Şimdi Ara

Kötü Oyun Performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemim çok sağlam fakat en dandik oyunda bile kasma , takılma ve fps sorunu var oyunlarda fps 60 bile olsa kasıyor gibi oluyor çok kötü bir durum çok araştırdım 1709 sürümünde varmış sanırım ve herkes şikayetçi oyun için hep 1703 ve 1706 sürümleri önerilmiş siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Oyun oynayan biri hangi sürümü kurmalı ? Lütfen yardımcı olun imzadaki gibi bir sistem Black Mesa gibi My Summer Car gibi Need For Speed Mostwanted gibi oyunlarda sorun yapar mı ya ? NFS Mostwanted yeni olanı değil bu arada 2005 yılında çıkan eski olan oyunundan bahsediyorum tabi yeni oyunlarda da var çok sıkıntılar. Sniper Ghost Warrior 2 olsun Skyrim olsun acayip kasma takılma var Sniper Elite 4 ve GTA V'i saymıyorum bile lütfen yardımcı olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• merhaba

windows 10 1703 sürümünde bu kadar sorun yoktu ama 1709 sürümünde bir çok drvierlar uyumsuz oldu örnegin NVİDİA ile windows 10 un bu sürümü pek uyumlu çalıştıgı söylenemez

bu adımları uygulayın faydasını göreceksiniz oyunlarda FPS artırma ve donma sorunları :https://www.youtube.com/watch?v=PdHJfvgdiyo

kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tamsa

merhaba

windows 10 1703 sürümünde bu kadar sorun yoktu ama 1709 sürümünde bir çok drvierlar uyumsuz oldu örnegin NVİDİA ile windows 10 un bu sürümü pek uyumlu çalıştıgı söylenemez

bu adımları uygulayın faydasını göreceksiniz oyunlarda FPS artırma ve donma sorunları :https://www.youtube.com/watch?v=PdHJfvgdiyo

kolay gelsin

İzledim bunu zaten bildiğim şeyler

• bunları uyguladınızsa fazla yapacagınız bir seçenek yok eski sürüme geri dönmelisin ayrıca görselde ekran kartı uyumsuzsa eski sürüme geri dönme güncelleme vb şeylerden bahsediliyor buna ragmen sorun devam ediyorsa dedigimgibi eski sürüme geri dönmelisin yada yeni bir güncelleştirme çıkmasını beklemelisin bu soruna özellikle ekran kartı driver uyumsuzlugu neden oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamsa -- 9 Mart 2018; 18:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamsa

bunları uyguladınızsa fazla yapacagınız bir seçenek yok eski sürüme geri dönmelisin ayrıca görselde ekran kartı uyumsuzsa eski sürüme geri dönme güncelleme vb şeylerden bahsediliyor buna ragmen sorun devam ediyorsa dedigimgibi eski sürüme geri dönmelisin yada yeni bir güncelleştirme çıkmasını beklemelisin bu soruna özellikle ekran kartı driver uyumsuzlugu neden oluyor

Windows 8.1 Pro kurdum zaten dün gece

• hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.