Şimdi Ara

Kötü durumda yavru kedi - ne yapilabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar su an mersinin camliyayla ilcesinde bulunuyorum. annemlerin evinin arka tarafinda bi anne kedi bu yavruyu bi evin kosesine cikarmis, gozleri cok kotu durumda. sol gozunu çay ile silip actik biraz da göz damlasi damlattik. saglam gibi duruyor. sag göz sanki tamamen kaybedilmis gibi. uzerinde kabuk bir tabaka var ve sanki goz yuvasindan cikmis gibi. buna hic dokunmadik. sonra annenin yanina biraktik. anne yavrunun yanindan hic ayrilmiyor ama daha guvenli biyere de tasimiyor. dun bi sure gozlemledikten sonra o sekilde biraktik. burada hic veteriner yok bayram zamani olmasa atlayip goturecegiz tarsusa veya mersine. bu kedi icin su an acilen ne yapilabilir. annesinden ayirmakta istemiyorum iyi kotu emziriyor ve bakiyor gibi . simdi gidip tekrar kontrol edecegim. umarim olmemistir icim gitti arkadaslar. bayramin ikinci ucuncu gunu alip goturecegimbi veterinere olmadi ama o zamana kadar alip bi kutuda ilgilensem mi diyorum. veteriner arkadas varsa acilen ne yapabilirim bilgilendirebilirse sevinirim.

kusura bakmayin mesaji aceleyle yazdim yanlislar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 21 Ağustos 2018; 8:57:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oksijenli su varsa bir ufak kağıt bez yardımıyla hafifçe temizleyebilirsiniz göz çevresini. Bunun dışında sabah akşam göz damlasını damlatın. Annesinden ayırmayın. Sanırım katı gıda yiyebilecek kadar büyük. Az miktar pişmiş ciğer ya da tavuk verebilirsiniz. Keza gene beyaz peynir, yoğurt az miktarlarda tabi yiyebiliyorsa vermeyi deneyin. Veterinere mutlaka götürün bayram sonrası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.