Şimdi Ara

Koronavirüs den dolayi 3 ay erteleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
7.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat Bankasından çektiğim konut kredisi için ERTELE mesajı attım ancak hala cevap gelmedi. Ziraatten kredi çekip erteleme yapanlar varsa bize bilgi verebilirler mi? Süreç nasıl işledi, ne kadar faiz bindi, sonuç nasıl acaba? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada arkadaşlar taksit erteleme ile ilgilli yarın halkbank hesaplama aracı koyacakmış sayfaya bilginize
  • Yeni sigortayı neden yapıyorlar ki. Zaten mevcut bir sigorta var. O sigorta noluyor yani???

• quote:

Orijinalden alıntı: swordx88

Yeni sigortayı neden yapıyorlar ki. Zaten mevcut bir sigorta var. O sigorta noluyor yani???
    Diğer sigortadan kalan meblağ hesaba geri yatabilir, bir keresinde kredi kapatma yaptığımda öyle olmuştu.

İş Bankasından erteleme yapan varmı 4 gün oldu hala bir hareket yok. Talebiniz alınmıştır, Yeni ödeme planınız tarafınıza iletilecek onayınız sonrası işlem gerçekleşicek dedi kaldı öyle.

• Ziraatten bugünde tık yok. Arayan soran yok bir de şubeye de ulaşılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

maalesef sana sormadan yapıyorlar. Benimkini iptal edeceğim. Ama nasıl?

Alıntıları Göster
    Öyle saçmalık olur mu ya arkadaşlara teklif gelmiş diğer bankalarda. Bana gelen mesajda sube tarafindan geri dönüş yapılacak diyor

• Koronavirüs den dolayi 3 ay erteleme

Islemin tamamlanması için geri dönüş yapılacaktır diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 31 Mart 2020; 17:50:14 >
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisine sordum. Bilgilendirme ve onay için aranacağımızı söyledi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aallii06

Müşteri temsilcisine sordum. Bilgilendirme ve onay için aranacağımızı söyledi.
    Mantıklı olan o hocam belki adam 1 ay ertelicek neyse bekleyip gorecez bakalım sonucu

• Benide arayan soran yok hesaptan otomatik çekiliyordu şimdiye kadar kredi tutarı. Para öylece duruyor günüde geçti ama hala çekilmedi para ve arayan soran da yok.

Çok ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç bulaşmayın bence benim kredi ertelenmiş iptal etmeye çalışıyorum , çok fazla faiz koymuslar.Halkbanka ulasimiyorum 1 saattir

• bpolat kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar faiz konulmuş tam olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 60 ay taksitli konut kredim vardı 49 taksiti kalmıştı.Taksitler 3170 den 3278 e çıkmış toplamda 5200 civarı

• Ziraat için yazıyorum otomatik ertelemiş şimdi fark ettim uygulamada.
    Aylık taksit 4705ti 38 ay kalmıştı 3 ay ertelemiş 4820 olmuş taksit yani aylık 115 lira koymuş toplamda 4400lira fazla ödeme olacak iptal etmek için ne yapmak lazım müşteri hizmetlerini aradım şubeyle görüş diyor

Edit: bilgilendirme filan yapılmadı başvuran arkdaslar uygulamalardan odeme planini kontrol edin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 31 Mart 2020; 21:12:18 >
  • Bana da bilgilendirme yapılmadan onaylanmış. Sabah müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda onay için aranacağımı söylemişlerdi. 44 ayım vardı ve değişmemiş. 3 ay uzamış bitiş sürem.
    3838 TL olan ödemem 91 lira artışla 3929 lira olmuş.
    Toplam ödemem 91*44= 4004 lira artmış.
    Yazışma üzerinden müşteri hizmetlerinin iptal için cevabı şubenizle görüşün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

Ziraat Bankasından çektiğim konut kredisi için ERTELE mesajı attım ancak hala cevap gelmedi. Ziraatten kredi çekip erteleme yapanlar varsa bize bilgi verebilirler mi? Süreç nasıl işledi, ne kadar faiz bindi, sonuç nasıl acaba? Şimdiden teşekkürler.
    Bizde otomatik yapmış hocam ödeme planını kontrol edin ısterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: swordx88

Yeni sigortayı neden yapıyorlar ki. Zaten mevcut bir sigorta var. O sigorta noluyor yani???
    tmm düzeldi. Hata yapmışlardı. Yani krediyi yapılandırıp yeniden hayat sigortası falan 13 ay ödemem boşa gitmişti. Bu akşam gördüm düzeltmişler. 3 ay erteleyip faizi geri kalan aylara bölmüşler. Hele şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

tmm düzeldi. Hata yapmışlardı. Yani krediyi yapılandırıp yeniden hayat sigortası falan 13 ay ödemem boşa gitmişti. Bu akşam gördüm düzeltmişler. 3 ay erteleyip faizi geri kalan aylara bölmüşler. Hele şükür

Alıntıları Göster
    Nasıl yani hocam sayılarla örnek verebilir mısınız taksit ne kadardı kaç ay kalmıştı ne kadar oldu

• O zaman yeni sigorta yapmiyorlar. Eski sigorta devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.