Şimdi Ara

kozmetikburada fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
10
Favori
12.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çıldıracak abanacak ne var kerdeş?
    yoksa biz mi göremiyoruz olayı?
  • efendy-biri E kullanıcısına yanıt
    2 Adet 270ml rebul kolonya için bu fiyat bedavadır.Hatta şimdi tekrar baktım 18 liraya çektiler ürünü.Yeterince sıcak olduğunuz düşünüyorum.Bildiğiniz daha uygun fiyat varsa yönlendirir misiniz oradan da almak isterim belki yarına gelirse bayramda kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre__ss

2 Adet 270ml rebul kolonya için bu fiyat bedavadır.Hatta şimdi tekrar baktım 18 liraya çektiler ürünü.Yeterince sıcak olduğunuz düşünüyorum.Bildiğiniz daha uygun fiyat varsa yönlendirir misiniz oradan da almak isterim belki yarına gelirse bayramda kullanırım.

duru limon kolonyasının litresi 7-8 lira aralığında satılırken yarım litre kolonyaya 20 lira vermenin neresi sıcak halen anlayamadım?
    Galiba ürünü bilmiyorsunuz.Rebul kolonya duru limon kolonyasından farklı bir üründür.İyi günler size.
  • quote:

Galiba ürünü bilmiyorsunuz.Rebul kolonya duru limon kolonyasından farklı bir üründür.İyi günler size.

abicim ürün altı üstü kolonya değilmi? alkol oranı aynı olduktan sonra geç ya rebulmuş bilmem neymiş,
    al mis gibi duru kolonyayı kullan.
    çok paran varsa git parfüme ver kenzoydu hugo boss du vb...
    Akıl vermeyiniz kullanıcı adınızla müsemma bir şekilde hareket ediniz.
  • quote:

Akıl vermeyiniz kullanıcı adınızla müsemma bir şekilde hareket ediniz.

sana niye akıl vereyim birader sen aklının olmadığını mı düşünüyorsun?
    ozaman senden kaynaklı bir problem var benimle alakası yok...
    Tamam.
  • Merhaba,

Dunlop Parfüm Chic 100ml.+Parfüm 50ml+Deodorant 150ml.Erkek Set. bu urunde bir kampanyaniz olacak mi?Fiyat veya kargo olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doganozlu D kullanıcısına yanıt
    Değerli müşterimiz,şu an için bu ürüne özel bir kampanya planımız bulunmamaktadır.Anlayışınız için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.
  • Kozmetikburada olarak herkese iyi forumlar dileriz.
    Buradaki birçok kişi mağazamızı yakından bilmekte ve takip etmektedir.Mağazamız n11.com'da Süpermarketim mağazasından sonra en fazla yoruma sahip olan mağazadır.(Ki biz bizden fazlasını görmedik )Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan gönderilmektedir.11.11 Kampanyası için de stoklarımızı güncelledik. Çok avantajlı,bugüne özel çeşitli kuponlarınızla kullanabileceğiniz çok güzel setler yaptık.(11 ₺ ve 111 ₺ vb.)Kendi bünyemizde Aras kargonun ve MNG kargonun kendi sistemi ve elemanları mevcuttur bu sayede siparişlerinizi kendi firmamızdan kargolamaktayız.Biz de sizler gibi Cuma gününü heyecanla ve sabırsızlıkla beklemekteyiz.Tekrar herkese iyi forumlar.Cuma günü görüşmek üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmetikburada

Kozmetikburada olarak herkese iyi forumlar dileriz.
    Buradaki birçok kişi mağazamızı yakından bilmekte ve takip etmektedir.Mağazamız n11.com'da Süpermarketim mağazasından sonra en fazla yoruma sahip olan mağazadır.(Ki biz bizden fazlasını görmedik )Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan gönderilmektedir.11.11 Kampanyası için de stoklarımızı güncelledik. Çok avantajlı,bugüne özel çeşitli kuponlarınızla kullanabileceğiniz çok güzel setler yaptık.(11 ? ve 111 ? vb.)Kendi bünyemizde Aras kargonun ve MNG kargonun kendi sistemi ve elemanları mevcuttur bu sayede siparişlerinizi kendi firmamızdan kargolamaktayız.Biz de sizler gibi Cuma gününü heyecanla ve sabırsızlıkla beklemekteyiz.Tekrar herkese iyi forumlar.Cuma günü görüşmek üzere.

bu setleri cuma günü mü piyasaya çıkaracaksınız yoksa şu an var mı

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Başka mağazalar yapmış olduğumuz setleri ve çekmiş olduğumuz fotoğrafları(Görsellerin tamamı bize aittir ve kendi ekimizi çekmektedir.) taklit ederek satışa açmaktadır.Bu nedenle ürünleri perşembe gecesi açacağız.
  • İşler kesat heralde.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    İşlerimiz gayet iyi efendim.Sizin emeklilik nasıl gidiyor?
  • mustela ürünleri mevcut mu
  • Bu platformda müşteriye yardimci olmaya calisan, birebir iletisim kurabildigimiz, her sorumuza cevap vermeye calisan saygidan kusur etmeyen saticilara birkac ergen aklinca laf sokmaya calisiyor ya ifrit oluyorum.😤

• kozmetikburadadan bircook kez sorunsuz aalisverisim oldu. kendilerine tekrardan basarilar dilerim.

• musdincer M kullanıcısına yanıt
    Efendim ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz efendim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.