Şimdi Ara

Koronavirüs tedbirlerine uymayan esnafların işyerleri kapatılmalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Apache40 (5 mesaj) Ronon Dex (1 mesaj) Çağdaş (1 mesaj) burnaldinho (1 mesaj) OrQuN (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (7 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> Koronavirüs tedbirlerine uymayan esnafların işyerleri kapatılmalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    385 Mesaj

iş yerini kapasan açlıktan, kapamasan virüsten öleceğiz.

|
    |

Temelli kapatılması söz konusu olamaz da gerçekten haftalık falan kapatılarak ceza verilmesi gerekiyor, Farkeden tek kişi ben değilmişim çok sevindim. Geçtiğimiz hafta en az 4 farklı yerde dezenfektan sıkmaya çalıştım hepsinde kutular boş, hatta birinde kutu elimde kaldı kırılmış emaneten üstüne bırakmış yavşaklar. Sosyal mesafeydi masalar arası mesafe falan hiç kalmamış zaten herkes kucak kucağa. Bu tür dikkatsiz işletmelere sıkı denetim sağlanıp görüldüğü an töleranssız 2 hafta kapatma cezası verilse her yer anında adam olur ama işte ilgilenen yok

Gunde 10 kere elinizi dezenfektan yapmaniza gerek yok tarihin en buyuk sacmaligi. Hepsi uyduruk ne idugu belli olmayan kimyasallar. Dezenfekten yapip eliniz yapis yapis dolasacaginiza gidin guzel guzel yikayin elinizi tertemiz dolasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    burnaldinho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    türkiyede yılda en az 90 BİN kişi zatüreye (tamamen bulaşıcı viral- bakteriyel, ve sağlıklı insanlarda da mevcut.) yakalanıyor. bunu 12 aya bölsen bile 7500 aylık; 250 günlük vaka yapıyor. yani az veya çok olan birşey yok. türkiyede herşey normal, hastalık anormal bir hastalık değil.zatüreye yol açıyor. yani korona dediğin şey bir zatüre. yılda 10.000-20.000 kişinin türkiyede zatüreden öldüğü biliniyor. NEDEN BUNLARIN KONUŞULMADIĞINI BİR DÜŞÜNÜN . 2.DALGA DİYE PROJENİN 2.AYAĞINI HAZIRLAYACAKLAR. hem hükümetimizin hem halkımızın artık uyanması lazım gerçekten.. ÖNEMLİ :https://www.coronagercegi.com/
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Masal Oku
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,179
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.