Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (4024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40224023402440254026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne tam kapanmamız tam kapanma, ne de normalleşmemiz. Ben inanmıyorum bu uygulanan önlemlerin işe yarayacağına. Aşı ancak işi çözer.

• Nüfus aşılanmadıktan sonra hiç bir şey değişmez...

Turkuaz tablo hikaye zaten, kafalarına göre test sayısını düşüroyorlar o zaman vaka sayısıda düşüyor sonra seviniyor millet ohhh ohhh azaldı diye...

Sen her gün standart bir test sayısı yap , o zaman görelim bakalım düşmüş mü düşmemiş mi

Örneğin her gün 400.000 Test yap , bak bakalım vaka grafiği nasıl gidiyor...

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Bırakın birbirlerine gitmeyi adamlar kahveyi açmışlar içerisi dolu çay sigara bayramlaşma etkinliği yapıyorlar burada.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Hocam onu antikor düzeyi yeterliyse bir doz aşı vurulun diye söylüyorlar ama Türkiye'de bakanlık tarafından böyle bir uygulama yapılmıyor.

Tavsiyem ilk dozu vurdurup, antikorum yeterli demeyin(sayım yaptırsanız dahi) çünkü Türkiye'de bunu bürokrasiye anlatmak zordur ileride hatırlatma dozu için aşı vurdurmanız gerektiğinde sıkıntı çıkabilir.

• Yine birileri uydurmuş sağlık bakanı yasaklar kalkıyor dedi diye 🤦‍♂️
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yine birileri uydurmuş sağlık bakanı yasaklar kalkıyor dedi diye 🤦‍♂️

ben de nedense öyle konuşmalara şahit olmadım ama net konuşulmuş gibi bir hava var. neyse bekleyip göreceğiz uzayacak mı normale mi dönecek

• Amerika'da aşılama 12 yaşa indi, randevuya falan gerek istediğiniz yerde gidip vurulabiliyorsunuz.

• 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt
    Algı peşinde birileri hala görünen köy kılavuz istemiyor ama görmek istemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Sana gelen oldumu hocam?

yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Amerika'da aşılama 12 yaşa indi, randevuya falan gerek istediğiniz yerde gidip vurulabiliyorsunuz.

Avm lerde , marketlerde bile aşı standı kurulmuş hocam . Çok yoğun şekilde aşılama yapıyorlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Avm lerde , marketlerde bile aşı standı kurulmuş hocam . Çok yoğun şekilde aşılama yapıyorlar .

Alıntıları Göster

Arz, dağıtım bütün sıkıntıları çözdüler artık serbest bıraksalar da birazda dünya nasiplense.

Cumhuriyetçiler hariç durum gayet iyi, onlar maskeye de aşıya da siyasi yaklaşıp vurulmuyorlar.

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt

kapanma varken bile günlük neredeyse 15k vaka veren bir ülkede yine geçen yılki gibi paldır küldür bir açılma yaparlarsa sonu ne olur bilmiyorum.

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    Doğru ama toplamda diyor zaten hali hazırda bayağı bir gelmişti. 4.5 milyon mRNA var bunu da koysan 31.5 milyon eder 500 bin dağıttıysak 31 milyon toplam elimizde olan miktar.

Daha önce elimizde olan miktar 29.5 milyon filandı.

Demek ki 2 milyon doz gelmiş maksimum Çin elçiliği 1.3 milyon diyordu oda gelmiş olabilir önceki hesapta yanlış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 13 Mayıs 2021; 18:32:34 >
  • radko kullanıcısına yanıt

birader kasıtlı mı yapiyorsun aç adamın twitterina bak kaldıracağız diyor kademeli olarak dün cumhurbaşkanı da dedi kabine akşamı kalkarsa senle cok fena dalga gecıcem unutma bunu

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Yolun yarısına anca gelmişler abi.
    Bitirmeye yakın hatırlatma dozlarına başlarlar.
  • Ben ve eşim aşı olmak istiyoruz ama aşı yok. Bekle ne zaman bize sıra gelir.

Ama süreç çok iyi yönetiliyor değil mi?

Bence artık aşıda da özel sektörü devreye almaları lazım.

• Merhaba arkadaşlar dün akşam 3 gündür süren şikayetlerimden dolayı test verdim bugün pozitif çıktı 3 saat oldu ama gelen olmadı şikayetimde kalmadı düzeldim çok şükür eve gelirler mi sizce birde tulum ile mi geliyorlar sivil kıyafet mi binadakiler ayaklanır şimdi Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Asılamanin toplam nüfusun %50 si oluncaya kadar(2.doz+14 gun) tam kapanmaliydik. %50-100 arasi kismi acilma , %100 oldugunda ve sınırları kontrol altına tuttuğun taktirde İsrail deki gibi maskeleri çıkarın demeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Progame007 -- 13 Mayıs 2021; 19:2:2 >
  • 
Sayfa: önceki 40224023402440254026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.