Şimdi Ara

Korsan maç yayınlarına TFF tarafından erişim engeli geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
11.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayıncının sitesinden 3 dakikalık özetleri bile izlemek çoğu zaman sıkıcı oluyorken o maçları 90 dakika izlemek için para veren insan buluyorlarsa ne mutlu onlara... Kulüpler yayıncı kuruluşa kızıyorlar niye dolar kurunu hep düşürdün, ödemeleri aksattın diye ama kimse de demiyor ki arkadaş sen her 3-4 maçta bir "taraftarımıza söylüyorum, aboneliklerini iptal etsinler, kutularını iade etsinler" diyerek niye kendi bindiğin dalı kesiyorsun... Her maç kaybeden kulüp suçu ya hakeme atıyor ya da yayıncı kuruluşa, yok benim maçım niye pazar da rakibim pazartesi oynuyor, aynı gün olunca da niye benimki 16da da onunki 19da diye ağlıyor, hep bir bahane... Kulüp başkanlığı zaten muhteşem bir makam, kulübün parasını istediğin gibi harca, 3 liralık topçuya 100 lira ver, başarısız mı oldun hiç önemli değil görevi bırak git, 3-4 milyar borç yapmışsın ama kimse sana hesap da soramıyor, ne güzel dünya.

• "TFF başkanı tarafından erişim yasağı kararı alınabilecek."

ücretini ödediğiniz internetinize el atmayan kalmayacak. artık youtube facebook instagram harici site kalmaz.

• Arabı katarı bu ülkede kendi vatandaşından daha değerli, normaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarlabaşı nda çalıştırmayacaklarmış bizi...

• Siyah Tavsan kullanıcısına yanıt

Onu yapabilmelerinin sebebi çok yavaş yasak gelmesi, bakanlıktan gelen erişim yasağı çok geç geliyor. Tff direkt erişim engeli verebilirse aynı gün içince 10 tane site açmaları gerekir yapamazlar.

• PowerPC kullanıcısına yanıt

Çok saçma bir mesaj olmuş bu.

Yasadışı izlediğin bir yayına erişim yasağı getirmek kadar doğal bir durum yok. Sadece muhalif olmak için muhalif olmayın, biraz düşünün.

• Ben her zaman 50 liralık izliyorum ağabey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Komedi

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

İyide La liga 'da küçüklüğünden beri tuttuğu takım yok o hissiyatı vermiyor veremezde.

Her zaman o dediğin ligler iyiydi.

• acur efendi ülkeyi avucuna almış Türkiye nin illuminatisi

• sanki adam korsan izleyemese gidip digiturk satın alacak. hayal dünyasından çıkın artık.

• adam gibi yayın yapın ulan o zaman orgeneral evlatları. 4k 120 fps maç yayını hadi bir tarafınız yiyorsa. madem parasını alıyorsun hala 480p yayın yapıyorlar. gerçi ben futbol izlemiyorum ama tff kafasına göre yasak atabilecekse şimdi gidip baskete, otomobil sporlarınada atarsa onu ne yapacağız? böyle bir iş olamaz. tff kim oluyorda kjafasına göre erişim yasağı verebiliyor. mahkememi bu? basit bir kurum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 20 Kasım 2021; 12:6:56 >
  • 20 yıldır maç izlemiyorum umrumda değil futbol bitik tüm dünyada 90 lı yıllarda kaldı o yıldızlar

• Hiç bir şekilde engelleyemezler hele ki IpTv yi , yayıncı kuruluşun gazını almak için hikayeden engelleme haberleri yapıyorlar.

• Selçuk açılmıyor bu haberle ilgisi varmı acaba.

• Seneler önce sırf tv alayım diye kampanyadan iki sene üyelik almıştım (lig tv zamanları yaklaşık 10 sene önce), inanın 5-6 maç dışında keyif almadım. Sırf para verdim diye sıkıla sıkıla izliyordum ki o zamanlar ligimiz daha kaliteliydi. Şu an maçları takip bile etmiyorum. Şu lige verilen paralara gerçekten yazık. Sırf takımının maçlarını izleyeyim desen bile yazık.

• Bunların dünyadan haberi yok valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zuma Filmyoutube
    VPN nedir? Şahin K açıklıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=jNIfYpvLDBk

• maç saatlerinde tüm ülkede interneti keserseniz başarılı olur bu engelleme :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.