Şimdi Ara

koya girilmio sizdedemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevverler cok dolu galiba o yüzden mi yoksa sizdedemi oluyo

• 6 yıl olmuş kayıt olalı kocaman 6 yıl vay be İlk Mesajımı Tam 13 yaşında atmışım
  • Tam "Hala bu konuları açan var mı la?" diye konuya daldım kiiii, tarihi görünce gözümden bir damla yaş akıverdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Tam "Hala bu konuları açan var mı la?" diye konuya daldım kiiii, tarihi görünce gözümden bir damla yaş akıverdi

Knight ölmedi
  • 2006 dan sonra bile tekrar başladım ya dün ben başladıysam herkes başlar tekrar :D
  • Ne günlerdi be. Saatlerce servera girmek için kastığımı bilirim. Ama girince de değiyordu lan.
  • ne zaman açılcak bu oyun arkadaş. ilk defa dual pathos gryphon set aldım oynayamadım düzgün
  • quote:

Orijinalden alıntı: KozmikOsuruk

ne zaman açılcak bu oyun arkadaş. ilk defa dual pathos gryphon set aldım oynayamadım düzgün

Server birleştiriyorlar boru mu? Kolay kolay açılmaz. Bolca sorun çıkmıştır zaten eminim. İnşallah milletin karakterine birşey olmaz.
  • Bence bunlar bu işi beceremezler,malesef yine birilerinin canı yanacak charlar kaybolacak,hacklenecek hesaplar birbirine karışacak,umarım birşey olmaz ama olursada hiç şaşmamak laazım,bir kere her serverde belli alınan isimler var bunlar denk gelecek ayıklanması gerek mesela MillionDollarBaby her serverde var bunların sonu 1 yada a diye kodlanacak adam zamanında almış bunu kabul eder mi Allah bilir Mesela bana cruiser67c1 diyecek ohooo oynamam o oyunu daha bu ne ya Tempra SLX 1.6 ie AK SW gibi
    açıklama:
    Tempra = araç markası
    SLX= komfor özelliği
    1.6 = motoru
    AK= Aircondation + KOmfor
    SW = Station Wagon

not: Dünyanın en uzun isimli araçlarından biridir Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni den sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruiser67c -- 13 Ağustos 2013; 22:11:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cruiser67c

Bence bunlar bu işi beceremezler,malesef yine birilerinin canı yanacak charlar kaybolacak,hacklenecek hesaplar birbirine karışacak,umarım birşey olmaz ama olursada hiç şaşmamak laazım,bir kere her serverde belli alınan isimler var bunlar denk gelecek ayıklanması gerek mesela MillionDollarBaby her serverde var bunların sonu 1 yada a diye kodlanacak adam zamanında almış bunu kabul eder mi Allah bilir Mesela bana cruiser67c1 diyecek ohooo oynamam o oyunu daha bu ne ya Tempra SLX 1.6 ie AK SW gibi
    açıklama:
    Tempra = araç markası
    SLX= komfor özelliği
    1.6 = motoru
    AK= Aircondation + KOmfor
    SW = Station Wagon

not: Dünyanın en uzun isimli araçlarından biridir Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni den sonra

Sırf verecekleri beleş NCS için ionia ve C-westte charımın nickini aldım sen ne diyorsun Beleşe NCS atıcam ama bir yandan da atmasam mı diyorum serverda olan tanınmışlığımdan dolayı. Kararsızlık hat safhada Hem nickimden nefret ediyorum hem tanınmışlığı kolay edinmedim diye atmak istemiyorum

• Yıllar nasıl geçmiş ya
  • oğuzhan_007 kullanıcısına yanıt
    Bir 3 yıl daha beklersiniz hocam artık :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.