Şimdi Ara

Kotaku: Playstation 4.5 Geliyor + 4K Çözünürlük Sunacak (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
8
Favori
10.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

quote:

Ara model falan çıkmaz belliki ps5 yavaştan gelistirilmeye başlanmış. Gayette normal birsey bu ps4 ün çalısmalarınada 2010 gibi başlanmıştı. Sonuc olarak maliyet olarak 4k ps falanda çıkmaz hatta ps5 tede 4k olmaz olmasında zaten gereksiz..

Tek bir gercek var ama bu nesil önceki nesil gibi 8-9 sene sürmeyecek. Yüksek ihtimal 2019 da yeni konsolları görecegiz. Yani 6 seneye düsecek konsol döngüsü umarımda böyle olur..

NeoGAF da sene sonu isaret ediliyor arti olarak

"We’ve also heard that at this week’s Game Developers Conference in San Francisco, Sony held meetings with developers about the hardware and how it would work.
    Daha hala 2019 diyor

Birader benim mesajlarimi alintilama hyr senin bana verdigin cevabın bir degeri yokki benim icin ok? butun foruma rezil olmussun hergunde olmaya devam ediyorsun zaten. Senin ne fikrinin ne cisminin önemi var bu forum icin bir zahmet benden alınti vs yapma. Sen zaten birinin fake hesabısın elbet cıkacak ortaya..Ok tamam sene sonu sen alirsin upgrade li bir xo haydi canım haydi...

Iyide senin sallamasyonlarininda bi degeri yokki.Bak sallama öyle degil böyle diyoruz bu seferde kuyruguna basilmis kedi misali tirmiklmaya basliyorsun.Tamam ben rezil olmuslugumla kaliyim sende challiginlaYaklasik 100 hesabim var ama hangileri oldugunu söylemem

• quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Ara model falan çıkmaz belliki ps5 yavaştan gelistirilmeye başlanmış. Gayette normal birsey bu ps4 ün çalısmalarınada 2010 gibi başlanmıştı. Sonuc olarak maliyet olarak 4k ps falanda çıkmaz hatta ps5 tede 4k olmaz olmasında zaten gereksiz..

Tek bir gercek var ama bu nesil önceki nesil gibi 8-9 sene sürmeyecek. Yüksek ihtimal 2019 da yeni konsolları görecegiz. Yani 6 seneye düsecek konsol döngüsü umarımda böyle olur..

Para bol diyorsun

Çoook sorma öyleki oyunlarım hep primary

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• çıkarmassa VR elinde patlayacak. Doğruyu söylemek gerekirse 4 ile 5 arasında bir sistem gelmesi muhtemel görünüyordu ayrıca bu, sonra ki nesillerde konsolların upgrade edilebilir bir hale dönüştürülecek olması konusunda ilk adım olucak gibi görünüyor. Firmalar açısından kazançlı ve kaçınılmaz bir strateji olsada kullancılar için daha fazla para anlamına geliyor buda daha fazla çalışmak ve daha az düşünmek. Şimdi bu durumda bana göre yanlış olan şey zamanlama ki onunda sebebi oculus ve diğer VR'lara göre pazarda geç kalmamak. Büyük bir potansiyel var çünkü ve VR işini playstation 5'e bırakmak demek çok büyük pazar kaybı demek dolayısı ile hızlı bir şekilde VR'ı pazara sürmeleri gerekiyordu bunun içinde daha güçlü bir sistem zorunluluğu. Haber bence doğrudur muhtemelen 2016 boyunca devam edicek olan fuarların birinde duyurusu yapılacaktır. Mevcut ps4'lerin çöp olacağını düşünmüyorum oyun aynı oyun, grafik aynı grafik olacaktır yani ufak tefek optimizasyon rahatlıkları falan olabilir ama eski makinayı çöpe göndericek fark yaratmazlar yalnız bu ara sisteminde tutacağını sanmıyorum tek sebebi zamanlamanın yanlış olması çünkü kimse daha ilk bir kaç yılında VR kullanmak için sıfırdan bir ara konsol almayı tercih etmeyecektir. Eğer VR'ın piyasaya çıkış tarihleri bir kaç yıl sonra olsaydı o zaman herşey olması gerekitği gibi olabilirdi.

• Ya bu ne böyle, ne basit cümleler, o gülücükler falan, resmen iğrenç, mide bulandırıcı. Forumdaki tüm Xbox'çıların adı senin gibi biri yüzünden ne hallere düştü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ya bu ne böyle, ne basit cümleler, o gülücükler falan, resmen iğrenç, mide bulandırıcı. Forumdaki tüm Xbox'çıların adı senin gibi biri yüzünden ne hallere düştü?

Ah ah simdide diyecek bisey bulamayinca isi sözüm ona bireysellige döktü.Yaratici ol baska biseyle gel.Cevir kazi yanmasinlarla olmuyor bu isPS fanlarinin ve özellikle müridlerinin son konuda senin yüzünden ne hale düstüklerini ben kendi gözlerimle sahid oldum da gerisi yalan

• Playstation 4 vr için yeterli olmayacağını bildikleri için böyle bir hamle yapmaları gerekiyordu. Yine para tuzağı hayırlı olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • vikor V kullanıcısına yanıt
    Nesi pahalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Nesi pahalı?

Ne yani "Bende PC var, benim PC ikisinin toplamından da pahalı" demek mi istedin? Çok zenginim mi diyorsun?

Şu "PC Master ÇÖP" ahalisi ne kadar da görgüsüz yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Mart 2016; 3:37:23 >
  • Şu bir gerçekki şuandaki ps 4 ler güçsüz.60 fps bile oyun oynatamıyor aa yok adamlar 4k ayağına güçlü konsol çıkaracak oda ps 4 olucak zaten ama donanımı güçlü

olucak 1500 dolardan aşağı satmazlar zaten 4k oynatacak kadar güçte olucaksa,ucuz olmaz. Seçenek koyarlar isteyen 1080p yüksek fps oynar isteyen 4 k oynar 30

fps,güzelde olur 30 fps oynamak istemediği için konsol almayan çok insan var.Eskiden ps 4 özel oyun çok çıkardı şimdi xbox sayesinde pc ye çıkıyor ps 4 çıkmıyor.Örnek

rise of tomb raider,gears of war ultimate edition,quantum break birkaç oyun daha var adını unuttum üstelik pc ler konsolu eziyor hem grafik hemde yüksek fps ile,ayrıca

sony vr çıkıyor oyunlar 60 fps olucakmış ama grafikler çamur gibi neden konsol güçsüz çünkü kaldırmıyor ikisi biri izlerseniz orda detaylıca bahsediliyor şuanki konsollar

çöp oldu yeni güçlü konsol şart adam gibi olsun 2000 dolar olsun isteyen alır nasılsa şuanki konsollarda kalcak grafik fps isteyen alır.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben öyle birşey demedim bu kadar pahalı olan ne nasıl pc den geri kalan diyen sensin resim koyanda sensin bende merak ettim ne pahalı diye? tv ps4 ve ses
    sistemi var anlatmak istediğiniz ne merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 19 Mart 2016; 3:41:47 >
  • quote:

Ben öyle birşey demedim bu kadar pahalı olan ne nasıl pc den geri kalan diyen sensin resim koyanda sensin bende merak ettim ne pahalı diye? tv ps4 ve ses
    sistemi var anlatmak istediğiniz ne merak ettim

Ben koymadım resim.

"Nesi pahalı" diye aklın sıra dalga geçiyorsun işte. Senin PC çok pahalıymış ya

1500 + 1500 = 3000 TL az mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Mart 2016; 3:45:20 >
  • quote:

Şu bir gerçekki şuandaki ps 4 ler güçsüz.60 fps bile oyun oynatamıyor aa yok adamlar 4k ayağına güçlü konsol çıkaracak oda ps 4 olucak zaten ama donanımı güçlü

olucak 1500 dolardan aşağı satmazlar zaten 4k oynatacak kadar güçte olucaksa,ucuz olmaz. Seçenek koyarlar isteyen 1080p yüksek fps oynar isteyen 4 k oynar 30

fps,güzelde olur 30 fps oynamak istemediği için konsol almayan çok insan var.Eskiden ps 4 özel oyun çok çıkardı şimdi xbox sayesinde pc ye çıkıyor ps 4 çıkmıyor.Örnek

rise of tomb raider,gears of war ultimate edition,quantum break birkaç oyun daha var adını unuttum üstelik pc ler konsolu eziyor hem grafik hemde yüksek fps ile,ayrıca

sony vr çıkıyor oyunlar 60 fps olucakmış ama grafikler çamur gibi neden konsol güçsüz çünkü kaldırmıyor ikisi biri izlerseniz orda detaylıca bahsediliyor şuanki konsollar

çöp oldu yeni güçlü konsol şart adam gibi olsun 2000 dolar olsun isteyen alır nasılsa şuanki konsollarda kalcak grafik fps isteyen alır.

Konsollar yıllardır var. Yeni keşfedilen bir şey değil. Çocuk gibi şeyler yazmayın. Konsolları PC ile kıyaslayanlar yeni nesil veletler.

• Kardeşim bu yeni bir konsol falan değil söylentilere göre bildiğin ara model gibi birşey. Sony'nin olayı Ms'in konsolu güncelleyeceğiz demesi ile aynı biri atıyorum ekstra donanımlar ile destekliyor diğeride direk konsolu komple çıkarıyor arada bir fark yok aynı mokun lacivert rengi muhabbeti.

Sony'de eğer ki 3 yılda bir konsolu yenileyecekse zaten Ms'in dediği olay ile aynısı olur sadece izledikleri yollar farklı. Sene sonu çıkmasından bahsediliyor.

Sony'den gelecek cevap herşeyi netleştirecektir.
    Birincisi ben resim koyan arkadaşa yazdım, dalga geçmek için değil ciddi yazdım. İkincisi bendeki pc pahalı ve ya ucuz reklamını zaten yapmam yapmadımda ağzımdan pc bile çıkmadı nereden bu kadar çok şey

çıkardınız onuda anlamadım burda pahalı ucuz kavgasımı yapıyoruz? yukardaki arkadaş resim koymuş bu kadar pahalı sistem nasıl pc den geri kalır demiş bende nesi pahalı yazdım hepsi bu siz neden c

elalleldiniz? ayrıca ergen değilim şöyle güçlü pc şöyle güçlü monütörüm var diye hava atayım asla öyle birşey yapmamda lafınıda etmem.
    Konsollarla pc yi karşılaştırmak zaten saçma herkes iyi biliyor pc deki ekran kartları konsol fiyatı zaten konsol nasıl yetişecek rekabet etmesi için 5000 tl ye konsol çıkması gerek kıyas yapmıyorum zaten uslubu bozmassanız sevinirim bende ps 4 bütün ex oyunları bitirdim o yüzden zaten karşılaştırmam rakip değil birbirine siz çocuk lafını karşılaştıran konsol kullananlara söyleyin.
  • Bunuda sebe sanırım microsoft açıklama yaptım güçlü donanımlı xbox one çıkaracaklar aynı hamleyi sony yapıyor onlarda güçlü donanımlı ps 4 çıkaracak ama fiyatıda 1500 dolardan aşağı olacağını

sanmıyorum en az 980 ti denk ekran kartı koyması gerek o zaten 2500 tl onu besliycek işlemci 1500 ramler anakart falan filan rahat 1500 dolar bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Dostlar bilmedigimden soruyorum

Ps4 e oyun destegi kesilcek mi ? Yaninkomple artik oyun cikmaz mi Ps4 e o demek mi bu olay ?

Yahu tabi ki öyle bir şey olmayacak, hiçbir zaman yeni konsol çıkınca eskisine destek kesilmez. PS3 2005'te çıktı hala oyun çıkıyor. Ki PS4 çok yeni bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 19 Mart 2016; 4:01:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mic

Tam konsol alma arifesindeydim bu haberden sonra PC toplamaya karar verdim. Anlaşılan o ki artık konsollar 8 yıl gitmeyecek. Yeni konsola ve konsol oyunlarına vereceğim parayla PC upgrade ederim. Konsolun tek avantajı kalıyor o da exc oyunlar ve hilesiz olması.

Hocam bu cihazları tercih etme sebebin oyunsa eğer, özel oyun ve hilesiz online deneyimi bence en az performans ve grafik kadar önemli etkenler. Bu hamle vr için yapılmış bir hamle tüm oyunlar eski sürüm ps4'lere de gelir çünkü 36 milyonun üzerinde rekor bir kitle var. Ve bu firmaların asıl kazancı oyunlardan kazandığını biliyoruz yani herkesin içi rahat olsun. Güçlü versiyonun en büyük farkı VR olur onun dışında normal oyunlarda da daha iyi grafik ve 60 fps falan olur. Yani eski sürüm sahipleri aynı oyunları yine tatmin edici bir seviye de deneyim ederler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• maksat müşteri kaçmasın :d
    quote:

Orjinalden alıntı: aytugsasal

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mic

Tam konsol alma arifesindeydim bu haberden sonra PC toplamaya karar verdim. Anlaşılan o ki artık konsollar 8 yıl gitmeyecek. Yeni konsola ve konsol oyunlarına vereceğim parayla PC upgrade ederim. Konsolun tek avantajı kalıyor o da exc oyunlar ve hilesiz olması.</blockquote>

Hocam bu cihazları tercih etme sebebin oyunsa eğer, özel oyun ve hilesiz online deneyimi bence en az performans ve grafik kadar önemli etkenler. Bu hamle vr için yapılmış bir hamle tüm oyunlar eski sürüm ps4'lere de gelir çünkü 36 milyonun üzerinde rekor bir kitle var. Ve bu firmaların asıl kazancı oyunlardan kazandığını biliyoruz yani herkesin içi rahat olsun. Güçlü versiyonun en büyük farkı VR olur onun dışında normal oyunlarda da daha iyi grafik ve 60 fps falan olur. Yani eski sürüm sahipleri aynı oyunları yine tatmin edici bir seviye de deneyim ederler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Playstation 4 furry x gücünde olmalı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.