Şimdi Ara

Kotaku: Playstation 4.5 Geliyor + 4K Çözünürlük Sunacak (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
8
Favori
10.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce bi 1080p yi oturtsunlarda 4k da gözümüz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yapılan açıklamalardan belliydi böyle bir şeyin olacağı.Artık konsollarda yeni bir dönem başlıyor bakalım zaman ne gösterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 19 Mart 2016; 9:01:04 >
  • Beklediğim haberdi zaten ps4 saymayı düşünüp pc donanımını yukselttim zaten ps4 oyunu almakta hayal oldu indirimde bile oyunlar çok pahalı 3tane oyun parasına insanlar ev gecindiriyolar bence artık telefon teknolojisi gibi oldu buda yenilik olarak çok az verip paraya gelince 1katini istiyolar
  • İşte ben de bundan korkuyordum ancak yapacak bir şey yok. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. MS'nin bu politikası sonucu Sony'nin de donanım geliştirmesi yapacağı tahmin ediliyordu. Yalnız burda PS4 sahiplerinin neden olumsuz düşündüğünü anlamadım. Oyunlar elinizdeki konsola da gelecektir. Paran varsa oyunları konsolun bir üst versiyonunu alarak oynarsın, yoksa mevcut konsolunla da oynarsın. Gören de PS4 ün leş gibi grafiklere sahip olduğunu sanacak. Benim de elimde PS4 var. En azından oyunları sana özel. MS' de kızdığım nokta şu; donanım geliştirmesi yapabilirsin eyvallah da, özel oyunlarını PC üzerinden neden satıp o kadar konsol alan ve özellikle özel oyunları için alan kişileri arka plana atıyorsun? Buna kızıyordum ben. Ancak her iki firmanın da gelişen teknolojiye istinaden böyle bir politika içinde olmalarını haksız bulmuyorum. Sony tarafında çıkacak olan ya da çıkacağı tahmin edilen konsolun da hemen çıkmayacağı görüşündeyim. PS4 rahat 2 sene dolu dizgin devam eder.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• PlayStation 1994 (6 yıl)
    PlayStation 2 2000 (6 yıl)
    PlayStation 3 2006 (7 yıl)
    PlayStation 4 2013 (3 yıl olmuş)
    Zaman eski zaman değil demek ki. Bu sanal gerçeklik olayları işi bozdu. Mevcut ps4'ün gücü yeterli değil ki böyle bir haber çıkmış. Teknolojinin ilerleme hızı katlanıyor. Belki de ileride 2 yılda bir konsol çıkaracak adamlar. "Konsol veya pc alayım 6-7 yıl bütün oyunları çatır çatır oynayayım" bitti o devirler artık arkadaşlar. Bu sene aldığın en üst seviye bilgisayar bile 2 sene sonra oyunları orta ayarlarda açıyor. Bu donanım çılgınlığı bitmez. Millet aldığı sürece hiç bitmez :))

• Madem ilk ps4 tanıtırken ps4 elite diye model daha tanıtsaydın oyunlar iki konsola da çıkacak biri 1080p biri 4k oynatacak deseydin elite 800$ deseydin şimdi yeni model çıkartıp eski ye oyun destegini kesersen dahada konsol almam artık

• Yoktur öyle bişey :) olsa bile bari 2-3 seneden önce geleceğinide tahmin etmiyorum. ps4 projesine başlandı diye resmi yazı çıktıkdan kaç sene sonra geldi.

Ama ps4 upragede edipde çakasalr bile en az 2 sene diyorum. resmi açıklama yapıldıkdan sonra .
  • bu sömürü işinden artık rahatsız olmaya başladım.

• 3 yılda Rmasterleri, Multi platformları oyunları dayadılar, arada 3-5 exc. oyun önlerine attılar, sizde bunu yediniz... x86 mimarisinde 1200tlye 7-8 yıl oyun oynatacaklar hemi, ööle 1 dünya yok
  • Yeni neslin durumu bu ve kullanıcıları neleri tartışmak zorunda bırakılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refuse2k3 -- 19 Mart 2016; 9:41:33 >
  • 2018 sonu gibi cikar,cikarsa yeni cihaz. Oda gayet normal 5 yil dolmus olucak.

• Yeni nesil konsollar dedik yeni nesil oyun göremedik hep eski oyunları cilalayıp önümüze sundular bizde gittik aldık. :D
    Asıl yeni nesil yeni konsollarla başlayacak gibi bu sefer sağlam donanımlarla gelirlerse uzun gidebilirler, PS 4 ilk çıktığında o neydi öyle zamanının orta seviye GPU su ile geliyordu artık şimdi en üst GPU ile gelecek ki ileride darboğaz olmasın, tabi extreme GPU ların fiyatlarıda az bir şey değil benim asıl merak ettiğim 4k 60 FPS verecek bir GPU ya sahip konsolun fiyatı ne olacak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: T A R K A N

yazmaya kalksam konu bitmez konsollar oyunculuğu öldürüyor ya da öldürüyor demeyeyim de köleleştiriyor. bütün oyunların tüm cihazlara çıkması lazım. ama firmaların da kazanması lazım ama kazandıkları yetmez öteki cihazların açığını örtmek için kaymağa bandırılmış kazığı millete dürtüyorlar. xbox one aldım, playstation 4 de aldım ama bunlar son aldığım konsol olacak, bilgisayar en azından bağımsız.</blockquote>

300-350 dolara satılan ve oyunlarda hilesiz, stabil ve eşit şartlarda online oyun keyfi veren komple sistemler mi oyunculuğu köleleştiriyor? Peki 3-4 bin liralık ekran kartlarıyla bilmem kaç çekirdekli bilgisayar donanımı üreticileri konsollardan kaç gömlek üstün oyunlar vaadediyor? Aynı grafik motoruyla yapılıyor oyunlar ve üst düzey bilgisayar kullanıcılarının steam'daki oranı %3 filan oranında. Oyunlar downgrade yiyorsa bil ki konsollardan çok orta düzeyde yüz milyonlarca bilgisayar sahibinin oluşudur. Kutulu oyunlarda bilgisayardan 10 kat fazla satışı yapan oyun firmaları sence hangi platformun gönlünü daha hoş tutmak ister?
    Sen herhangi bir konsol firmasında yönetici olsan, yüzlerce personel ve milyon dolarlar harcayarak geliştirdiğin özel oyunları rakiplerinin konsoluna veya bilgisayarda %95'i torrentçi yüz milyonlarca kullanıcıya oynamaları için onay verir miydin? Kusura bakma ama öyle bir dünya yok! Microsoft zaten bilgisayar tabanlı bir firma ve 2-3 milyar dolar yatırımın karşılığını konsolunda alamadığı için evine dönüp birkaç milyonda bilgisayarda oyunlar satılsın diye umutlanmış olan bir firma.

merak etme bilgisayarda oyunlar satıp kâr ettirmese zaten bilgisayara çıkarmazlar.
    downgrade nin sebebini ubisoft söyledikten sonra senin açıklaman o kadar yanlışki o konuyuda böyle kapatıyorum.
    korsana gelince o benim sorunum değil ben parasını verip aldıktan sonra firma düşünsün onu. hileye gelince bilgisayarda ne oyunlar var hileciler direk banlanıyor.
    önemli olan platformun gönlünü hoş tutmak olmamalı, oyuncuların gönlünü hoş tutmak olmalı 2 konsolda bende mevcut ve bu konsollar çıkmadan önce sony ve microsoft un açıklamaları beni çok rahatsız etti, çoğu söylediklerinde de ters döndüler.
    köleleşmeyide yanlış anlamışsın o konuyada girmeyeceğim, çünkü yazılar yanlış anlaşılabiliyor.

• Nintendo nx + steam ile yoluma devam devam edeceğim

• Fiyati 1.500 olan konsolun yeni versiuonu cikinca laf ediyorsunuz Ama hersene elinizdeki iphonu (yada baska marka )satip yeni modelini almasini biliyorsunuz Ilk defa konsolun yenilenmesimi cok koyucak telefon daha pahali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 19 Mart 2016; 10:07:17 >
  • Playstation vr satışları güncel bir ps çıkmasını kolaylaştırıyor. Kısa en kısa zamanda güncel bir cihaz görmek isterim, 60 dolar verip medium-low ayarda oyun oynamak bu zamana göre değil.

• Dereyi görmeden paçayı sıvayanları görüyorum. İşin özü çiddileşmedi daha gercekn anlamda. Daha Horizon Dawn, The Last Guardian, Detroid çıkacak .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony bu söylentileri yalanlasa bile forum üyeleri konsolu en erken vakitte çıkartacak . Ellerinizden öpüyorum .

• Elimez deki ps4 leri 1250 den geri alsinlar 1750 de yeni ps4 ka bucuuk mu ne haltsa iste 500 lira farki oderiz ne kestane yanar ne sis sis ne alaka neyse ne benim.zaten son durak daha da.alip oynamam tesekkurler

• Elindeki konsolu 1250 den almazlar 500 tl fark verip yeni konsol vermezler. Adamların derdi sıfır konsol aldırmak. Paran yoksa mevcut konsolla devam et diyecekler. Olay bu. Adam milyonlarca küfür yeyip o güzelliği yapmaz. Dedikleri güçte bir konsolun 3000tl den aşağı fiyatı olmaz

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.