Şimdi Ara

Kosla Oxy Action'nın gücü :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
28.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav acaba cam suyuna da Calgon mu koysak,?
    Kireç falan varsa haznede, su yolunda hani..

Kadınlar gününe döndü burası iyice
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

Yav acaba cam suyuna da Calgon mu koysak,?

• quote:

Orjinalden alıntı: Klondike

Kumaş tavan döşemesinin tavandan ayrılmasına sebep oluyor.Benden söylemesi

Olmuyor.
  • Gün paralarını alayım daha onunla chip+hava filtresi alcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Gün paralarını alayım daha onunla chip+hava filtresi alcam

yok daha neler ne konuşuyorsunuz gününüz oldugu zaman

• quote:

Şşşş benzinli arabaya chip yaptırma. Zaten atmosferik motor var. Dağıtma arabayı. Git turbo taktır.

Gün dedikodularına hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 27 Haziran 2008; 14:13:35 >
  • Yakında nasıl yemek yapılır gibi başlıklar atılacak gibi düşünüyorum :)

Şakası bir yanada insanın arabasına bakması kadar doğal birşey olamaz

Kosla olayını hiç kendi başıma yapmadım ama oto yıkamaya götürdüğümde ordaki elemanlara durumu analttım koltuktaki tavandaki lekeleri anlattımb
    Baktılar hemen kosla ile işe giriştiler birde baktımki cillop olmuş :)
    Ama size ziebarttan koltuk koruma öneririm
    Genelde çoğu yerde ücretsiz olarak veriyorlar
    Özellikle açık renk koltuk olanlarda çok işe yarıyoru
    Koltuk haricinde tabanında kolay kolay kirlenmesine engel oluyor
  • Trafik kazasından dolayı aracı servisten aldığımızda içi leş gibiydi. Doğal karşıladım sonuçta ustalar eldiven takmayabilirler yada okadar dikkatli olmayabilirler ancak iç koltuk döşemeleri tam olarak leş içindeydi. Napsamm napsam dedim , anneme sölemiştim banyoda bulunan döşeme temizleyicisi bütün sıvıları karıştırarak yarım kova su verdi Yani okadar etkili olduki anlatamam , tertemiz yaptım 1 saat içinde döşemeler ilk günki gibi oldu. Ayrıca 2 hafta aracın içide mis gibi kokmuştu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Şşşş benzinli arabaya chip yaptırma. Zaten atmosferik motor var. Dağıtma arabayı. Git turbo taktır.

Gün dedikodularına hoşgeldiniz

O zaman gün paralarını arttıralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: maniavolkan

Trafik kazasından dolayı aracı servisten aldığımızda içi leş gibiydi. Doğal karşıladım sonuçta ustalar eldiven takmayabilirler yada okadar dikkatli olmayabilirler ancak iç koltuk döşemeleri tam olarak leş içindeydi. Napsamm napsam dedim , anneme sölemiştim banyoda bulunan döşeme temizleyicisi bütün sıvıları karıştırarak yarım kova su verdi Yani okadar etkili olduki anlatamam , tertemiz yaptım 1 saat içinde döşemeler ilk günki gibi oldu. Ayrıca 2 hafta aracın içide mis gibi kokmuştu

1 saatte 2 haftalık mis koku sağladın demek
    Bende birdahakine temizlik için arabayı sanamı versem napsam

• az önce koltuk-kapı içi ne varsa temizledim. annemlerdeydim halı şampuanı aldım(maalesef markasına bakmayı unuttum),aslında arkada yeni bi leke vardı,onu silicektim ama başlayınca ne var-ne yok sildim,öğle sıcağında 1,5 saatimi aldı ama harika oldu,döşemeler krem renkli olmasına rağmen tek bi leke bile kalmadı,araba çok iyi durumda, umarım benim başıma da güneş geçmemiştir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zooropa -- 27 Haziran 2008; 16:05:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Uygulama hakkında biraz detay verir misiniz?

Bodoslama dalmayalım oxy action larla, sonra leke kalıyor...

quote:

Orjinalden alıntı: zedire

quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

slm arkadaşlar 2 yıldır döşemede tavanda ve sert plastiklerde olusan lekeleri temzilemek için en iyi nere yapıyor diye araştırırken annamden bir öneri geldi buda kosla oxy action idi. ben olmaz olmaz dedim ama dün bi denedik araçda leke namına hiç bişey kalmadı.
    bi dünya kdar parayı oto yıkamalarda döşeme korumam bilmem nesine vermeyin.
    kendiniz yapın en azından içinize siner yaptığınız

uygulama hakkında biraz bilgi verseniz, nasıl yaptınız, nelere dikkat ettiniz.....

büyük yoğurt kabının içine 1.5-2 ölcek kadar toz kosla oxy action koydum üstüne kaynamış ve 1-2 dk dinlenmiş sıcak suyu dökdüm zaten hemene köpürdü. lif ve benzer bişeyle önce köüğü lekenin üstüne yay daha sonra lekenin üstüne bastırarak ov. komple koltuğu yaparsan daha iyi olur.

anlıyacağın bodozlama yaptım
    gecele camların üstünü hafifden acık bırakdım sabah baktığımda nem bile kalmamşdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoppix -- 27 Haziran 2008; 19:15:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: clio_TR

Resim var mı ayrıntılı bir biçimde görürdük?

walla yaptıkdan sonra aklıma geldi resim çekmek ama koltukda leke kalmadığı için ıspatlıyamazdım
  • bende yaklaşik 2 saattir uğraşiyorum ama kosla oxi almadım geçen hanım koltukları omo ile silmiş peşinden de yumoşlu su ile silmiş cok güzel kokuyodu onun tavsiyeleri üzerine bende aynı uygulamaları yaptım arabaya..

cok güzel oldu mis kokuyo
  • geçenlerde halı yıkama makinasıyla koltukları yıkadım, pırıl pırıl oldu,
    cam suyuna da üzüm sirkesi atıyorum, kirece birebir, haznenin içinde yüzen beyaz parçacıklardan eser kalmadı,
  • Konu harbi harbi gün muhabbetine döndü yav. biri der Omo Yumoşlu su. Biri der üzün sirkesi kirece birebir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

quote:

Orjinalden alıntı: maniavolkan

Trafik kazasından dolayı aracı servisten aldığımızda içi leş gibiydi. Doğal karşıladım sonuçta ustalar eldiven takmayabilirler yada okadar dikkatli olmayabilirler ancak iç koltuk döşemeleri tam olarak leş içindeydi. Napsamm napsam dedim , anneme sölemiştim banyoda bulunan döşeme temizleyicisi bütün sıvıları karıştırarak yarım kova su verdi Yani okadar etkili olduki anlatamam , tertemiz yaptım 1 saat içinde döşemeler ilk günki gibi oldu. Ayrıca 2 hafta aracın içide mis gibi kokmuştu

1 saatte 2 haftalık mis koku sağladın demek
    Bende birdahakine temizlik için arabayı sanamı versem napsam

ya silme işlemi 1 saatte bittide kuruma işi epey sürmüştü. Sonuçta köpüğü koltuğa yedir sonra durulama beziyle üstünden geç tamamdır vallahi oto parfümleri halt yemiş , koltuklarınızın bir kenarını kokulu temizlik ürünüyle silin bakın araba bi daha pis kokuyomu

Bu arada üstat ayıp ettin al arabayı gel , canın sağolsun beraber yaparız

• quote:

Orjinalden alıntı: yaman53

bende yaklaşik 2 saattir uğraşiyorum ama kosla oxi almadım geçen hanım koltukları omo ile silmiş peşinden de yumoşlu su ile silmiş cok güzel kokuyodu onun tavsiyeleri üzerine bende aynı uygulamaları yaptım arabaya..

cok güzel oldu mis kokuyo

koltuklarda yumuşamışdır, konforlu olmuşdur artıık deymesinler keyfine
  • tavan mukavvası organik maddelerin karışımından oluştugu için nemli bırakılmaması gerekiyor...koku hatta böceklenme yaptıgına bizzat şahit olmuştum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

Yav acaba cam suyuna da Calgon mu koysak,?

aslında camsil felen birazda calgon iyi olur silecek memeleri tıkanmaz bide cam tertemiz olur hehe..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.