Şimdi Ara

koskoca eğitim sisteminin geldiği halde bak yazıklar olsun hibrit sistemi s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan hibrit sistem saçmalığını kim çıkardı

arkadaş gece kulüpleri açık konserler açık o bu her şey açık okullar mı sıkıntı ya açın gitsin ulan eskiye dönelim işte. covid bitecek bir virüs değil, herkesi aşılarsın öyle okula alırsın geri kalanı doğal seçilime bırakırsın yeter be arkadaş ne covidmiş

zaten 40 yaş altının ölme oranı %0.6

neyin kasıntısı bu AÇIN ULAN OKULLARI. hadi açmıyo musun kardeşim o zaman tamamen kapalı yapacaksın. ulan ha 2 ders için gelmişim ha full gelmişim ne fark ediyor? zaten virüs kapacaksam sınıftan birisinden her iki koşulda da kapıyorum dimi? boşu boşuna para harcamayalım o zaman yola ona buna

yemin ederim kahvehanedeki 101 okeyci dayılar ülke yönetiyor gibi hissediyorum ya. her şey son dakika her şey plansız programsız her şey birilerinin keyfine keder hiçbir şeyin mantıklı bir açıklaması yok her şey çok saçma bu ülkenin eğitim sisteminde

• Sana önerim: Mert Hoca.

Çünkü Mert Hoca da ara sıra sinirlenmesine rağmen bu duygularını içinde tutuyor, kaliteli bir profesyonel olduğu için işini en iyisiyle yapıyor.
    Mert Hocanın kitaplarını satın aldıktan sonra büyük ihtimalle sen de eski hayatını bir köşeye bırakıp zihin sarayında yarattığın gemiyle yeni limanlara açılacaksın.

109luknouhei sundu.
  • haklısın

• Sana önerim: Mert Hoca.

Çünkü Mert Hoca da ara sıra sinirlenmesine rağmen bu duygularını içinde tutuyor, kaliteli bir profesyonel olduğu için işini en iyisiyle yapıyor.
    Mert Hocanın kitaplarını satın aldıktan sonra büyük ihtimalle sen de eski hayatını bir köşeye bırakıp zihin sarayında yarattığın gemiyle yeni limanlara açılacaksın.

109luknouhei sundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 109luknouhei

Sana önerim: Mert Hoca.

109luknouhei sundu.

• 1-2 haftaya online sisteme geri dönüş olacak gibi hocam hepten kapatirlar gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kanka 40 yaş ölüm oranı 0.6 demişsin de hibrit olmasının nedeni senin canının kıymeti değil hocaların canının kıymeti nxmcnnz

• uppupuppupu

• hocam yoklama alınmıyorsa projeksiyonla alınan derslere yüz yüze girebilirsiniz

• kebabçıya kazıklandıktan sonra benim sıfat-ül eşgal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 100net100k -- 27 Eylül 2021; 16:50:58 >
  • Mamga kullanıcısına yanıt
    bu nasıl oluyor, sınıfta her türlü bir kamera olması lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizim dersler 2 haftadır yüz yüze
    200 kişi amfide ders dinliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Crowne

bu nasıl oluyor, sınıfta her türlü bir kamera olması lazım

diğer sınıfı görmedim bugün bizim hocayla yüz yüzeydi ve projeksiyondan bakması gereken arkadaşım geldi hocalar bir şey demiyor zaten çok öğrenci olduğu için hiçbirinizi hatırlamayız diyorlar yoklamada yok açıkçası projeksiyondan ders dinlemeye gelmedik

• LeviEfendi kullanıcısına yanıt

covid çıkan oldu mu hiç ?

yoklama olmayan ders seçmeli mi, tüm dersler de öyle mi

• Saturnun uydusu S kullanıcısına yanıt
    Herhalde olmadı, olsaydı haberim olurdu.

• quote:

yoklama olmayan ders seçmeli mi, tüm dersler de öyle mi

tüm dersler

hangi üniversite sizinki, acaba çoğu üniversitede durum bu şekil midir

• quote:

hangi üniversite sizinki, acaba çoğu üniversitede durum bu şekil midir

hukuk fakültelerinde genellikle yoklama alınmaz

• Sınavlar ne şekilde olursa olsun belli bir sisteme oturtulup yüzyüze yapılmalı.Ders içerikleri uygulamalı ise yüz yüze teorik ise online olabilir.Çözüm var ama bu iş planlama ile olur.

Türkiye'de ise sanıyorum plansızlık var. 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.