Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.176
Cevap
116
Favori
380.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Yeni oyun dediğimde siyah ekranda kalıyor

Yamayı silip dener misiniz? Bizden kaynaklı olması pek mümkün gözükmüyor.

zaten Devamlı gübcelliyorum ama bi türlü ana menü türkçe yama olmuyor :S

Edit : Güncelleyince düzelmeyen Ana menü ingilizcesi forumdan yeni linki indirip kurunca düzeldi sizdede sorun varsa böyle yapın düzelir arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan495 -- 20 Ağustos 2017; 16:44:8 >
  • Yama oyun performansını etkiliyor gibime geldi. Her hangi bir kaplama ile oynadınız mı?
    FPS bir kaç gün öncesiyle şimdiki ile stabil değil garipsedim biraz.
  • AssetGroup kullanıcısına yanıt
    Kaplamalar daha sonra isteğe bağlı olarak indirilebilecek.
    Yamanın oyun performansını etkilemesi pek olası değil.
  • Dostlar selam önce eline sağlık yama için yüzde 50 yamalı hali bile çok güzeldi teşekkürler
    Ben 1 ay önce oyunu silip dün tekrar yükledim oyun geneli türkçe iken şuan da kısmen türkçe görünüyor yamayı kurmadan ilk yama dosyalarını sileyim dedim strings dosylarını bulamadım. Neyse dosyaları doğruladım fakat launcher kurulurken oyunun düzgün yüklendiğinden emin olun uyarısı veriyor çözümü olan var mı. Olan dosylarda bunlar Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe YamaFallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama

• quote:

Orijinalden alıntı: Ouztarhan

Dostlar selam önce eline sağlık yama için yüzde 50 yamalı hali bile çok güzeldi teşekkürler
    Ben 1 ay önce oyunu silip dün tekrar yükledim oyun geneli türkçe iken şuan da kısmen türkçe görünüyor yamayı kurmadan ilk yama dosyalarını sileyim dedim strings dosylarını bulamadım. Neyse dosyaları doğruladım fakat launcher kurulurken oyunun düzgün yüklendiğinden emin olun uyarısı veriyor çözümü olan var mı. Olan dosylarda bunlar Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe YamaFallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama

Yama dosyaları oyun klasöründe değil. Yamayı yüklerken oyun klasörünü seçtiğinizden emin olup tekrar yükleyin. Sonrasında açtığınızda düzelecek. Bu arada Steam'in oyun dosyalarının değiştirildiğini anlamaması için işlemi yaparken Steam'in kapalı olmasını öneririm.

• teşekkürler çözüldü :)
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    Oyunum türkçe ve düzgün çalışıyor ancak yollarda topladığımız ses kasetleri ingilizce ve gariptir ki son kısımları türkçe acaba yamayı yanlış mı yükledim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

Oyunum türkçe ve düzgün çalışıyor ancak yollarda topladığımız ses kasetleri ingilizce ve gariptir ki son kısımları türkçe acaba yamayı yanlış mı yükledim ?

Yok. Daha çevrilmedi. Çevrilecek yerler arasında.
    Yama notlarında daha çevrilmemiş yerler belirtilmiştir. Lütfen sorularınızı sormadan önce konuyu okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

Yok. Daha çevrilmedi. Çevrilecek yerler arasında.
    Yama notlarında daha çevrilmemiş yerler belirtilmiştir. Lütfen sorularınızı sormadan önce konuyu okuyun.

Hocam npc diyalogları ve yan görev diyalogları ne kadar süre içerisinde biter acaba bir tahmin verebiliyor musunuz?
  • Hata Bildirimi: Şu Link olayı yamada hata çıkmasında çok yardımcı olacak. Hata resimde belirtilmekte.
    Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssetGroup -- 21 Ağustos 2017; 12:21:21 >
  • Npc Konuşmalarının Türkçe Olmasını Çok İstiyorum Ana Görevlerim komple türkçe olmasından sonra npc konuşmaları türkçe olursa Skyrim gibi Tadından Yenmez =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

Npc Konuşmalarının Türkçe Olmasını Çok İstiyorum Ana Görevlerim komple türkçe olmasından sonra npc konuşmaları türkçe olursa Skyrim gibi Tadından Yenmez =)

Sırada o kısımlar var :) Launcher'deki sorunların halledilmesinin de sayesinde üzerinde son sürat çalışıyoruz.
  • Tek seferde sorunsuz yükledim.

Elinize sağlık arkadaşlar.

Bağış kısmı varmı ?
  • Beni tekrar oyuna başlattınız yapımda emeği geçen herkezin eline sağlık sizin gibi insanlar olmasa türkçe oyun göremiycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Tek seferde sorunsuz yükledim.

Elinize sağlık arkadaşlar.

Bağış kısmı varmı ?

Launcher'in Bağış kısmında var. İlginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 21 Ağustos 2017; 18:52:55 >
  • BENim sorun hala devam ediyor sizin launcher dan oyuna girerken hata veriyor geforce experiance den girince sorunsuz aciliyor turkce de sikinti yok

Elinize emeginize saglik harika bir is cikarmissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

tek seferde kurdum sorunsuz çalıştı. Forumu okuyunca epey endişem vardı ya çalışmazsa ya sorun çıkarsa diye. ama hiç sorun olmadı.

destek için iban numaranıza karınca kararınca bağış yollayacağım ilerde ki farklı projelere ilham olur inşlh.

emeklerinize sağlık.
  • Benim çözünürlüğüm 1920x1200 nasıl ayarlayacağım listede yok
  • Arkadaşlar ben yamayı kurdum yama çok güzel türkçe ama sol tarafta bi görevi yapınca sol tarafta tamamlanan görev ve yapacagın görev gözüküyo ya orada yazılar gözükmüyo sadece yeşil renkte boş bi sütün yazıyo görev yapınca bu sorunun çözümü ne . neden olmuş olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskmurat91

Arkadaşlar ben yamayı kurdum yama çok güzel türkçe ama sol tarafta bi görevi yapınca sol tarafta tamamlanan görev ve yapacagın görev gözüküyo ya orada yazılar gözükmüyo sadece yeşil renkte boş bi sütün yazıyo görev yapınca bu sorunun çözümü ne . neden olmuş olabilir ?

Başlangıçta bir görevde mi oluyor yoksa tüm görevlerde mi?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.