Şimdi Ara

kpss 2020 de merkezi atama durumu nedir ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
6
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    551 Mesaj
    arkadaşlar kpss ye hazırlanmak ve hazırlanmamak konusunda kararsız kaldım 90 puanların bile kolay kolay atanamadığı ve merkezi atamaların gitgide azaldığı bu süreçte sizce hazırlanmalı mıyım? sizce kpss 2020 de neler değişir sistem hakkında çok bilgim yok merkezi atama yerine her kurum mülakat yapacak falan deniliyor bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim girip girmeme konusunda kararsızım

|
    |

bence asil atamalar 2022 de olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İsmet İNÖNÜ
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    90 küsür aldım atanamadım hala. ama seçici davranıyorum ondan. 2020 de de atanma sansım oalcagını dusundugum ıcın(merkezi tabiki) heryeri yazmıyorum.

Orijinalden alıntı: radef

90 küsür aldım atanamadım hala. ama seçici davranıyorum ondan. 2020 de de atanma sansım oalcagını dusundugum ıcın(merkezi tabiki) heryeri yazmıyorum.
    hocam sizin gibileri gördükçe daha umudu azalıyo insanın maalesef artık eskisi gibi 90 puanla falan atanmak bile zorlaşmış umarım emeğinizin karşılığını alırsınız
    |
    |
    Sağlık bölümleri ve hukuk, bazı mühendislik bölümleri atandı ancak 4001 gibi kadrolara pek alım yapmıyorlar. Önümüzdeki dönem inşallah değişir bakalım nasıl olacak. https://www.hepsinibilio.com/atama-puanlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defnebarış -- 15 Mayıs 2020; 19:13:38 >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.