Şimdi Ara

Koskoca Microsoft Etkinlik Yapıyor Donanımhaber de tık yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki yıldan eski telefonun incelemsini tekrarlayan site koskoca Microsoft'un etkinliğini haber yapmıyor onu geçtim ilgi yok...yazık...
    Samsung olsa apple olsa lg olsa bişeyler yapılırdı...
    Taraflımıyız acaba ya da her firmaya eşit değilmiyiz...
    Teknolojiyi bizim faydamıza ve koşullarımıza karşı savunmanız gerekirken karşılaştırma haberi ve ya bi haber de yok..Bizi düşünen yok..insanları düşünen yok.. Yazık vallaha yazık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple etkinliğinin reklamını hatırlıyorum da (unutmak ne mümkün zaten her yerdeydi, HER YERDE!!!) Sanki etkinliği düzenleyen DH idi, o kadar ilgi alaka anca kendi çocuğunun düğününde olur. MS etkinliğine bakıyorsun... ama bakamıyorsun çünkü etkinlik yok bir ana sayfa haberi tamam yeter ya MS a zaten MS ne ki dünkü yeni yetme.

DH de MS ile Sony e bir kasıt var, çok net görülüyor bu durum. İhtimallerin, iddiaların haberlerinin havada uçuştuğu sitede bu iki firma olunca bir dinginlik söz konusu. Enteresan valla.
  • Arkadaşlar Windows ile ilgili kaç haber çıktı orda yapmayın, tamam apple kadar ilgi göstermediler ama sizin dediğiniz kadar da değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH nin microsofta karşı bir düşmanlığı var açık ve net.. ve kim çok para veriyorsa onun kölesi olunuyor sanırım.. yalnız kendilerinden soğutuyorlar haberleri yok veya var umursamıyorlar.. devran döner ayda bacayı geçer...
  • forum Microsoft'un asp tabanını kullanıyor bu arada. nedir bu Microsoft düşmanlığı anlamadım. bir de .net geliştirici arıyorlar. her şeyinizi Microsoft sağlasın siz dışlayın Microsoftu...

• aynen

• Katılıyorum, gerçi konu sadece bu da değil, cep telefoncusuna döndü DH. yok 3 gb ram koymuşlar yok snapdragon bilmem kaç. İlginçtir insanlarda sürekli takipte, O.C. yapılan videolar izler yada okurduk mesela artık varsa yoksa iphone, samsung..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 8 Ekim 2015; 3:03:59 >
  • Aslında apple harici desek daha doğru olur fark ettiğim kadarıyla.

• adam gibi siteyi yönetemeyenler iki günde bir forumu çökertenler bırakın yaklaşmasınlar microsoft'a.. Gidip android apple'ın peşinde koştursunlar
  • Apple etkinliğinde 3 defa bildirim atmışlardı

• @gun bey anca apple'a çalışsın
  • Arz talep meselesi. Apple izleyen çok var ama ms öyle değil. Wp bölümü ne kadar popüler ki canlı yayın yapılsa izleyen olsun.

• dh çoktan miadını doldurdu,artık yazmıyorum zaten pek ne xbox bölümü ne de diğer yerler olsun.alsınlar apple larını başlarına çalsınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.