Şimdi Ara

KPSS 2017 ANA KONU (WhatsApp grubu KURULDU - ALIMLAR DURDURULDU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
6.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler geçen sene 65 gky 60 eğitime 79.5 p10 75.4 p3 geldi.

bu yıl 75 gky 55 eğitim yaptım sizce puan nasıl gelir ? şansım var mı gardiyanlık vs. başka memurluklar için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OceanMaster

Olm niye kimse yazmiyo la konuyu google dan bulabildim.

Mat zor geldi bana yetistiremedim mattan 5 soruya

Son bes dakika ustunkoru baktim yapilacak gibi degildi. GK basitti yanlisim yok gibi tereddutte kaldigim iki soru yanlis sadece. Uc tane de diger yerlerden ciksa gk bes yanlis. Turkceden de pek yanlisim cikacagini sanmiyorum ama matematik yamulttu. Hedefim 85 ve ustu almakti su an icin 80-85 arasi bir sey bekliyorum.

Defansif yazmıştım ki öyleyimdir sınavlardan sonra genelde ama sorular açıklandı ve beklediğim sonuçlar baktığım kadarıyla ciddi fark var. Nasıl bir sınavdı çözemedim, bazı soruların cevabını eminim ÖSYM de bilmiyordur

Türkçe 5Y, Mat bilmiyorum ama fazla fazla hesapladım inşallah doğru hatırlıyorumdur 15Y 6B resmen LYS matematiğe dönmüş belki yanlış hatırlıyorumdur Matematik hayal gibiydi çok hızlı ve üstünkörü çözdüm vakitsizlikten GK da beklediğim gibi değil 13Y
    var en fazla en iyi ihtimalle 12Y olur GK' dan eminim. Bu durumda ,

KPSS 2017 ANA KONU (WhatsApp grubu KURULDU - ALIMLAR DURDURULDU)

Çok standart sapsa 80 üstü gelir diye düşünüyorum bu da bana yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OceanMaster -- 23 Mayıs 2017; 22:47:57 >

• 55 almışım kesin memur olurum
  • 2001 için bir sorum olacak. kasım ayındaki ortaöğretim kpss ye girmiştim. aralıkta tercih yapmadım okula yakın yerde kadro açılmadığı için. edirne'de okuyorum ve kendim de kırklareli'de yaşıyorum. kırklareli'de il özel idaresine 4 hizmetli 4 de bekçi alınacakmış. Hangisini ilk sıraya yazsam karar veremedim. ikisyle ilgili bilgisi olup paylaşan olursa çok makbule geçer. puanım 98 küsur sıralama da 20.  KPSS 2017 ANA KONU (WhatsApp grubu KURULDU - ALIMLAR DURDURULDU)

• pomakemir kullanıcısına yanıt
    ikisinide boşver istanbuldaki belediye zabıtalıkları yaz. hizmetli ya da bekçi olsan alacağın 2300 zabıta olarak 3500 alırsın en az mesai ve sosyal denge ile.
  • ben 7 tercıh yapabılıyorum

pc ısletmenı,verı hazırlama

herhanbır 2 yıllık mezunu 3001 vede meb onaylı belge

bunların 3 u ıstanbul ankara bursa yanı tutmaz

bosuna yorulmucam tercıh yapmıcam gıdıp bankayla 15 tl ugrasamam

bugune kadar 50 deneme yaptım 15 tl cok para olurdu

bır akraba 50 puanla ogretmen oldu ama guneydogu sınırı
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Zabıta olmaya karar verdim hocam, açtığım konuda belirttim sebebini. Ama İstanbul'da hem 7 kadro var bana gelmez hem de geçiş yapabileceğim kadro yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer konuya yazdım, buraya da yazayım; düşünen olursa PM atsın arkadaşlar.

Eşim 2012-2013 yıllarında KPSS'ye girmeye karar vermişti fakat kitapları falan aldıktan kısa zaman sonra istediği bir kurumda işe başladı çok şükür.

Aldığımız kitaplar öylece kalakaldı. İhtiyacı olan bir arkadaşa Pendik, Kartal yada Tuzla taraflarında elden teslim edebilirim. Kitaplar sıfırdır. Fotoğraflarını atıyorum. Tabiiki hiçbir ücret talep etmiyorum.

Herkese şimdiden sınavlarında başarılar..

KPSS 2017 ANA KONU (WhatsApp grubu KURULDU - ALIMLAR DURDURULDU)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.