Şimdi Ara

Koşu bandıyla zayıflama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • boy 190 kilo 92. kilomu 82-83 civarına çekmek istiyorum. bilen vardır belki ege fitnessın yeni başlayanlar için fullbody programını yapıyorum önceden de yapıyordum 1 ay falan ara verdim bugün tekrar başladım. program özetle şöyle; 1.gün fullbody antreman+biter bitmez hiit kardiyo koşu(10dk) 2.gün; karın
    bu döngüde gidiyor 1 off gün var. evde koşu bandı var. daha hızlı kilo vermek için ekstra koşu yapmalı mıyım, koşu süresini ve hızını nasıl ayarlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 23 Temmuz 2017; 1:2:38 >

• 1.78 boy 92 kilodan 82 ye kadar düşmüştüm eliptik bisiklet ile..tabi 7-8 ay boyunca yaptım ve halada yaparım...ben ilk başlarda 30 dakika koştum sonra 45->60->75->90 a kadar çıktım :D...tabi derecesi de önemli koşu vitesinin...ben kendime göre ayarlıyordum...valla şuan gayet iyiyim...M beden gömlekte göbek dışarı taşarken şuan S beden gömlek geniş geliyor geçen ay aldıgımda S beden gömleği daralttım
  • Sabah uyandıktan sonra hiç bir şey yemeden 40 dk kadar kardio yapıp kahvaltıdada max 50 gram karb ve 0 şeker alıcak sekilde programını duzenlersen faydası olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahat zayıflarsin.

+ Eliptik bisiklet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yediklerinie ve içtiklerine dikkat edersen tabii ki de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.