Şimdi Ara

Korsana bakış açınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş sen bizim bakış acımızı sormuyormusun başlıkta yazdığın gibi.
    Niye antikorsancıların avukatlığını yapıp savunuyorsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Yok antikorsancıların avukatlığı değil de sadece işime gelmeyen tarafın doğru olabileceğini düşünüyorum. Yoksa korsan kullanmak isterim niye istemeyim. Ayrıca düşüncenizi belirttiniz saygı duyarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Kardeşim sokakta bir bayan tesettür konusunda kendisine özen göstermediğinde senin ona bakarak göz zinası işlemen ne kadar kolay ise aynı şekilde korsan içerikleri kullanmanda ne kadar kolay olur ise olsun kullanman zinhar haramdır.
    Tesettürlülere bakıp göz zinası işliyorum ne olacak?
  • Karayip korsanları mı? Bence muazzam filmler.

• Vicdanım rahat çünkü param yok. Yeterince param olsa korsanla ugrasmam zaten.

• Eskiden bende korsan oyun film hatta program kullanırdım. Sonra baktım ki oyunlara ve programlara sürekli güncelleme geliyor. Sıkıldım hep crcak key aramaktan. Lisanslı olanlarını satın aldım. Artık öyle seviyeye geldi ki olay android de reklamları kapatmak için uygulama içinde satın alma seviyesine geldim. Biri beni durdursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hic de bir sakincasi yoktur korsan kullaniminin. Ben o oyunu korsan indirip cok begenip arkadaslarima tavsiye etsem benim 3 tane arkadasim o oyunu para verip alsa mesela, yapimci daha fazla kazanmis olacak. O oyunu korsan indirmesem orjinal alacak param da yok diyelim. Bu sefer cevremde yapamayacagim elbette reklamini. Hadi çıkın işin içinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin kazanacagi milyonlari dusunmek size mi kaldi

Ki cogu firmanin umurunda bile degiliz oyunu turkce bile cikarmiyorlar.

• Bence cok havalilar ve tahta bacaga tamamim ama el yerine kanca kullanma olayi beni bozar. Oyun nasil oynayacaksin tek elle?
  • Korsanlar çık cesur deniz savaşçılardır ancak %87 si c vitamini eksikliğinden dişleri dökülür 🌊

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:0:55 >
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Bu kadar saçma bir düşünce olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurb710

Uzun zamandır korsan oyun/film vs kullanmıyorum. Adamlar emek vermiş şimdi emek hırsızlığı yapmayalım kafasındayım. Ama düşünüyorum madem yapımcılar korsana karşılar neden bu kadar açık bi şekilde korsana erişebiliyoruz. Neden film sitelerine gayet net bi şekilde girebiliyoruz. Yapımcılar haklarını korumak için gerekli özeni gösteriyorlar mı?
    Oyunlarda da aynı şekilde. Tamam crack çıkartıp dağıtmak suçtur anlarım da siz bunun halka erişiminin önünü kapatmazsanız halk ne yapsın?
    Ama sonra kullanınca da adamlara haksızlık ettim gibi bi his doğuyor içime. Gönlüm rahat olmuyor.
    Sizce bunlar geçerli bi sebep mi yoksa kılıf mı uyduruyorum?

Bu kadar korsan işler olmasa asla bilgisayar v.b. satışı olmazdı bu memlekette. Bunlar olmazsa da devlet ve elektronik üreten firmalar para kazanamazdı. Bence bu sebeple korsanın önüne asla geçilmek istenmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkede korsan engellense insanlar ayaklanır. Çünkü orjinali dünya para ve insanlar bunu alamadığını fark edecek. Ben ayda 2 kere sinemaya gidemiyor muyum bir adet oyun alıp oynayamıyor muyum diyecek

• Korsana karşıyım ama ben de zoraki durumlardan dolayı kullanıyorum.
  • quote:

Kardeşim sokakta bir bayan tesettür konusunda kendisine özen göstermediğinde senin ona bakarak göz zinası işlemen ne kadar kolay ise aynı şekilde korsan içerikleri kullanmanda ne kadar kolay olur ise olsun kullanman zinhar haramdır.
    Her konuyu dine bağlamanıza müthiş bir hayranlık duyuyorum.
  • Genel mi diyorsunuz yoksa bana mı söylüyorsunuz hocam.
  • quote:

Genel mi diyorsunuz yoksa bana mı söylüyorsunuz hocam.
    Genel

• Korsan dediğimiz olay hırsızlık, bunun lamı cimi yok. Milyonlarca insan bir yanlışı yapıyor diye o doğru olmuyor. Parası et yemeye yetmeyenlerde kasaplardan marketlerden çalsın olur mu ? Hiç bir farkı yok.

Gece dükkanına alarm takmayan esnafı soyalım, sonuç olarak kendini tam anlamıyla korumuyor. :)

Orjinal film ve oyunlar pahalı fakat orjinal kullanmak isteyenler için çözümler var. Korsan kullanmak istersen tonla bahane bulabilirsin. Burada geçim derdi üstünden konuşanlara direkt şunu söylüyorum, gücünüzün yetmediği her şeyi çalıyor musunuz ?

Konu oyun film olunca insanlar basit algılıyor. Film isteyen adam gitsin netflix alsın, 15 20 tl aylık ve günlüğü 1 tl altında oluyor. Oyun isteyen adam indirim kovalasın bu kadar basit yada ortak alsın, fakat çalmasın...

• Bence firmalar korsana bilerek göz yumuyorlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.