Şimdi Ara

Koşuda 2.dakikada tıkanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana yakın sahil var sabahları 6.30-7 gibi 10 dakikalık bir mesafe oraya yürüyorum aslında iyi bir şey bu sanırım ayaklarım ısınmış oluyor ve yaklaşık 1 haftadır koşuyorum düşük tempoda ama 2 dakikayı geçemiyorum maalesef, yardım edecek var mı ne yapmalıyım vs ayrıca 2 gün aç gittim baktım ciddi performans düşüyor bende sabahları sütle mısır gevreği yiyip gidiyorum (Nesquik vs) biraz daha iyi ama çok etki etmiyor yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zamanla açılır son hız koşma yavaş tempo koş zamanla arttır. Ayrıxa bir şey yiyip gitme tıkanırsın tâbi. İlla besin girsin enerjik olayım diyorsan meyve suyu filan iç abartma ama 1 bardak yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine kilometre belirle mesela 1km. Ve dakika tut 10 dk diyelim. Sonra 1.5 km kosmayi dene. Depart atma tempolu kos niyede kos. Zamanla nabizin dusucek ve tikanmicaksin. Ben ilk kardiyo başladığımda 177 nabız gosteriyodu kosu bandi. Uzun yıllardır spor yapmamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla 4 - 5 dakikaya çıkabildim ancak okul nedeniyle bırakmak zorunda kaldım, aslında çok zevkli bir aktivite ama zamanlar uyuşmuyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 21 Eylül 2019; 3:20:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.