Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KORSAN FİLMLER'DE AZALMA VAR GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> KORSAN FİLMLER'DE AZALMA VAR GİBİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1892 Mesaj
    KORSAN FİLMLER'DE AZALMA VAR GİBİ ...
    sizcede öle deilmi?

|
    |
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    öle değil
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj
    tam tersi bence hem internet hem dvd olunca millet arşiv yapıyor artık birde millet paylaşımı arttırdı.herkes birbirinden aslıyor kopyalıyor cd ve dvd yazıcıdan çok ne var artık.
    |
    |
    1892 Mesaj
    yaw eskiden sokak aralarında cd satan ufak tükkanlar vardı
    şimdi onlarda camlarına koca koca asmışlar
    "korsan yok, sormayın" die

yoksa netten korsan 256k ile fulll devam
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: kaotika

Korsan filmleri çekilmeyecek miymiş artık Dünyanın uzak ucu (Master and Commander); Karayip korsanları.... güzeldi korsan filmleri yaa ben severdim

üzüldüm şimdi sana
    |
    |

• Yarbay
    2134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mcse2k3

quote:

Orjinalden alıntı: kaotika

Korsan filmleri çekilmeyecek miymiş artık Dünyanın uzak ucu (Master and Commander); Karayip korsanları.... güzeldi korsan filmleri yaa ben severdim

hey alllam hey allam

dam üstünde saksagan vur beline kazmayı
    |
    |

• Binbaşı
    1071 Mesaj
    en güzel korsan film KArayip korsanları
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

öle değil

evet evet öle değil
    korsan tam gaz ama underground takılıyor
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    ole istanbulda kaçtane korsan CD ci tanıdığım vardı hepsi yusuf yusufff kapattı hepsi birkaç kişiyi mahkemeye çıkarttılar ortada cd ci kalmadı
    |
    |

Çin atasözü
  • Binbaşı
    1497 Mesaj
    Hazır konu açılmışken , ben yaklaşık 2 yıldır işportadan korsan cd vs almıyorum ama zamanında az kazıklarını yemedim şerfsizlerin . E tabi hem korsan al hemde garanti bekle , ı ıh olmuyor tabi haliyle . Baktım olacak gibi değil internet , arkadaş markadaş halletmeye çalışıyorum. Neyse geçen kardeşimle maltepe pazarına gittik , tutturdu oyun alacam diye. Olm bak , biliyon bu adamlara güven olmaz . Cık , dinlemedi ve bir ton pazarlık mazarlık her biri 3-4 cdlik 4-5 tane oyun aldı . Evde birde baktı ki cdler boş . Ertesi gün hemen cdleri değiştirmek üzere gittik kötleğin yanına , ama adamda bir pişkinlik bir yavuz hırsız tavırları sormayın: Yaw o an paraya ihtiyacım olmuştur boş cdleri iteleyivermişimdir , kaçmıyoz ya ver hemen değiştireyim filan (yalnız çok ucuza vermişim cdleri 5 milyon daha ver değiştireyim şeklinde dallamaca espriler filan - zuhauhauaa adama bak ya) ... Velhasıl dolu cdleri verir bu sefer, cdler doludur fakat eksik veya bozuk dosya hataları yüzünden çalışmamaktadır. Neyse yine gidilir aynı kötleğe ve bu sefer o kötleğin kardeşiyle muhattap olunur . İşte bu 3. gelişimiz , bizi enayimi sanıyorsunuz, adammı kazıklıyorsunuz , git gel dolmuş parası zaten iyice zarara girdik serzenişlerinden sonra eleman "walla siz abimden almışınız , o zaten zalak , ben olsam bu fiyata vermezdim cdleri, bu fiyata almışınız birde sağlam çıkmasını bekliyorsunuz , bunlar zaten adı üstünde korsan abicim , sağlamda çıkar bozuk da , orası beni ırgalamaz" şeklinde bir çıkış . Adam resmen ENAYİ diyor bizim kardeşe , bizimkinin "gün gelir o enayiler tükenir" kelamı karşısında aldığımız "sen boşver , burası Türkiye , her zaman bizden cd alacak bir sürü enayi olur , olacakta" cevabını alınca ben koptum zaten . Dedim "olm , adama ne desek boş , sen gerçekten mallığına doyma , bu tür zübükleri eskiden beri olduğu gibi var edende senin gibi insanlar , boşver gidelim ". Velhasıl adam zor bela cdleri değiştirdi ve tabi onlarda bozuk çıktı . Umarım kulağına küpe olurda böyle yerlerden alışveriş edip bir de garanti - müşteri memnuniyeti filan beklemez bizimki . Kıssadan hisse işte ...
    Bu arada aklıma gelmişken , donanımhaber üyeleri arasında bir takas grubu oluşturmaktan bahseiliyordu geçenlerde . Hatta internet bağlantılarını verimli kullanmak adına "download kardeşliği" gibi bir proje varı , ne oldu o işler ?
    |
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx

• Yarbay
    2853 Mesaj

zonguldak ofluoğlu cd başı 2 milyon bozuk çıkarsa değiştiriyon peynir ekmek gibi satılıyor ne zaman gitsem bitti kalmadı.korsan film dersen 1.5(1 milyondu geçen ay 1.5 olunca ayağım kesildi) milyona orjinal filmi alıp kendim kopyalıyorum atıyorum arşive sonra bir bakıyorum ben izlemeden tvde gösteriliyor.
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.

• Teğmen
    166 Mesaj
    bir sanatçı 15 milyona satıyo diyelim albümü sat 6 milyona alalım kardeşim gerçi ben netten indiririm mp3 ü ama olmayanlar ne yapıcak
    |
    |
    adsl den beri 3 milyon verip cd almak, sanki orjinalini alıyormuş gibi oluyor
    |
    |
Reklamlar
son dakika
haberler
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.