Şimdi Ara

KORSAN FİLMLER'DE AZALMA VAR GİBİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizcede öle deilmi?

• internet yayıldıkça korsan ölüyor
  • öle değil
  • öle değil
  • öle değil
  • tam tersi bence hem internet hem dvd olunca millet arşiv yapıyor artık birde millet paylaşımı arttırdı.herkes birbirinden aslıyor kopyalıyor cd ve dvd yazıcıdan çok ne var artık.
  • yaw eskiden sokak aralarında cd satan ufak tükkanlar vardı
    şimdi onlarda camlarına koca koca asmışlar
    "korsan yok, sormayın" die

yoksa netten korsan 256k ile fulll devam
  • Korsan filmleri çekilmeyecek miymiş artık Dünyanın uzak ucu (Master and Commander); Karayip korsanları.... güzeldi korsan filmleri yaa ben severdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaotika

Korsan filmleri çekilmeyecek miymiş artık Dünyanın uzak ucu (Master and Commander); Karayip korsanları.... güzeldi korsan filmleri yaa ben severdim

üzüldüm şimdi sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaotika

Korsan filmleri çekilmeyecek miymiş artık Dünyanın uzak ucu (Master and Commander); Karayip korsanları.... güzeldi korsan filmleri yaa ben severdim

hey alllam hey allam

dam üstünde saksagan vur beline kazmayı
  • en güzel korsan film KArayip korsanları
  • öle değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

öle değil

evet evet öle değil
    korsan tam gaz ama underground takılıyor
  • öle değil (ulan amma tutulmuş bu cevap)
  • bencede öle değil iyilerle basa çıkılabilirmi ya
  • ole istanbulda kaçtane korsan CD ci tanıdığım vardı hepsi yusuf yusufff kapattı hepsi birkaç kişiyi mahkemeye çıkarttılar ortada cd ci kalmadı
  • Hazır konu açılmışken , ben yaklaşık 2 yıldır işportadan korsan cd vs almıyorum ama zamanında az kazıklarını yemedim şerfsizlerin . E tabi hem korsan al hemde garanti bekle , ı ıh olmuyor tabi haliyle . Baktım olacak gibi değil internet , arkadaş markadaş halletmeye çalışıyorum. Neyse geçen kardeşimle maltepe pazarına gittik , tutturdu oyun alacam diye. Olm bak , biliyon bu adamlara güven olmaz . Cık , dinlemedi ve bir ton pazarlık mazarlık her biri 3-4 cdlik 4-5 tane oyun aldı . Evde birde baktı ki cdler boş . Ertesi gün hemen cdleri değiştirmek üzere gittik kötleğin yanına , ama adamda bir pişkinlik bir yavuz hırsız tavırları sormayın: Yaw o an paraya ihtiyacım olmuştur boş cdleri iteleyivermişimdir , kaçmıyoz ya ver hemen değiştireyim filan (yalnız çok ucuza vermişim cdleri 5 milyon daha ver değiştireyim şeklinde dallamaca espriler filan - zuhauhauaa adama bak ya) ... Velhasıl dolu cdleri verir bu sefer, cdler doludur fakat eksik veya bozuk dosya hataları yüzünden çalışmamaktadır. Neyse yine gidilir aynı kötleğe ve bu sefer o kötleğin kardeşiyle muhattap olunur . İşte bu 3. gelişimiz , bizi enayimi sanıyorsunuz, adammı kazıklıyorsunuz , git gel dolmuş parası zaten iyice zarara girdik serzenişlerinden sonra eleman "walla siz abimden almışınız , o zaten zalak , ben olsam bu fiyata vermezdim cdleri, bu fiyata almışınız birde sağlam çıkmasını bekliyorsunuz , bunlar zaten adı üstünde korsan abicim , sağlamda çıkar bozuk da , orası beni ırgalamaz" şeklinde bir çıkış . Adam resmen ENAYİ diyor bizim kardeşe , bizimkinin "gün gelir o enayiler tükenir" kelamı karşısında aldığımız "sen boşver , burası Türkiye , her zaman bizden cd alacak bir sürü enayi olur , olacakta" cevabını alınca ben koptum zaten . Dedim "olm , adama ne desek boş , sen gerçekten mallığına doyma , bu tür zübükleri eskiden beri olduğu gibi var edende senin gibi insanlar , boşver gidelim ". Velhasıl adam zor bela cdleri değiştirdi ve tabi onlarda bozuk çıktı . Umarım kulağına küpe olurda böyle yerlerden alışveriş edip bir de garanti - müşteri memnuniyeti filan beklemez bizimki . Kıssadan hisse işte ...
    Bu arada aklıma gelmişken , donanımhaber üyeleri arasında bir takas grubu oluşturmaktan bahseiliyordu geçenlerde . Hatta internet bağlantılarını verimli kullanmak adına "download kardeşliği" gibi bir proje varı , ne oldu o işler ?

• zonguldak ofluoğlu cd başı 2 milyon bozuk çıkarsa değiştiriyon peynir ekmek gibi satılıyor ne zaman gitsem bitti kalmadı.korsan film dersen 1.5(1 milyondu geçen ay 1.5 olunca ayağım kesildi) milyona orjinal filmi alıp kendim kopyalıyorum atıyorum arşive sonra bir bakıyorum ben izlemeden tvde gösteriliyor.
  • bir sanatçı 15 milyona satıyo diyelim albümü sat 6 milyona alalım kardeşim gerçi ben netten indiririm mp3 ü ama olmayanlar ne yapıcak
  • adsl den beri 3 milyon verip cd almak, sanki orjinalini alıyormuş gibi oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.