Şimdi Ara

Kosla Oxy Action'nın gücü :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
28.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • var mı daha iyi önerisi olan??????????????
  • valla tavan sarkması falan efsane bence.
    1 sene önce megane aracın tavanını deterjanlı su ile sildim ne sarkma ne bişey tertemiz oldu. Ancak babam birkaç ay daha araçta sigara içince yine de içime sinmedi. Kısa süre sonra yine silmem lazım. Neyseki artık aracın küllüğünde kül yerine ıslak mendil var sadece
  • Tavan sarkma efsane falan değil bağzı arçların tavanları mukavva üstüne yapıştırılmış kumaş çozücülerlede temas edince kolayca kendini koyveriyor .Silme işini yapmadan önce servise veya döşemeciye sormak gereksiz masraflardan herkesi kurtarır.
  • walla ya ne ugrasıonuz arap sabunuyla sılın bısecık kalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Kosla Vanish midir o da iyi Komple temizlik 200 lira dediler aldım bi vanish yarım gün uğraştım tertemiz oldu

bende kosla vanish ile önce arabamın içinin alt döşemeleini temizledim riske girmemek için.Gayet güzel oldu.Şimdide koltokları temizlicem.Aslında koltuklarım çok temiz,leke felan da yok.Ama daha arabayı aldığım adamın ossuruğu duruyor,temizlemek lazım,yanlışmıyım?

hocam sen arabaya bide 5dk. da bir fısss eden oda kokusu al

Benim arabada var arka koltukların arkasına koydum kolonların o bölgeye yatırdım çok iyi oluyor 15 dk.da bir püflüyor güzelde bi kokusu var

• @turgay307

Iyyk. Senin arabanın arka koltukları yapış yapıştır şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyktKsv -- 9 Temmuz 2008; 13:16:13 >
  • biz de ikinci al aldığımız bi aracın arka koltuklarındaki meyvesuyu lekelerini deterjanlı suyla silip halı yıkama makinesiyle suyunu çektirmiştik.
    kurutma sorunu filan olmadı suyu cektirince hemen kurudu koku filan da yapmadı yani.
  • aslında bu konuyu üst konumu ypsak ne araç içi temizliği lekeler v.s. diye
  • gerçekten konuyu okurken çok eğlendim. eğer gerçekten etkili ve zararsızsa neden kullanmayalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AykuT KosvA

@turgay307

Iyyk. Senin arabanın arka koltukları yapış yapıştır şimdi

Abi temizledik ya kosla ile.
  • Geçen gün shoppin tv de bir ürün satılıyordu.Kumaş yüzeyin üzerine sıkıyosun ve artık o kumaş su geçirmez oluyor.Sizce sağlıklı mıdır?
  • Sadece lekeleri değil bakterileride yok etmek lazım değilmi, onun için domestos hijyenik kullan bence hem lekeler çıkar hem arabanın eski sahibinden kalan mikroplar ölür ( pek temiz bir değilmiş anlaşılan ), tabi bir de araba mis gibi kokar :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semra1985

Sadece lekeleri değil bakterileride yok etmek lazım değilmi, onun için domestos hijyenik kullan bence hem lekeler çıkar hem arabanın eski sahibinden kalan mikroplar ölür ( pek temiz bir değilmiş anlaşılan ), tabi bir de araba mis gibi kokar :-)

Tuz ruhu dökünce araba fabrikadan çıktığından bile daha temiz oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

Orijinalden alıntı: semra1985

Sadece lekeleri değil bakterileride yok etmek lazım değilmi, onun için domestos hijyenik kullan bence hem lekeler çıkar hem arabanın eski sahibinden kalan mikroplar ölür ( pek temiz bir değilmiş anlaşılan ), tabi bir de araba mis gibi kokar :-)

Tuz ruhu dökünce araba fabrikadan çıktığından bile daha temiz oluyor

hipolamak lazım (hipoyu bilmeyenler için izmirde galiba klorak diyorlardı)

• arkadaşlar yazdıklarınızı okurken iyice heveslendim bizim arabanın arka koltugunun herr yeri leke nasıl bişeyse lekelerin etrafı simsiyah ortası grimsi bişey ne lekesiyse artık heryer oyle bende oxi action alayım dedim markete gittim boşuna 7 tl verme dedi asprin vereyim cillop gibi olur dedi sizce oxi mi alsam?? bide sıvı olanını alıyorum dimi ve o lekeleri cıkarırmı
  • kosla yerine look kullanın, lookun eline su dökemez ama marketlerde satılmıyor. İnternetde bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husooooooo

arkadaşlar yazdıklarınızı okurken iyice heveslendim bizim arabanın arka koltugunun herr yeri leke nasıl bişeyse lekelerin etrafı simsiyah ortası grimsi bişey ne lekesiyse artık heryer oyle bende oxi action alayım dedim markete gittim boşuna 7 tl verme dedi asprin vereyim cillop gibi olur dedi sizce oxi mi alsam?? bide sıvı olanını alıyorum dimi ve o lekeleri cıkarırmı

bu topic hortlamış :)

walla ben ozman toz halini sıcak suda köpürtüp bir bez aracılığı ile ovalıyarak siliyordum
  • yeniden hortlatayim. vanish urunleri hic bir ise yaramaz deneyin gorun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoppix

quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Uygulama hakkında biraz detay verir misiniz?

Bodoslama dalmayalım oxy action larla, sonra leke kalıyor...

quote:

Orjinalden alıntı: zedire

quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

slm arkadaşlar 2 yıldır döşemede tavanda ve sert plastiklerde olusan lekeleri temzilemek için en iyi nere yapıyor diye araştırırken annamden bir öneri geldi buda kosla oxy action idi. ben olmaz olmaz dedim ama dün bi denedik araçda leke namına hiç bişey kalmadı.
    bi dünya kdar parayı oto yıkamalarda döşeme korumam bilmem nesine vermeyin.
    kendiniz yapın en azından içinize siner yaptığınız

uygulama hakkında biraz bilgi verseniz, nasıl yaptınız, nelere dikkat ettiniz.....

büyük yoğurt kabının içine 1.5-2 ölcek kadar toz kosla oxy action koydum üstüne kaynamış ve 1-2 dk dinlenmiş sıcak suyu dökdüm zaten hemene köpürdü. lif ve benzer bişeyle önce köüğü lekenin üstüne yay daha sonra lekenin üstüne bastırarak ov. komple koltuğu yaparsan daha iyi olur.

anlıyacağın bodozlama yaptım
    gecele camların üstünü hafifden acık bırakdım sabah baktığımda nem bile kalmamşdı

kosla oxi action renklilerde renk solması yapıyor mu acaba döşemede

• konuyu hortlatıyorum :D
    bu pazar nasip se ben deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.