Şimdi Ara

Korsan Taksi (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
16
Favori
142.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • normalde kunlanmiyordum da 4 aydir kunlaniyorum fatihten beylukduzu marmara marka normal taksi 60 tl yads 70 yaziyor korsan taksi 40 goturuyor beni arada buyuk fark var neden kunlanmayim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet_ankara kullanıcısına yanıt
    burakaydoogan@gmail.com

• Lazımsa Ankara'da ben de yardımcı olurum.

• Korsanın da bir fiyat ayarı yok!

Geçen aradım evden iş yerine fiyat istedim sürekli kullanmak için.

Uberle aynı fiyatı verdi, yürü git dedim.

• Artık araç kullanmak istiyorsanız iyi bir rakip var, Garenta Moov diye bir uygulama çıkarmış, 28 liraya 20km yakıt dahil araç kiralama, ayağınıza geliyor bıraktığınız yerden alıyorlar,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık taksiciler kazanmasın diye yolda gördüğüm taksi bekleyen yada minübüs bekleyen insanları arabaya alıyorum. Basıl olsa ortak yön var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IOserI I kullanıcısına yanıt
    Adam inerken kardeş ücret sekiz tele de diyor musun

Geçenlerde arkadaş anlattı ; Adananın dağlık yörük bölgelerinde bir yerde çalışıyor merkezden gidiş dönüş yapıyor günlük, mesafe de az değil, üç dört saat sürüyor yol. Yol kenarında minibüs beklerken bir transit sütçü arabası tarzı araç yanaşıyor nereye garaş diyor, hastane mi, ben de o tarafa gidiyorum buyur bırakayım diyor. Sonra da inerken garaş ücret şu kadar diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 16 Eylül 2018; 12:4:38 >
  • Arabam var, taksiye binmiyorum.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Bir ara Kadıköy’den Ataşehir e hergün gidiyordum. Mahallede gördüklerimi o tarafa işr gidenleri alıyordum. İşten çıkınca adam her gün arıyordu gidiyon mu Ataşehir diye. Para filan da istemiyordum. Ondan sonra bırakmıştım almayı. Şimdi gene alıyorum etraftan birilerini görürsem.

• Bir dönem uber kullandım hizmetleri güzel aslında fiyatları da makuldu son zamanlarda bayağı yaptırım uygulanıyor ve fiyatlar da değişti bazı yerlerde sarı taksilerden daha fazla fiyat çıkıyor. Bi arada çağırdım sonra iptal ettim ama araç gelmiş sonra da bana ücret çıkarmışlardı bunlar dışında iyiydi. Korsan taksi de denedim hepsinden daha kaliteli hizmetleri var valla ama riskleri de çok üçyüz beşyüz arası ceza kesilebiliyor yolcuya. Dün Maltepe sahil tarafında bekle bekle gelmedi bir türlü sarı taksi, Girdim abi google'a korsan taksi yazdım en üstte bir sürü reklam çıktı ilk tıkladığım https://bikorsan.net hemen ara butonuna tıkladım 5 dk sonra toyota corolla sedan bir araç geldi orta yaşlı bakımlı bir amca. Muhabbeti hoş araçta sigara kokusu yok tertemizdi . Maltepe sahilden nişantaşına 60 lira aldı valla fiyatta iyiydi. Sarı taksi 100 liraya gider uber'de 120 tl fiyat gösterdi uygulama abartmışlar bayağı.

Korsanı yada uberi veya benzeri blabla, bir scoty mi ne var motosiklet. Hiç birini savunmuyorum ama tüketici olarak da fazla ödemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantolamaci -- 5 Mayıs 2019; 17:47:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Adam inerken kardeş ücret sekiz tele de diyor musun

Geçenlerde arkadaş anlattı ; Adananın dağlık yörük bölgelerinde bir yerde çalışıyor merkezden gidiş dönüş yapıyor günlük, mesafe de az değil, üç dört saat sürüyor yol. Yol kenarında minibüs beklerken bir transit sütçü arabası tarzı araç yanaşıyor nereye garaş diyor, hastane mi, ben de o tarafa gidiyorum buyur bırakayım diyor. Sonra da inerken garaş ücret şu kadar diyor.
    Bir benzerini üniversite öğrencisiyken yaşamıştım, İstanbul'da...

• Burhan kullanıcısına yanıt
    Kaldımı böyle adamlar ya 😂

• Ankara gardan Var mı

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.