Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KOTALI 1 SAATTE 40 MB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> KOTALI 1 SAATTE 40 MB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    40 Mesaj
    ayda 3 gb kotalı kullanıyorum nedendir bilmem 1 saatte 40 mb falan gidiyor, geçen hafta aynı sörf yaptığım sitelerde 1 saatte 15 mb harcarken, şimdi neden böyle oldu acaba? ayrıaten herhangi bişey indirmiyorum ama bir sitede olmasam bile felaket atıyor. ne yapmam gerektiği hakkında birisi yardım ederse sevinirim.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    13 tane spam buldu temizledim ama yine şuan aynı şekilde atıyor. modemde data yanıp sönüyor, sanki pc bişey indiriyomuş gibi, alınan bayt la birlikte gönderilen bayt da baya atıyor, ne yapmam gerekiyor acaba?
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: skystar1

spyware ler tam temizlenmemiş olabilir başka programlarıda dene istersen

mesela ne önerirsiniz, bende sadece ad aware se var, norton 2003 var
    |
    |

Orjinalden alıntı: KaRaBaTaK3

13 tane spam buldu temizledim ama yine şuan aynı şekilde atıyor. modemde data yanıp sönüyor, sanki pc bişey indiriyomuş gibi, alınan bayt la birlikte gönderilen bayt da baya atıyor, ne yapmam gerekiyor acaba?

Firewall programı kur zonealarm olabilir ve dışarı acılan programları kapat. (Svchost programı bazen devamlı olarak microsofta bilgi yollar onuda kapatman yararına olucaktır)

Bu programlara bloke koyduğun zaman bi problemin kalmaz ama genede olmazsa bilgisayarına temiz bi windows kurman senin için daha iyi olur...

Sana birde firewall olarak ücretsiz Sygate Personal Firewall programınıda tavsiye edrim dışarıdan gelen saldırılardada gerçekten başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force156 -- 22 Aralık 2004, 22:49:44 >
    |
    |

• Yarbay
    2853 Mesaj
    bilemiyosan nerden gidiyor net limiter i kur bak bakayim hangi exeler yiyor ona göre yaparsin bi$eryler
    bide svchost $erefsizi memory mi tirtikliyo kapasam bi$ey olmaz dimi (tabi nasil kapicam onuda anlatin görev yöneticisindenmi kapiyim dewvamli yoksa ba$ka bir yerden tamamen susturulabiliyomu)
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

bilemiyosan nerden gidiyor net limiter i kur bak bakayim hangi exeler yiyor ona göre yaparsin bi$eryler
    bide svchost $erefsizi memory mi tirtikliyo kapasam bi$ey olmaz dimi (tabi nasil kapicam onuda anlatin görev yöneticisindenmi kapiyim dewvamli yoksa ba$ka bir yerden tamamen susturulabiliyomu)

Malesef arkadaşım en fazla bi firewall programıyla bloke koyabilirsin çünkü görev yöneticisinden kapatırsan fazla geçmeden sana bi hata mesajı verip 60sn içinde bilgisayarını resetlicektir

|
    |

• Yarbay
    2290 Mesaj
    www.free-av.com
    bu adresteki programı kullan. bayaa işe yarıya
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,246
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.