Şimdi Ara

Korsanda son nokta Taşıyıcı 3 çıkışından 3 hafta önce hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten çok kötü bir haber taşıyıcı 3 şu anda çıkışından 3 hafta önce bir takım sitelerde türkçe alt yazılı olarak izlenebiliyor bu işle böyle devam ettikçe adam gibi ne film nede sinema kalıcak

çok büyük bir saflık la konuyu yanlış yere açmışım bu mesajı ilk okuyan arkadaş şikayet edipte doğru yere taşınmasını sağlayabilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnige -- 6 Aralık 2008; 15:23:24 >

• Bende az önce tezgahta gördüm.Ne ara çıktı diye düşünüyordum kendi kendime
  • bozuk cd lere guzel kapaklar harilayıp satıyorlar. kanmayın.
  • Zaten 26 Kasımda çıkmış arkadaşım. Türkiye'ye gelmesi geçikince tabi kamera çekimi yada R5 dvd çıkmışsa korsan olarak indirip korsan olarak altyazı eklenebiliniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OziiX

Zaten 26 Kasımda çıkmış arkadaşım. Türkiye'ye gelmesi geçikince tabi kamera çekimi yada R5 dvd çıkmışsa korsan olarak indirip korsan olarak altyazı eklenebiliniyor.

korsan altyazı mı
  • Torrentlerde DivX ler avi ler Xvid ler kaynıyor. Konuyu görmesem benimde aklımda değil, indiriyorum şuan. Altyazıyıda buldum. (orjinal)
  • Hellboy'u Türkiye'de gösterime girmeden 1 ay önce divx izledim. Yurtdışında gösterildiyse olay biter zaten.
  • Adamlar AROG diye Ankaralı Namık satıyorlarmış Ankarada,dışı AROG içi Ankaralı Namıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

Adamlar AROG diye Ankaralı Namık satıyorlarmış Ankarada,dışı AROG içi Ankaralı Namıkmış

Yok bu seferki gerçek hakkatten amerikada çekilip türkçe altyazı eklenmiş bilgiin transporter
  • Bugün Magazin Programını izledim galada cem yılmaza soruyorlar arog diye içinden ankaralı namık cıkıyormus diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: projist

quote:

Orjinalden alıntı: OziiX

Zaten 26 Kasımda çıkmış arkadaşım. Türkiye'ye gelmesi geçikince tabi kamera çekimi yada R5 dvd çıkmışsa korsan olarak indirip korsan olarak altyazı eklenebiliniyor.

korsan altyazı mı

Saçma sapan çevrilen altyazı
  • Kasim 26 da Amerikada gosterime girdi zaten. Cok zor olmasa gerek korsanini hazirlamak.
  • eğer bir film avrupadan 1 ay sonra bize gelirse bu tür şeyler görmeniz çok mümkün

sonra ağlamasınlar korsan çıktı diye aynı zamanda getirsinler ...
  • Death Race türkiye'de vizyona girdiğinde çoktan izlemiş ve öyle bir filmin varlığını unutmuştum
    Bak dikkatimi çekti bunların Jason Statham'a bir gıcıklığı olmasın
  • Fimler Türkiye'den önce yurtdışında vizyona giriyor ve oradaki perde çekimlerini de DVD haline getirip satıyorlar.

Yani bozuk cd falan değil, sadece sinema çekimi.
  • Şuan o film TS zaten..R5'i veya dvdrip i yok...
  • Eternal Sunshine Of The Spotless Mind'ı da sinemaya çıkmadan 6-7 ay önce DivX olarak izlemiştim..

Olur böyle şeyler.. DVDScreener'lar düşer piyasada.. Arada siyah beyaz olur film ama izlenir..
  • 88 Minutes'i izledikten 7 ay sonra Türkiye'de sinemalarda gösterildiğini duyduğumda acayip şaşırmıştım devam filmi filan zannetmiştim
  • onlar dünya ile aynı anda tr de yayınlamazlarsa tabiiki korsan izleriz bende var dün baktım göüntü güzel akşam birşey yok izleyeceğim
  • Hancock Tr'e gelmeden 3 ay önce izlemiştim.
    Daha böyle örnek çok.
    Sonuçta burada sinemaya hazırlamak için ya dublaj ya da alt yazı gerekiyor. Onu bekleyene kadar indirip izlerim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.