Şimdi Ara

Korsan Oyunculuğu Hiç Olmadığı Kadar Zor Bir Durumda (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
3.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Parasını gerçekten hak eden ve makul fiyatı olan oyunu orjinal almayan haysiyetsiz, parasını kesinlikle hak etmeyecek kadar pahalı olan dandik ya da bebelerin popüler ettiği oyunlara para veren ahmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator9 -- 1 Mayıs 2017; 0:47:44 >
  • Ben belirli bir yaşta, iş güç sahibi biriyim. İstediğim oyunu alabiliyorum. Ama lise okuyan birinin 220 lira bir oyuna vermesini beklemeyin. abd deki 60$ ülkemizdeki 60tl ye eşit olup oyunları 60tl den aldığımızda konuşalım bu konuları.
  • bu fiyatlara her oyun alınmaz 1-2 tane tamam ama heroyun orjınal alınmaz bu maaşlar ve bu dolar kuruyla

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Artık hergün bir oyun kırılıyor :) 3-5 gün içinde de yenileri kırılıyor.

• abicim bu adamlar korsana yol yapmasalar, 3dm çıkıp "açıklama" yapabilir mi sizce?

korsan illegalse, suçsa, bu adamlara yasal işlem uygulanır. kim olduğu belli olan gruplar (skidrow, codex, 3dm vs ) zaten kendi siteleri altında çatır çatır oyunları kırıp yayınlıyolar ve ne o sitelere erişim engelleniyor ne yasal yaptırım oluyor. oyun üreticileri de korsanın gerekliliğinin farkında.

zaten belli bir yaştan sonra para verip orjinal alıyorsunuz. korsan daha çok öğrenci işi. üniden mezun olup bir işe başladıktan sonra bir daha korsan oyun oynamadım. ama çıkan oyunları da hemen gidip almadım gta 5 hariç. genelde indirim bekler makul fiyata gelince alır oynarım.
  • Artık her şey değişti. No more denuvo.

• quote:

Orjinalden alıntı: otorobot

Artık her şey değişti. No more denuvo.

Aynen öyle.. Devuno mantara bağladı.
  • Denovu kalmadı artık c.rackerlar çatır çutur kırıyor oyunları
    En son Steampunks adlı release fişini çekmişti adamlar 24 saat içinde Fifa 17, Wildlands vb. güncel oyunları dahil hepsini release etmişlerdi
  • BSC bu haberi artık ortadan kaldırmalı. Anasayfaya bakınca gözüme çarpıyor ve her defasında iç geçiriyorum. BSC Anasayfası uzun zamandır dinamik bir yapıda değil ve takipçilerin de bunun farkında olduğuna eminim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.