Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
116
Favori
380.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunu açarken tıkladığın exe nin ismi Fallout4launcher şeklinde olmalı.
    Değilse değiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocabor -- 16 Ağustos 2017; 23:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fresh Blood

"orjinal menüyü seçtim" derken?
    Orijinal launcher mı?
    Eğer öyleyse onun adını "Originallauncher.exe" olarak değiştirip bizim programın adının "Fallout4launcher.exe" olduğundan emin olur musunuz?

hocam güncelleme menüsü geliyor dosyaları oyunun içine attıktan sonra, orada menü renklendirme seçenekleri var sizin eklediğiniz ben ordan orjinal menüyü seçtim onu diyorum. Dosyaları attım oyunun klasörünün içindeki sizin verdiğiniz fallout4launcher isimli yerden girdim güncelleme yaptı menü açıldı türkçe halde sonra oyna diyorum söylediğim hatayı veriyor. Dosyanın adı zaten Fallout4launcher, Fallout4launcher.exe olarak yaptım yine aynı hatayı verdi.
  • Valla hocam helal olsun sorunsuz oynuyorum. 3 saat kadar test etme şansım oldu. Neredeyse hiç İngilzizce kelime ile karşılaşmadım ve çeviri çok düzgün yapılmış verilen emek belli. Açıklamanıza da %100 katılıyorum. Ben de aktif steam kullanıcısıyım ama satın aldığım ürünlere şöyle bir baktım da üzüldüm açıkçası neredeyse hiç Türkçe oyun yok. Neyse fazla uzatmayayım elinize emeğinize sağlık. Kazasız belasız %100'ü görürüz inşallah. Allah kolaylık versin. :)

Bu arada sorunu olan arkadaşlar ben de hem çözünürlük 1080p hem de ayarlar ultra ayrıca hiçbir hata almıyorum.

Öncelikle oyunum tertemiz bugün kuruldu.
    Yamayı kurmadan önce 1 kere oyunu test etmek için açtım ayarlara bakıp kapattım.
    Daha sonra yamayı kurdum fakat Fallout4.exe çalışmayı durdurdu hatası aldım.
    Orjinal launcheri yükledim ve data içerisindeki launcher klasörünü sildim.
    Tekrar yamayı attım ve %100 sorunsuz bir şekilde oynamaya başladım.

• oyunun şimdi steamde indirime girmesini bekliyorum. yama için teşekkürler. müthişsiniz
  • volkitolki77 kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B7Lj0j1q36VHUVE3S3plc1JSVkU/view?usp=sharing
    Bunu indirin
  • Türkçe desteği olan oyunları, paraya acımayıp, çöp de olsa alıyorum. Steam hesabim bunlarla dolu. Türkçe desteği olmayan oyunlar da kusura bakmasın, torente devam...

Herkes benzer bir tepki geliştirse, Türkçe olmayan oyun kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu eskiye çevirmek için steamdan dosyaları doğrula yaptım ne gariptir ki orjinal launcher geri döndü ama oyun içi türkçe oldu. Garip, sanırım sorun yok şimdilik.İlginiz için teşekkürler.
  • yok crysis
  • Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grizzly Wolf -- 17 Ağustos 2017; 1:43:7 >
  • Valtiyle bu boykot çağrısını merlinin kazanında yapmıştım. Korsanı destekliyorum sanılıp linç edildim.

Umarım bu ekip iyi işler çıkarmaya devam eder

Kolay gelsin

• Arkadaşlar öncelikle yama için emeğinize sağlık teşekkür ederim. Açıklamanızı okudum ve gerçekten mest oldum insanlara yıllardır benimde anlatmaya çalıştığım mevzu bu. Herkes bir hikaye tutturmuş orijinal oyun çok satılırsa firmalar Türkçe yaparmış, yok böyle birşey kardeşim kim yapar böyle bir şeyi veya gerçekten siz bu açıklamayı mantıklı buluyormusunuz benim aklım almıyor. Bu nasıl bir izahattır resmen firma diyorki ben bir ürün geliştirdim senin işine yaramıyor ama sen bundan çok alırsan ileride senin işine yarayanıda yaparım saçmalığın daniskası. Boykotunuzu canı gönülden destekliyorum. Orijinal hali ile Türkçe çıkan bütün oyunların emeğinin karşılığı verilip alınması taraftarıyım kendimde öyle yapıyorum ama anlamadığım dilde oyun çıkarıp bundan çok alırsan ileride Türkçesinide yaparız diyen firmalar daha çok bekler.

• Teşekkür ederiz. Elinize sağlık yamayı kurdum sorunsuz çalıştı. Boykotunuza da katılıyorum. Takım isminizde güzel. Nuka-World güncellemesi kısmını çevrilmesini heycanla bekliyorum
  • Fallout 4 yakın zamanda steamden satın almıştım. Türkçe yama araştırmıştım yapım aşaması devam ediyor diye bekleyim bitince kurarım demiştim. Şimdi forumda popülerde görünce hemen kurdum sıfırdan başlayıp test edicem. Teşekkür ederim emeğiniz için.
  • Çeviri çıkmış indirimli iken almadık oyunu böyle işin.. Çevirmen arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Korsan da çalışırsa deneyeceğim orijinal alana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. JhonSmith

Çeviri çıkmış indirimli iken almadık oyunu böyle işin.. Çevirmen arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Korsan da çalışırsa deneyeceğim orijinal alana kadar.

Yahu çeviri ekibinin adı korsan :) Sizce korsanda çalışmaz mı :D
    Açıklamamızda da dediğimiz gibi, biz şirketler para kazansın diye değil herkes anlayarak oynasın diye çeviri yapıyoruz.
    Yaptığımız açıklamayı ve yama notlarını okumanızı rica ediyorum.
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    Sarkis bey bi el atın oyundan atıyor. Sadece bende mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grizzly Wolf

Sarkis bey bi el atın oyundan atıyor. Sadece bende mi var?

Kuvvetle muhtemel yamayı dün kurduğunuzda dosyada bir bug oldu onun için böyle yaptı.
    Yaplanız gerekenler:
    1-Belgelerim\my games\fallout4 klasöründeki sonu ini ile başlayan 2 ya da 3 tane dosya olacak onları silin.
    2-Orjinal launcheri açın (Yoksa konumuzdan indirin)
    3-Orjinal launcher ayarları fixledikten sonra oyunu AÇMAYIN bizim launcherimiz üzerinden oyunu açın
    Bu işlemlerden sonra durumu buraya yazarsanız çok seviniriz.
  • Launcher kısmına el atmanız biraz sıkıntı çıkarmış sanki , keşke sadece dil dosyalarını değiştirmek üzerine bir yama yapsaydınız daha sağlıklı olurdu , türkçeye çevirmeniz çok güzel tabi ki ama orjinal sıfır oyun ile yamalı hali arasında oyun hataları takılmalar alt yazıların görünmezliği gibi şeyler farkettim umarım ayrıca launcher e girince reklam çıkmayıp reklam seslerinin gelmesi , oyunun kendi oyun içi ayarlarını kaydetmemesi gibi şeylerde ortaya çıkıyor umarım kısa sürede tertemiz bir launcher ve sorunsuz bir yama gelir. Kolay gelsin :)
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    Belgelerim de dediğiniz ''ini''li dosyalar yok. Ama launcher için dediğiniz işlemi yaptım hala aynı. Hata vermeden oyun direk kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grizzly Wolf -- 17 Ağustos 2017; 4:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grizzly Wolf

Belgelerim de dediğiniz dosyalar yok. Ama launcher için dediğiniz işlemi yaptım hala aynı. Hata vermeden oyun direk kapanıyor.

O dosyaların yerini tespit etmemiz gerekiyor. Oyun klasöründe var mı fallout4.ini ve fallout4prefs.ini adında dosyalar? Bu iki dosyayı bulup silmeniz sonucunda dediğim işlemi yapmanız sorunu çözecektir.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.