Şimdi Ara

KPSS 2012 Önlisans/Ortaöğretim ---ANA KONU---(TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI!..) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
11
Favori
30.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: multisongohan

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim bir çoğunuz umutlu ama ben kazanamadım heralde aranızda en düşk notu ben aldım notumlanda atanabilrmiyim bilmiyorum ben halkla ilişkiler ve tanıtım aöf önlisans mezunuyum şu anda işletme aöf son sınftayım tabi ben önlisanstan başvurdum sonuç söyle

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
    Genel Yetenek Genel Kültür
    Doğru Yanlış Doğru Yanlış
    18 18 28 32

KPSSP93 66,03034
    Başarı Sırası 347456
    Aday Sayısı 692192

kendi görüşüm bence kazanamadım hiçbiryeri

genel yetenek : 26 dogru 13 yanlış
    genel kültür : 25 dogru 35 yanlış

kpssp93 : 68,62690
    başarı sırası : 242289

bölüm halkla ilişkiler ve tanıtım önlisans açıköğretim.

hocam 2 mizde aynı bölümü okumuşuz 2 puan yüksek almışım senden 105 bin kişi öne atmış beni yuh. nasıl bir hesaplama sistemi var bu ösym nin anlamış degilim.

benimde pek umudum yok biyere yerleşebilecegimi sanmıyorum.

edit : benim 21 soruyu okumamış itiraz edicem. yeni farkettim. 120 sorunun hepsini işaretlemiştim.

arkadaşlar bu bölüm ile ilgili şunları söyliyim en önemli sorun torpil ve sümenaltı olayıdır bakın görüceksiniz cemaate yakın olup az puan alanlar çok sağlam kadrolara yerleşecekler ama cemaatten olmayıp çok yüksek puan alıp boşta kalan innsanlarda olacak bundan eminim
  • KPSSP94 82,75720
    Başarı Sırası 29316
    Aday Sayısı 1872206

Arkadaşlar biliyorum herkez aynı şeyi soruyor bir umut varmı diye ama rica etsem nacizhane %(yüzde) olarak bir kazanma kazanamama ihtimali söyleyebilirmisiniz.

*Ticaret lisesi mevzunuyum

*Bilgisayar işletmenliği ve bilgisayarlı muhasebe sertifikam var

*Yaşım 26 ve 2 yıllık B sınıfı ehliyetim var

*Askerliği henüz yapmadım(!) 2 yıl daha tecilliyim

*Atanamazsam yada bu arada duyuru yapılan itfaiye, zabıta, katiplik vs. şansım varmıdır varsa oraya mı yönelmeliyim?

Telefonumda kamu haber paketi yaptım. Sürekli mesaj

gelecek sanırım. Onların doğru biliyorsam şahsen yapıyoruz galiba başvuruları. Sonuna kadar 2 yıl beklemelimiyim yoksa itfaiye vb çıkan duyurulara mı bakayım bu puana göre ?

Şimdiden yardımıznız için teşekkür ederim.
  • 70'li puanlarda yığılma olmuş, hatta 68-77 arası sağlam bir yığılma söz konusu. Arkadaşım ortaöğretimde 75 ile 180 binde ama başka arkadaş 79 ile 76 binde. 4 puan ile 104 bin kişi

Bu arada ben de tam 80 aldım, sıralama da 26bin...
  • Beyler bu sıralamada ilk atamada gidebilir miyim acaba, bilgili bi arkadaş varsa eğer yardım lütfen.

KPSS 2012 Önlisans/Ortaöğretim ---ANA KONU---(TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI!..)
  • Sonucuna itiraz etmek isteyenler buyrun, ben edeceğim.

http://osym.gov.tr/belge/1-13411/adaylar-tarafindan-dilekce-gonderilmesi-20042012.html
  • Arkadaşlar Aöf işletme mezunu oldum fakat diplomamı henüz almadım bu sınavada girdim. Acaba Tercih yapsam sıkıntı çıkar mı?
  •  KPSS 2012 Önlisans/Ortaöğretim ---ANA KONU---(TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI!..)

sizce nasıl beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Dude!

sizce nasıl beyler?

vay anasını adam altıncı olmuş
  • quote:

quote:

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim bir çoğunuz umutlu ama ben kazanamadım heralde aranızda en düşk notu ben aldım notumlanda atanabilrmiyim bilmiyorum ben halkla ilişkiler ve tanıtım aöf önlisans mezunuyum şu anda işletme aöf son sınftayım tabi ben önlisanstan başvurdum sonuç söyle

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
    Genel Yetenek Genel Kültür
    Doğru Yanlış Doğru Yanlış
    18 18 28 32

KPSSP93 66,03034
    Başarı Sırası 347456
    Aday Sayısı 692192

kendi görüşüm bence kazanamadım hiçbiryeri

genel yetenek : 26 dogru 13 yanlış
    genel kültür : 25 dogru 35 yanlış

kpssp93 : 68,62690
    başarı sırası : 242289

bölüm halkla ilişkiler ve tanıtım önlisans açıköğretim.

hocam 2 mizde aynı bölümü okumuşuz 2 puan yüksek almışım senden 105 bin kişi öne atmış beni yuh. nasıl bir hesaplama sistemi var bu ösym nin anlamış degilim.

benimde pek umudum yok biyere yerleşebilecegimi sanmıyorum.

edit : benim 21 soruyu okumamış itiraz edicem. yeni farkettim. 120 sorunun hepsini işaretlemiştim.

arkadaşlar bu bölüm ile ilgili şunları söyliyim en önemli sorun torpil ve sümenaltı olayıdır bakın görüceksiniz cemaate yakın olup az puan alanlar çok sağlam kadrolara yerleşecekler ama cemaatten olmayıp çok yüksek puan alıp boşta kalan innsanlarda olacak bundan eminim

puanlarda yada hesaplamada bir yanlışlık olduğunu sanmam şahsen.. 0,1 puan bile onlarca kişinin önüne geçmeni sağlayabiliyor.. sonuçta milyon kişi girdi sınava.. hepsini işaretledim diyosan ve eksikse yap itirazını ama vardır bir hata işaretlemende filan yada düzgün işaretlemedin ya işaretlemyi taşırdın vs vs.. yoksa hesaplamada yanlış olacağını sanmıyorum dediğim gibi şahsen..
  • quote:

sizce nasıl beyler?

Hocam sinava caliştiniz mi hic? hangi lise mezunusunuz? nereye girmeyi dusunuyorsunuz? daha once sinava girdiniz mi?

Boşuna demiyorlar demekki 1.ler DH den cikio diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sizce nasıl beyler?

böyle hava atmaya da gerek yok hani..
  • arkadaş, hem aöf hem kpss, hem ev çok zor oluyor. Kpss ye pek çalışamadım ve 66,82 almışım önlisans dan. Zaten zor gelmişti sorular.

Ama 21 mat+geo yapmıştım. Diğerlerini de olduğu kadar.

Çalışamadığım halde üzüldüm 70 alamadığıma. Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

quote:

sizce nasıl beyler?

Hocam sinava caliştiniz mi hic? hangi lise mezunusunuz? nereye girmeyi dusunuyorsunuz? daha once sinava girdiniz mi?

Boşuna demiyorlar demekki 1.ler DH den cikio diye

dostum sınava bayağı çalıştım yaklaşık 2,5 - 3 ay kadar. and. lisesi mezunuyum. istanbul'da bir yerleri tercih etmeyi düşünüyorum. 2010'da 92 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Dude! -- 22 Şubat 2016; 17:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaş, hem aöf hem kpss, hem ev çok zor oluyor. Kpss ye pek çalışamadım ve 66,82 almışım önlisans dan. Zaten zor gelmişti sorular.

Ama 21 mat+geo yapmıştım. Diğerlerini de olduğu kadar.

Çalışamadığım halde üzüldüm 70 alamadığıma. Hayırlısı olsun.

bende son gunlerde anca calisabildim malesef.. bende de mat yok iste..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 24 Ekim 2012; 12:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

70'li puanlarda yığılma olmuş, hatta 68-77 arası sağlam bir yığılma söz konusu. Arkadaşım ortaöğretimde 75 ile 180 binde ama başka arkadaş 79 ile 76 binde. 4 puan ile 104 bin kişi

O nasıl oluyor lae ben niye 63000nciyim O kadar yıkılma olamaz oha oha

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

70'li puanlarda yığılma olmuş, hatta 68-77 arası sağlam bir yığılma söz konusu. Arkadaşım ortaöğretimde 75 ile 180 binde ama başka arkadaş 79 ile 76 binde. 4 puan ile 104 bin kişi

o önlisanstan girmiş sen ortaöğretimden..
  • cevap verecek biri varmı yaw. başarı sırası genel başarı sırasımı branşlara göre mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

quote:

Pardon Fail oldum uykusuzum neyse sustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisiew

cevap verecek biri varmı yaw. başarı sırası genel başarı sırasımı branşlara göre mı???

başarı sırası "genel" sıralamadır.. alana göre filan değil yani..

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

quote:

Pardon Fail oldum uykusuzum neyse sustum

• Benim sıralama 48 bin puan 81 umarım iyi bir memurluk şansım olur.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.