Şimdi Ara

Koşucular yardımınız lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bundan yedi gün önce 4 km koştum ve dün tekrardan 4 km koştum.Bu koşularım Sırasında diz ağrılarım olmuştu ama hiçbir zaman bunun kadar kuvvetli ağrılarla karşılaşmamıştım. Bugün tekrardan koşayım dedim fakat koşmaya başladığımda Efsane bir dizi ağrısı ile karşılaştım. Koşuyu yarıda bıraktım ve kendimi eve zor attım. İki diz kapağım ağrıyor daha önce spor yapmamıştım. Uzun süredir yani. Boyum 195 kilom 73 önerileriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ısınma falan yaptın mı?

hamlıktan da olabilir. çok keskin bir acı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fun Lovin Criminal

ısınma falan yaptın mı?

Isınmadım. Ufak ufak koşmaya başladım daha sonrasında hızlandım. Baya hamdım fakat ağrılarım çok aşırı. Fitnessdeki gibi bir kas ağrısı değil. Dizlerim kan ağrıyor resmen. 15 dakikadır yataktayım fakat hala ağrıyor dizlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

quote:

Orijinalden alıntı: Fun Lovin Criminal

ısınma falan yaptın mı?

Isınmadım. Ufak ufak koşmaya başladım daha sonrasında hızlandım. Baya hamdım fakat ağrılarım çok aşırı. Fitnessdeki gibi bir kas ağrısı değil. Dizlerim kan ağrıyor resmen. 15 dakikadır yataktayım fakat hala ağrıyor dizlerim

bence bi doktora git belki fazla yüklenmişsindir istemeden. şişme falan var mı? ya da neyse bence git her türlü.
  • hamlıktandır büyük ihtimal

bu arada boydaş olabiliriz
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun. Koştuğunuz zeminle bir ilgili olabilir. Toprakta mı betonda mı koşuyorsunuz? Eğer beton veya taş yani sert zeminde hemen koşmayı bırakın eklem sıvılarınızla alakalı bir durum olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: domatesadam

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Koştuğunuz zeminle bir ilgili olabilir. Toprakta mı betonda mı koşuyorsunuz? Eğer beton veya taş yani sert zeminde hemen koşmayı bırakın eklem sıvılarınızla alakalı bir durum olabilir.

Asfaltta koştum. Yazın da koşmuştum fakat böyle olmamıştı. Ağrı devam ederse doktora gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

quote:

Orijinalden alıntı: domatesadam

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Koştuğunuz zeminle bir ilgili olabilir. Toprakta mı betonda mı koşuyorsunuz? Eğer beton veya taş yani sert zeminde hemen koşmayı bırakın eklem sıvılarınızla alakalı bir durum olabilir.

Asfaltta koştum. Yazın da koşmuştum fakat böyle olmamıştı. Ağrı devam ederse doktora gideceğim

Yaz ile kış arasındaki fark çok şöyle ki yazın vücudun ısınması daha kolay iken ve sakatlık ihtimali daha düşükken kışın ısınması daha uzun ve sakatlık ihtimali daha yüksektir.

Çok birşey olcağını sanmıyorum zaten ciddi birşey olsa ağrıdan şuan kıvranıyor olurdun kas gevşetici sür hocam işe yarayabilir. Soğuk tedavi uygula

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.