Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
116
Favori
380.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BulaBaba

Hocam merhaba mükemmel bir iş çıkarıyorsunuz tebrikler ederim 👏🏻👍🏻 Ben yamaların PS4’e gelmesini bekleyenlerdenim. Ağustostan beri ara ara girer bakarım excel raporuna, baktıkça da helal olsun diye tekrar ederim. Tüm yamaların %100’e ulaşması Ocak’a sarkmayacakmış gibi. Buna paralel olarak da yamanın konsollara gelmesi ne zaman olur? Bir de pc’de yamayı görme şansım olduğunda dikkatimi çekmişti; afişler İngilizce olarak kalmış, bazı yerlerde -de -da ayrımı yapılmamış ve oyundaki yazılarda virgül göremedim bu da bazı yerlerde anlam karışmasına sebep olmuş. Son ikisi neyse de afişlerin Türkçe’ye çevrildiğini okumuştum forumda. Bu benden kaynaklı mı, afişleri es mi geçtiniz?

Konsol işi pek olası değil bence. Ps4 versiyonunda baktım da herhangi bir dilde lokalizasyonla ilgili bir mod göremedim. Bildiğim kadarıyla da playstation store'da oyuna eklenen her dil için sony belli bir miktar ücret talep ediyor. Yani kimse öyle kafasına göre dil ekleyemiyor. Tabi eksik ya da yanlış biliyor olabilirim (hatta keşke eksik biliyor olsam :)

• Konsol portlarını ben halledemedim, Ferex28 ilgilenecek o olay ile. Dosyaları gönderdim, bu konuyla ilgili sorularınızı ona sorabilirsiniz.
  • Lokalizasyon üzerine modlama var.Ps4 ve Xboxone portuyla uğraşıyorum.Her iki platformda çıkacak yama.Biraz sabır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Hocam 2015’ten beri bekliyorum bitene kadar da sabırla beklemek zorundayım 😁 net tarih vermesen de ocak ayında bitecek desen çok iyi olmaz mı? 😂

• BulaBaba kullanıcısına yanıt
    Konsol modlamasi çok karışık.Yabancı bir arkadaştan destek aldım.Halletmeye çalışacağım.Bittiğinde Sarkis'in sitesinden haberi duyurulacak.

1.76 versiyona sahip PS4 lerde GTA5 ve Far Cry 4 yamalarini çalıştırdım.Bethesda serverlarina yukleyecegimizden ve de Bethesda nin launcheri kullanmak zorunda kaldığımızdan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferex28 -- 13 Aralık 2017; 20:53:45 >
  • Ay sonuna automatron dlc hikayesinin bitme ihtimali varmı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Ay sonuna automatron dlc hikayesinin bitme ihtimali varmı acaba?

Ay sonu değil de 2 gün içinde bitme ihtimali %60
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Ay sonuna automatron dlc hikayesinin bitme ihtimali varmı acaba?

Ay sonu değil de 2 gün içinde bitme ihtimali %60

süpersiniz hocam
  • AUTOMATRON DLC'Sİ BİTMİŞTİR. ÇEVİRİ YAMANIN YÜKLÜ OLDUĞU BİLGİSAYARLARA GÜNCELLENMİŞTİR.
  • güncelleme için teşekkürler, elinize sağlık
  • Oyunun keyfini sürmekten teşekkür edememiştim, hem oyun hemde dlc ler için teşekkürler ellerinize sağlık hakkınızı helal edin.
  • Merhaba Türkçe Yamayı ½20 olduğundan beri takip ediyorum
    Fallout 4'e Fallout New Vegas Mod Olarak Port Edilecekmiş.
    Büyük İhtimal Türkçe Dil Desteği Olmayacak.
    Size Sorum şu:
    Orjinal Fallout New Vegas oyunundaki türkçe yamayı Fallout 4'e entegre etmek mümkünmü veya edebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan4K.TR

Merhaba Türkçe Yamayı ½20 olduğundan beri takip ediyorum
    Fallout 4'e Fallout New Vegas Mod Olarak Port Edilecekmiş.
    Büyük İhtimal Türkçe Dil Desteği Olmayacak.
    Size Sorum şu:
    Orjinal Fallout New Vegas oyunundaki türkçe yamayı Fallout 4'e entegre etmek mümkünmü veya edebilirmisiniz.

Hem bilmiyorum hem de sanmıyorum. Sonuçta oyun şirketi dosyaları entegre etmiyor, bir grup modder Fallout 4 içinde oyunun klonunu tekrardan yazmaya çalışıyor. Haliyle diyalogları aynı anahtar kodlarla ekleme ihtimalleri çok düşük. Haliyle de yamanın çalışma prensibi gereği Collodin'in yaması çalışmayacaktır. Ama tabi belli olmaz. Bahsettiğiniz modun çıkmama ihtimali bile var.
  • Oyunumdaki bazı yazılar kalınlaştı ve örneğin toplam mermi sayısı ekrana sığmadığı için yarım gözükmeye başladı. Nasıl düzeltebilirim?

Edit: Yamayı kaldırıp yeniden kurmak istiyorum fakat nasıl kaldıracağımı bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 15 Aralık 2017; 16:50:39 >
  • Torrentte bu oyun için update v1.10 var, bu sürümde de çalışır mı yama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

Oyunumdaki bazı yazılar kalınlaştı ve örneğin toplam mermi sayısı ekrana sığmadığı için yarım gözükmeye başladı. Nasıl düzeltebilirim?

Edit: Yamayı kaldırıp yeniden kurmak istiyorum fakat nasıl kaldıracağımı bulamadım.

Oyun klasöründeki yama silici 3000'i kullanabilirsiniz. Fontlarla ilgili değişiklik yaptım dün ama sorun olmaması lazım. Oyun sürümünüzü paylaşır mısınız? Ben de bir bakayım
  • quote:

quote:

Oyunumdaki bazı yazılar kalınlaştı ve örneğin toplam mermi sayısı ekrana sığmadığı için yarım gözükmeye başladı. Nasıl düzeltebilirim?

Oyun klasöründeki yama silici 3000'i kullanabilirsiniz. Fontlarla ilgili değişiklik yaptım dün ama sorun olmaması lazım. Oyun sürümünüzü paylaşır mısınız? Ben de bir bakayım

Oyun sürümüm v1.7.12. Font değişikliği etkiledi sanırım oyunu :(.
  • quote:

quote:

quote:

Yamayı güncelledim, muhtemelen sorun kapatıp açınca düzelecektir. Düzelmezse bildirin lütfen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yamayı güncelledim, muhtemelen sorun kapatıp açınca düzelecektir. Düzelmezse bildirin lütfen

Yazıların kalınlığı düzeldi fakat hala aralarında eskisine göre boşluk var gibi. Örneğin mermim 132 taneyse sadece 13 yazıyor. Sanki sondaki rakam sığmıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 15 Aralık 2017; 17:50:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazıların kalınlığı düzeldi fakat hala aralarında eskisine göre boşluk var gibi. Örneğin mermim 132 taneyse sadece 13 yazıyor. Sanki sondaki rakam sığmıyor gibi.

Bilemiyorum, önceki dosyayı geri yükledim, sorun olmaması gerekiyordu... 1.5, 1.9 ve 1.10'da sorunsuz görünüyor, 1.7'den kaynaklı olabilir mi? İsterseniz oyununuzu güncelleyin internetten 1.8 ve 1.9 packlarını bulup yükleyerek

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.