Şimdi Ara

Kovid 19 sandığımız kadar öldürücü değilmiş. Grip gibiymiş.' dedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    “Bill Gates: "Kovid 19 sandığımız kadar öldürücü değilmiş. Grip gibiymiş." dedi. Birkaç ay önce böyle bir şey söyleseydiniz sosyal medyada linç edilecek ve sansürlenecektiniz. Bill Gates söyleyince hemen Bilimsel oldu. İŞTE KANDIRILMANIN VİDEOSU: #CovidGripmiş Paylaşalım. https://t.co/m25janga6k”
    https://twitter.com/ErkanTrukten/status/1526534558765699073

Zahide Yetiş'leyoutube
    Zahide Yetiş'le YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/NkY0j9 Prof. Dr. Canan Karatay, korona virüsü ile ilgili söyledikleriyle gündem oldu. Prof. Dr. Karatay, korona virüsünün yeni olmadığını, daha önce de hayatımızda olduğunu söyledi. ABD'de daha önce 15 milyon insanın gribe yakalandığını söyleyen Karatay, korona virüsünün yaşlıları etkilediğini ekledi.
    https://www.youtube.com/watch?v=SYRjarvE9xY&ab_channel=ZahideYeti%C5%9F%27le

• Hani nerede o insanları galayena getirip

İnsanlar pat pat düşüp oluyor yandık bittik biz diyenler ?

Yanlış tedavi yüzünden ölenler ne olacak ?

Maske takmayana asi olmayana küfürler edenler nerede ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalaannnnnn.

maskemizi takmayalımda. omicron kapıp ölelim istiyor. bill amca..

ama çok bekler.

çift maskemle , dezenfektanımla , bütün virüslerer kafa tutuyorum.

ölmedim ayaktayım.

mutasyon geçirin öyle gelin ulaannn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 17 Mayıs 2022; 19:24:24 >
  • grip yüzünden kaç kişi öldü cevrenizde ? covid yüzünden kaç kişi öldu ?

gerçi düz dünyacılara; aşı karsıtlarına laf anlatmak bile gereksiz

• Benim anlamadığım şey şu, siz dünyada salgın hastalıkların olduğunu neden kabullenemiyorsunuz? Covid 19 'un ölüm sayıları gripten çok daha fazla. Ne yapsaydı dünya? Önlem almayıp mal gibi seyretse miydi?

• zotacing kullanıcısına yanıt

O yasaklar bizim ülkemizdeki islamcı hükümetin icraatleri.Kendi hayallerindeki toplum için koronayı fırsat bildiler. Fakat bulaşıcı hastalıklar için sosyal izolasyon gerekli. Aşı gerekli. Bunlara itiraz etmek saçma.

• bu virüs kimisini cok etkiliyor .kimisini etkilemiyor ailemden annem ağır gecirdi 10 gün hastanede yattı kardeşim biraz kusma ateş.diğer kardeş ben hafif gecirdik anlamadık.bu yüzden tehlikesiz demek yanlış gatesi etkilememesi başkalarının ağır gecebilir.genelleme yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 18 Mayıs 2022; 13:22:5 >
  • grip gibi olması bir şey değiştirmiyor gribe karşı aşı oluyoruz ve vücudumuz griple nasıl savaşacağını biliyor ve genelde hafif atlatıyoruz. ama covid öyle değildi. şimdi durum değişti ama

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

aşıya,maskeye,izolasyona, pcr'a HAYIR !... kahrolsun bunlar. Kahrolsun sözde sıvılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 17 Mayıs 2022; 21:53:54 >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Tamam dediğin doğru olsun aşılama oranı %3 bile olmayan Afrika'da bu hesaba göre insanların patır patır ölmesi lazımdı. Ne aşılandılar, ne de sosyal mesafe ne de diğer önlemler alındı.

Yine Hindistan, Pakistan,Bangladeş hattında 2 milyar insan yaşıyor buralar zaten normalde de pislik içinde de yine aşılama oranları aşırı düşük ve sosyal mesafe gibi önlemler zaten imkansız olduğu için olmadı bile. Nerede bu patır patır ölenler peki? Sizin teoriye göre buralarda adeta katliam olması lazımdı.

Yine Rusya ve Orta Asya Türk devletleri de hemen hemen hiç önlem almadı. Saydığım bu üç bölgede 4 milyara yakın insan yaşıyor.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt

O bölgelerden şeffaf ve kesin sonuçların geldiğine, gelebileceğine inanıyor musun? Çoğu bölgede yeterli sağlık hizmeti dahi yok. fakir ülkelerde halen sıtmadan, koleradan ölen insanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 17 Mayıs 2022; 22:56:13 >
  • Ne alakası var bir cep telefonu internet biz de mi var? Kaldı ki arkadaşlarım oralarda çalışıyor, yaşıyor. Milyonlarca insan ölecek sonuçlarını kimse görmeyecek. Geçin bunları, adamlar bas bas Kovid hikayedir demeye getiriyorlar ki daha çok bu türden açıklama göreceksiniz çünkü batının en iyi yaptığı budur. Yapar ederler sonra yanıldık, pardon derler siz hala gelmiş burada Kovid saçmalıklarını savunuyorsunuz.

@Hopdediks-Dediğimdediks

• Bir defa bide korona olmadim. Meslegim geregi yasagim da yoktu. Her yere girdim ciktim belki 10 defa yurt disina ciktim geldim. Maskeyi ciddiye almadim. Sosyal mesafe hak getire

Sadece asi oldum hijyene dikkat ettim bitti. Virus bu ya nukleer bomba degil ki. Ilk gunden itibaren zaten abartıldığını dusunuyordum. En iyi yani vardiyalar degisti iki gun is iki gun tatil oldu. Bol bol dinlendik.

Yasagim olmadigi icin hafta sonu atlardim motora yollar bombos istedigim gibi fink atardim. En cok bana yaradi bu pandemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt

Hindistan'da bir ara covidden çok ölüm oldu. Sağlık sistemi yetmediği için hastaları sokağa bıraktılar, o görüntüler epey haber oldu.

Bunlar asitapar asi ile sanıyorlar herşey mükemmel

Asi olmayanların hepsi ölecek zannediyor

konuyu neden aşıya getiriyorsunuz?   herkes covid diyince konuyu hemen aşıya getirip tartışma ortamı yaratmak istiyor...

dur bi dakka aşı ayrı konu,;

şimdi;

Covid grip gibi ise şu anki varyantı grip gibi denebilir. 2020-2021 için bunu diyenin aklına şaşarım.

çevremde ölenleri sayarsam... onlar 5 yıl önce ölseler ve gripten öldü deseler yuh derdik.

Bana aşıdır sıvıdır diye cevap vermeyin konu o degil.

ben şahsen ailemle görüşmeyecek olsam, belli bir yaşın altında olsam aşı olmaz ve zorlayanlara karşı çıkardım.

ama dedigim gibi konu o değil..

Covidi Baş ağrısıyla geçiren , "yav canım çok büyütüldü bu covid dünyada, diyor.

ATeşler içinde öksürükle geçiren de "off dünya inledi tarih bunu yazacak" diyor.

Kim covidi nasıl gecirdiyse dünyayı da öyle gecirdi sanıyor.

İstatistik bilgisi hakgetire  

bir de "bi araştır" lafı yeter artık ya internette..

araştırdıysan koy makalelerini linklerini ( gazete haberi değil)

neyse terkar yazıyorum konuyla ilgili;

Covid grip gibi ise şu anki varyantı grip gibi denebilir. 2020-2021 için bunu diyenin aklına şaşarım.

çevremde ölenleri sayarsam... onlar 5 yıl önce ölseler ve gripten öldü deseler yuh derdik. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 18 Mayıs 2022; 1:10:18 >

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt

kaç yakın veya uzak tanıdıgını kaybettin?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.