Şimdi Ara

Koronavirüs nedeniyle WWDC 2020 etkinliği de iptal edildi, sadece internetten yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle global teknoloji fuarları birbiri ardına iptal ediliyor. MWC 2020, Google I/O 2020, F8 2020 fuarlarının ardından WWDC 2020 etkinliği de iptal edildi.

İnternet yayını olacak

Normalde Haziran başlarında düzenlenen WWDC etkinliğinde macOS, iOS, iPad OS, tvOS, watchOS işletim sistemlerinin yeni sürümleri sahneye çıkıyordu. Dünya çapından pek çok geliştiricinin katıldığı etkinlikte ortalama 6000 katılım oluyordu.

Ayrıca Bkz.Koronavirüse karşı Türk Işın Tedavisi

Bu yıl da WWDC 2020 etkinliği San Jose şehrindeki McEnery Toplantı Merkezi’nde gerçekleştirilecekti ancak Kaliforniya eyaleti 250 kişi üzerindeki etkinliklerin iptal edilmesi ile ilgili bir karar yayınladı. Bu bakımdan WWDC 2020 etkinliğinin düzenlenmesi ihtimali kalmadı.

Apple bunun yerine duyuruları canlı yayınla internet üzerinden yapmayı kararlaştırdı. İşletim sistemi duyurularının yanı sıra Apple ekosistemi ile ilgili yenilikler de oturum olarak internet üzerinden verilecek. Apple önümüzdeki günlerde tam program ile ilgili detayları paylaşacak.

• Aman ne uzuldum.. ios14 eski tas eski hamam, se2 desen 5 yillik ip6 ile ayni kasa.. saka gibisin apple..

• Tüh vee, her söylenene aouuuuuvvv diyecek apple çalışanları izleyemeyecek :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.