitim bilimleri ve öabt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben gy kısmından türkçe ve matematiği bitirdim sayılır. artık eğitim bilimlerine ve alana yönelicem. çünkü onlar daha önemli.
    benim de onlardan eksiğim çok.
    eğitim bilimlerine nasıl çalışıyorsunuz, kimin videolarını beğeniyorsunuz? şimdilik benim hocamı izledim ama onlarla mı devam etsem bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P.dr -- 15 Eylül 2018; 14:50:10 >

• Videolardan not al veya yazmayı sevmiyorsan yanında sağlam bir not bulunsun. Kolay bir soru bankasından soru çözerek başla. Çözemediğin soruda hemen nota bak. Bu şekilde konuları ilerlet. Konulara fazla zaman ayırma. Çerçeve olarak öğren ve hemen soru çözümüne geç. Zaten eğitim bilimleri soru çözerek öğrenilir. Soru üzerinde konuların detaylarını öğreneceksin. Şunu da unutma eğitimde çözdüğün soru kadar net yapacaksın.

Gözünde de fazla büyütme. Sadece dinleyerek bile 50-55 net rahatlıkla yapılır. Ortalama bir soru çözümü ile 60 ve üstünü rahatlıkla görürsün. Sağlam netler bırakmak istiyorsan en az üç farklı set bitirmelisin. Kaynak olarak pegem isem yargı kullanabilirsin. Özellikle pegem gerçekten de çok kaliteli. Sınava çok yakın oluyor.

İşin bir de ÖABT kısmı var maalesef. Çalışmaların kesinlikle alan ağırlıklı olsun. Gk-gy+ eğitim 2 çalışıyorsan alan 3 çalış. Ders sayısı fazla olduğu için mutlaka planlı git.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim Ramazan,
    gk gy daha bitiremedim planlı gitmiyorum. düzen kuramadım bir türlü. eğitim bilimlerinden bende konu dinleyip not alıp bol soru çözümü yapmayı düşünüyorum.
    sizde sanırım hazırlanıyorsunuz, alanınız nedir acaba?
  • P.dr P kullanıcısına yanıt
    Sosyal bilgiler hocam. Bu yıl alan hariç gk gy eğitim çok iyi yaptım. P10 87 geldi alandan da 77 aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    p10 puanınız iyiymiş hocam.
    ben ilk kez deneyeceğim 2019 da. hiç çalışamıyorum ama bakalım ne olacak. benim alan ve eğitim bilimleri eksiğim var.
  • Kpss de düzen önemli bende bir düzen alamadım bende de türkçe sıkıntılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.