Şimdi Ara

Kpss a grubu hakkında bilgi verirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben lisans maliye mezunuyum ilk defa bu sene yds ve alan bilgisi sınavlarına girecem merak ettiğim konu alan sınavında sadece maliye bölümünü çözsem yeterli olurmu? Yoksa diğer branşlarıda çözmelimiyim pek hakim olmadığım için diger branşlara boş bırakmayı düşünüyorum ama puanlama falan nasıl olur bu konu hakkında beni detaylı bilgilendirirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece maliye çözmek yeterli değil hukuk iktisat muhasebe ve işletme sorularını da çözmeniz gerekir kurum sınavlarına girebilmek için.

• Hocam şimdi bu yıl yapılacak kpss a türü lisans için. Ben yds falan girmedim normal genel kültür genel yetenek sınavına girsem puanım oluşurmu? Alan sınavı girmek istemiyorum ama genel kültür gene yetenek istiyorum. Bölümüm maliye

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Hocam şimdi bu yıl yapılacak kpss a türü lisans için. Ben yds falan girmedim normal genel kültür genel yetenek sınavına girsem puanım oluşurmu? Alan sınavı girmek istemiyorum ama genel kültür gene yetenek istiyorum. Bölümüm maliye

Dostum benimde bölüm maliye geçen sene sırf yds başvuru tarihlerini kaçırdığım için alan sınavınada giremedim çünkü maliye bölümü yds puanı istiyor yds ye girmeden alana girsen bile geçersiz sayılır ama normal genel kültür genel yetenek sınavına girebilirsin problem olmaz sadece gk gy puanın hesaplanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 13 Mart 2017; 10:33:19 >
  • Tamam bende zaten gk gy istiyordum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.