Şimdi Ara

Koronavirüs salgınında semptomsuz vakaların sayısı kaç, aşı ne kadar koruyacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Asemptomatik sayısını bile azaltılmış açıklayacaklar

Covid ile ilgili bir çok çalışma yapıldı.

Semptomatik/Asemptomatik oranı yaklaşık olarak biliniyor.

Hasta sayılarının en az 10 katı katar Asemptomatik vaka olmalı. Geçenlerde sızdırılan belge çok yüksek ihtimalle doğru sayıları içeriyordu.

• En koruyucu cerrahi maske hangisi? Ona göre almayı düşünüyorum. Ayrıca çift maske ve siperlik fikri sizce nasıl?

• Bir bizde mi var bu asomptematik hasta, bunuda mı sormuyorsunuz kendinize arkadaş?

Sen bilmiyorsan Fransa da, İtalya da, Amerika da bilmiyor bunların tam sayısını.

Adı üstüne asemptomatik, adam hastalık belirtisi göstermeden hem hastalığı atlatıyor, hem de sana, bana bulaştırıyor.. Belki siz bile varsınız aralarında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 12 Ekim 2020; 19:29:17 >
  • Bu virüsten kaçış yok kendinizi ona göre hazır edin

• İşyerinden arkadaş eşinin annesi pozitif çıkınca buna da test yaptılar ve maalesef pozitif:) neyse bu olay 2 ay önce oldu...garip olan ise çocuk 2 hafta karantina dahil haftalarca hiç bir sendrom göstermedi....Arada bir arıyordum..oğlum ateşin çıktımı...öksürüyonmu...koku ve tat alabiliyonmu :)) hiç bir sendrom yok....neyse sonra negatif oldu...çalışıyor suan...

Abi diyor bizim kaynana olmasaydı ben asla bilmezdim:) Bu arada onun çalıştığı departman farklı bir bina yani dökümhane..ve yaklaşık 10 kişi orda pozitif çıktı...sonra karantina ve negatif..onlarda döndü çalışıyorlar...

Ne oluyor anlamadım:):) Yoksa her canlı Korona yı tatacakmı

• Aşağıda resmi bulunan şifalı bitkiler kitabında hindiba diye gecen bu bitkinin yaprak çiçek gövde kısmından yeterli miktarı suda bir miktar kaynatılarak çözeltisi hazırlanır bu çözelti elektrolizde bir miktar ayrıştırılır sonrasında (+) kutbu tarafında kalan kısım tüketilir. Aşının sonuçları belli bile değil Böylece aşıya gerek kalmaz % 100 tedavi. çayıda tüketilebilir.... Bunu bana ihsan eyleyen Allaha hamd olsun.

Koronavirüs salgınında semptomsuz vakaların sayısı kaç, aşı ne kadar koruyacak?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.