Şimdi Ara

KPSS A GRUBU SINAV ÜCRETİ TOPLAMDA 425TL (Baskılar sonucu ücret 185 TL olarak değişti)(ÖSYM A.Ş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  KPSS A GRUBU SINAV ÜCRETİ TOPLAMDA 425TL (Baskılar sonucu ücret 185 TL olarak değişti)(ÖSYM A.Ş)
    Yazıktır, günahtır, haksızlıktır.
    Edit: ÖSYM baskılar sonucu; KPSS A grubu sınav ücretini değiştirdi. Alan sınavı üç oturum şeklinde yapilacak. Ders başına fiyatlandırma yerine oturum başına 40 TL alacaklar. Yani alan+ gkgy =180 TL oldu. Hayırlı uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 18 Mart 2017; 20:48:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işsiz, yeni mezun öğrenciden bu parayı nasıl istersin. Nasıl bi vicdansızlıktır bu. düzeltilmezde artık

• stophart kullanıcısına yanıt
    Bu süreçte ailemize yük olmuyormus gibi bir de böyle saçma bir fiyat ben ve benim gibi arkadaşları iyice bunalıma soktu. Gerçekten çok yazık

• Kredi kartına 9 taksit yaparlarsa anca girebileceğim.

• Bende öyle düşünüyorum yoksa elde yok avucta yok.

• Mesela bulunduğun şehirde sınava giremiyorsan;

1- gk gy için gitgel yapacaksın: 2 yolculuk 100 tl.

2- alan sınavları için gitgel yapacaksın: 2 yolculuk 100 tl.

3- bir gece kalacaksın yada gitgel yapacaksın: 100 tl.

Toplam 700 küsür lira.

Bir işsiz bu parayı ödemek için kredi çekmeli.

• Goudelock kullanıcısına yanıt
    Yemesi, içmesi felan derken 800-900 TL yi bulur.

• gk gy için git gel olmaz zira çoğu şehirde sınav merkezi var. ama alan sınavları için dediğiniz doğru.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    İlçe şehir merkezine 110 km ne yapcaz?

• Kısacası fakirsen okuma diyorlar.

• edepsiz şerefsizler
  • İnsan nasıl soyulur görmüş olduk.Zaten bu konuda ustalar.

• Arkadaşlar sadece KPSS A grubundan gy-gk sınavına girsek düz memurluk için yeterli oluyor değil mi ? (aöf kamu yönetimi mezunuyum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 15 Mart 2017; 18:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYER66

Arkadaşlar sadece KPSS A grubundan gy-gk sınavına girsek düz memurluk için yeterli oluyor değil mi ? (aöf kamu yönetimi mezunuyum)

Bu seneki gkgy sınavı düz memurluk için değil, alan sınavı ve öğretmenlikler için. Benim bildiğim kadarıyla. ÖSYM nin kılavuzunu incelemenizde fayda var. Bu arada biraz zorlar belki ama sana AÖF maliye mezunu. Biri olarak söylüyorum. Sınava alandan girmen senin için daha iyi olur. Atanma gkgy ya göre daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

quote:

Orijinalden alıntı: PLAYER66

Arkadaşlar sadece KPSS A grubundan gy-gk sınavına girsek düz memurluk için yeterli oluyor değil mi ? (aöf kamu yönetimi mezunuyum)

Bu seneki gkgy sınavı düz memurluk için değil, alan sınavı ve öğretmenlikler için. Benim bildiğim kadarıyla. ÖSYM nin kılavuzunu incelemenizde fayda var. Bu arada biraz zorlar belki ama sana AÖF maliye mezunu. Biri olarak söylüyorum. Sınava alandan girmen senin için daha iyi olur. Atanma gkgy ya göre daha iyi.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Kpss B lisans galiba düz memurluk için.Bu sene sadece gk gy e girmemiz bir işe yaramıyor yanında branşa da girmemiz lazım oda sıkıntı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 16 Mart 2017; 16:40:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.