Şimdi Ara

KORONAVİRÜS TÜRKİYEDE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rusya, Çin vatandaşlarının ülkeye girişini yasaklarken İran da koronavirüs göründü. Türkiye de ise Rize de coronavirüs şüphesiyle müşahede altına alınan bir kişinin sonuçları yarın belli olacak. Virüs adım adım yaklaşıyor beyler. Bununla ilgili bir şeyler yapılması gerekiyor bence. Ancak ben alınan pek bir önlem göremedim şimdiye kadar. Eğer yetkim olsaydı,
    - Çin, Japonya,İran vs gibi ülkelere tüm giriş - çıkışları yasaklardım. Sadece insanlar değil, ithalat-ihracat. Kağıt paradan bile bulaşabilen bir illet bu.
    - Tedbiren, şimdiden sırf bu illete yönelik bir hastane kurardım. Bu hastane sadece böyle bir tehlike için hizmet verecek. Koranavirüs şüphesi olan hastalar derhal bu hastanede müşahede altına alınacak.
    Edit 11.03.2020 saat 00.45 itibariyle sağlık bakanının yaptığı resmi açıklamayla virüsün Türkiye de olduğu malesef teyit edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 11 Mart 2020; 3:1:30 >

• Para gidecek şu zamanda hemde turist kaybı olacak uçak seferleri duracak kolay mı adamlar para gelsinde ne olursa olsun derdinde gittiği yere kadar gider baksana sosyal medyada linç olmasa sınır kapılarına bile bakmıyorlar.

vanda daha 7 sene önce deprem oldu bir büyük yurt gibi bina yapmadılarda insanlara şu soğukta çadır koyuyorlar utanmadan bak daha geçen çığ olayı olmuştu hiç bir oralı halleri yok zaten gidiciler.
  • iran da vaka çok bence saklıyorlar.
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    bizde de olacak olan o. bize sıçradığı anda hakim medya tarafından saklanacak. belki de saklanıyor. Irak bile İrana kapılarını kapatmışken bizde herhangi bir önlem alındığını duymuyorum.
  • Korana ne yeni mi keşfedildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Irishman kullanıcısına yanıt
    her gün onlarca kişi bu virüsten ölürken ve virüs son hızla tüm dünyaya yayılmaya devam ederken gerçekten takıldığın nokta bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 22 Şubat 2020; 23:27:2 >
  • hepimize geçmiş olsun. bu basiretsiz yönetim anlayışıyla üç haftaya kalmaz o meşhur haritada Türkiye kızıllaşmaya başlar.
  • Corona mıdır Morona mıdır nedir.Sabrımızı zorlamasın.Misliyle karşılık veririz.
  • Ülkede vardır ne yaklaşması sadece çok fazla üstüne düşülmediğimnden ortaya çıkmıyor vakalar yada olası çıkan vakaları zatüre bronşit deyip kapatabilirlerde neye inanacaksın.
  • nereye kadar gizleyebilirler eninde sonunda ortaya çıkar öyle bir şey olursa gizlenebilecek bir şey değil bu. gizlemenin bir anlamı yok tüm dünyayı etkileyen böylesi bir durumda. gizleyeceklerini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

nereye kadar gizleyebilirler eninde sonunda ortaya çıkar öyle bir şey olursa gizlenebilecek bir şey değil bu. gizlemenin bir anlamı yok tüm dünyayı etkileyen böylesi bir durumda. gizleyeceklerini sanmam.
    Para gidecek şu zamanda hemde turist kaybı olacak uçak seferleri duracak kolay mı adamlar para gelsinde ne olursa olsun derdinde gittiği yere kadar gider baksana sosyal medyada linç olmasa sınır kapılarına bile bakmıyorlar.

vanda daha 7 sene önce deprem oldu bir büyük yurt gibi bina yapmadılarda insanlara şu soğukta çadır koyuyorlar utanmadan bak daha geçen çığ olayı olmuştu hiç bir oralı halleri yok zaten gidiciler.
  • İyi yanından bakın olaya. Akp lilerin çoğu bize birşey olmaz der ve hakkı rahmetine kavuşur.
  • Bizi teğet geçer sıkıntı yapmayın

• Yeni konu açman iyi olmuş. Yoksa haberimiz olmayacaktı.

• cidden bunu yazmak için mi girdin?
  • kelld ve paça stoğu yaptık
    sorun yok

• Ve korkulan oldu. Nur topu gibi bir virüsümüz oldu. tabi bu resmi olarak açıklanan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

kelld ve paça stoğu yaptık
    sorun yok
    Dut pekmezini sabah aç karnına ihmal etmeyelim!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize gelmemesi mumkun degil, illaki eninde sonunda gelecek. Onemli olan simdiden tedbir alip almadigimiz. Bu da hastalik geldikten sonra malesef belli olacak.

Not: Simdi akp liler saldirir, virus gelsin istiyor, hukumet coksun istiyor. Bu kafada suursuz varsa hastalik dil, din, irk, gorus ayirmiyor guzel kardesim. muhalif diye virusten muaf degiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.