Şimdi Ara

Koşarak Interneti Geçebiliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ofiste Turknet kullanıyoruz. İnan olsun komşu büroya e-mail gönderirken koşarak daha çabuk ulaştırıyorum... Dial up la daha çabuk mp3 indiriyordum gençliğimde. O derece yani ''Ziyan.net''

• Kapattir o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş ben sana türkü söylerim dert ettigin tek o olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat değerlerini ve hız testi sonuçlarını paylaşsaydın daha iyi olurdu.
  • mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Kardeş koş biraz spor olur akşama kadar oturma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Problem o zaten. Speedtest bile yapamıyorum ekran bana ben ekrana bakıyorum.
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Heryöne aramaları da barındıran güzel bir paket bulursak kapattrıcaz. Zira gün içinde çok fazla cep telefonu araması yapıyoruz sabit hattan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.yasoo -- 22 Kasım 2017; 10:10:55 >
    İşyeri iseniz ya metro ethernet gibi özel çözümlere gidip sıkıntısız kullanım yaşarsınız ve sabit hat için voip gibi çözümlere bakabilirsiniz. Tabi interneti ile beraber her türlü 60 TL den fazla gelecektir bu çözümler. Usta Turkcell Superonline fiber ya da Vodafone a bak diyeceğim ama Vodafone da sabit hat için bireysel de çözüm yok da kurumsal da olabilir

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Lokasyon olarak Internetin yoğun kullanıldığı bir bölgedeyiz. Adliye'nin ve İcra Müdürlükleri'nin tam karşısı Askerlik şubesinin de yanındayız ve çevrede onlarca bizim gibi hukuk bürosu, iş yeri, muhasebe ve müşavirlik büroları ile dolu. Burası 2 ye ayrılmış durumda internet bağlatısından çok memnun olan da var bizim gibi müzdarip olan da. Şu aşamada en iyi çözüm servis sağlayıcısını değiştirip karşılaştırma yapmak gibi geliyor. Yani bazen o kada kötü ki. Mobil tlefonumu modem olarak kullanıyorum acil işler için :(
    2 ye ayrıldı iseniz 2 farklı dolaba bağlı olduğunuz için olabilir ve yoğun bir bölge ise yapacak bir şey yok. Varsa Superonline fiber e bakıp numarayı da onlara taşıyabilirsiniz. Ama numarayı önce TT ye taşımanız gerekebilir

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    2 ye ayrılmış derken. Aynı işhanındaki farklı bürolardan bahsediyorum.
    ha ben sokak bina farklı türü düşünmüştüm. O zaman diğer büroların memnun olduğu firmalara bakın derim. Sesli hizmet arıyor iseniz Superonline a bakabilirsiniz. Superonline fiber varsa düşünebilirsiniz. Ama numaralarınızı önce tt ye taşımanız gerekebilir haberiniz olsun oradan sol a geçecek. Detayı firma ile konuşursunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.