Şimdi Ara

Koxpsuz kasan varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 61 lwl mageyim Asıl mageme Hiç koxp kurmadım mage koxp u da var.Fakat bi asas var ınt cafede 2 saat kurmustum Koxp maceramın hepsı bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren2747

eskiden bilgisayarmı wardı ?

yani ne alaka
  • bende kospsuz pre bitene kadar warriorumu kasıyorum pre bitince oyunu bırakıcam inş
    adım 5Kollu
    :D
    logos1 de ouyorum genelde
  • Bulmaya ve kullanmaya teşebbüs dahi etmedim bilmem anlatabiliyor muyum?
    quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

Koxpu kurmayı bilipte kullanmayan kaç kişi var diye bir başlık atsaydın daha gerçekci cvplar alabilirdin,çünkü koxpa karşı çıknaların hepsi ya bulamadıkları yada kullanamadıkları için konuşuyolar
  • bende koxpsuz kasiyorum

59 assas,56 olacak buffer....zor oluyor ama en azindan durust oluyor
  • Kulanmıyorum koxpsuz kasyorum diyenlerin %70 i kulanıyor kimse sütten cıkmıs ak kasık deil bi bug gordumu dupe buldunuzmu yaparsınız koxp a gelince kullanmıyoruz dersiniz gecin bu ayakları ya elinizden gelse herseyi yaparsınız ama ya kafanız basmadıgı icin yapamıyorsunuz yada buloamıyorsunuz. sadece burda lafta varsınız az delikanlı olunda yapıyorum ne var kimin itirazı var demeyi banlanmayı ben goze aldıktan sonra size ne demeyi bilin burda malav okumayın..
  • senın agzına saglık varya helal olsun sana nasıl guzel yazmısın olayın tamamını ozeltlemıssın
    quote:

Orjinalden alıntı: otnoukra

Kulanmıyorum koxpsuz kasyorum diyenlerin %70 i kulanıyor kimse sütten cıkmıs ak kasık deil bi bug gordumu dupe buldunuzmu yaparsınız koxp a gelince kullanmıyoruz dersiniz gecin bu ayakları ya elinizden gelse herseyi yaparsınız ama ya kafanız basmadıgı icin yapamıyorsunuz yada buloamıyorsunuz. sadece burda lafta varsınız az delikanlı olunda yapıyorum ne var kimin itirazı var demeyi banlanmayı ben goze aldıktan sonra size ne demeyi bilin burda malav okumayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mythsaint_ -- 20 Aralık 2006; 2:15:06 >
  • %70e girmediğim için çok mutlu ve huzurluyum, daha önce söylediğim gibi oyunda hileden nefret ederim
    ve sonuna kadarda karşıyım(online olsun yada olmasın).
    Ben sadece oyun oynuyorum, oyununun açıklarını takip etmiyorum. Herkesi kendiniz gibi sanmayın, az da
    olsa istisnalar vardır kaidesine karışmam.
    quote:

Orjinalden alıntı: _mythsaint_

senın agzına saglık varya helal olsun sana nasıl guzel yazmısın olayın tamamını ozeltlemıssın
    quote:

Orjinalden alıntı: otnoukra

Kulanmıyorum koxpsuz kasyorum diyenlerin %70 i kulanıyor kimse sütten cıkmıs ak kasık deil bi bug gordumu dupe buldunuzmu yaparsınız koxp a gelince kullanmıyoruz dersiniz gecin bu ayakları ya elinizden gelse herseyi yaparsınız ama ya kafanız basmadıgı icin yapamıyorsunuz yada buloamıyorsunuz. sadece burda lafta varsınız az delikanlı olunda yapıyorum ne var kimin itirazı var demeyi banlanmayı ben goze aldıktan sonra size ne demeyi bilin burda malav okumayın..

• koxp kullanmiom ama koxp partilerine hayir demem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman Empire

Koxpu kurmayı bilipte kullanmayan kaç kişi var diye bir başlık atsaydın daha gerçekci cvplar alabilirdin,çünkü koxpa karşı çıknaların hepsi ya bulamadıkları yada kullanamadıkları için konuşuyolar

Yanlıs bir düşünce bir ara edana serverinde laf olsun torba dolsun die koxp acıyodum vede actıgım her char ikinci gününde banlanıyodu maksat zaman geçirmek yane bir hedefim yok ama suan istesem koxpu bulabilirim vede kullanmayı biliyorum son olarak logos da 62 ye kasıyorum ve 1 ex bile koxpla kasılmamıstır son olarakta koxpa karsıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jwae -- 20 Aralık 2006; 2:53:11 >
  • birak koxpu japkoda premiumsuz kasioruz:) zorlaniyoruz ama full emek yani.. quest bug kullandim banlandim. simdi char actim 20 gunde 63 oldu.. saolsunlar arkadas ortamimiz iyi..
  • koxp bulamamak için aramamak lazım koxp kullanmıyorum kullanana karışmıyorum char öle kendi kendine oynıyınca salak bi durum oluyo denedinmi diye sorasanız denedim item kutum dolana kadar sürdü ve kendimi kandırdıĞımı anladım hileyle olduktan sonra her oyunun şiFresini yazalım sonu Gelsin nerde kazanma hırsı ve zevki hileyle GeldiĞim bir yerde kendimi başarmış hissedemem benim düşüncem kaTılmayanlar olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: semtex960

Beyler logosta bi karakter açtım amacım normal bi şekilde oyunun zewkini alarak kasmaktı ama heryer istisnasız heryer koxpcu dolu bende napim bende koxp yükledim acaba koxpsuz kasan varmı aranızda hiç ??

EVET KOSPSUZ KASIYORUM
    MAGEYİM
    2 SENE OLDU
    HALA 71LWL
  • quote:

Orjinalden alıntı: Priest_GaMeR

koxp su an calismiyor zaten

o biraz meçhul
  • DAHA HİÇ KOXP KULLANMADIM 7 AYDIR OYNUYO 61 LVL MAGE_60 LVL ASAS_61 LVL PRİEST VE PARA İÇİN AÇTIĞIM 5 TANE OKÇUM VAR MSN HARİÇ HİÇ KOXP KULLANMADIM AMA KULLANANLARDAN 100 KERE DAHA ÇOK ZEVK ALIYORUM OYUNDAN KULLANANLARIN HEPSİ ASALAK HİLE ARIYAN GİTSİN BAŞKA OYUN OYNASIN KNİGHT DEĞİL YADA KENDİ ZEKALARINA EŞİT OLAN MARİO OYNASIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

• tam 2.5 senedir oynuorum bu oyunu ve koxpla %1 bile kasmadım ve 60+ çokkkkk charım oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: metal__king

koxp u yapanın allah belasını verin

Aslında bi oyun için millete bela okuyosun ya ne diyeyim oyunun tiryakilerindensin herhal n00ß sana koca bir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.