Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen onu biliyorum hocam. Yağımsı tabasını kırıyormuş o yağımsı tabaka da olmayınca yaşamadığını yaşa da etkisini çok çok düşürdüğünü duydum.Ayrıca dediğiniz gibi iş yerine varınca ve eve gelince önce alkol basıp iyice yıkıyorum yüzümle beraber.Lcw maskeleri hiç denemedim alır denerim hocam ama evony maskeleri çok beğendim hem hafif mentol kokulu ,hiç alerji yapmadı ,lastik kısımları çok iyi.50 li kutu 20 liraya satılıyor alıcam en kısa zamanda virüsün arttığı bu dönemde bari sağlam maske takalım.İş yerinin verdiklerinde teli geçtim ,çift kat bile değil ki melbown kumaş falan olmasının imkanı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Evony bende kullandım çok sıkıyor ya belki doğrusudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Antlaşmanın detaylarını bilemiyorum ama 100 milyon antlaşma varsa ortada ben vermiyorum diyemez üretici firma.

Ancak detay bilmeden burada afaki konuşuruz.

Konu rezalet olmaz umarım.

Hoş 1 milyonluk bedava aşıyı alıp bize kitleyen firma kimbilir ne yapıyordur

Alıntıları Göster

Çin kominist bir ülke izin vermediği anda anlaşma felan iptal olur ve umurlarında bile olmaz keymen ilacın sahibinin konusması var çin izin verirse mart sonuna kadar 50 milyon doz getireceğiz diyor herşey keymenin elinde şuan açıkcası grip aşısını bile bu dönem sinovactan sağladık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• astegon kullanıcısına yanıt

Daha ne rezalet olacak ki insanlar ölüyor. Tepedekiler aşılarını oldular rant kavgasına düştüler. İnsanın canının değerinin olmadığı ülkede yaşarsak tabi başımıza gelenlere şaşırmayacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ben sağlıkçıyım aşımı oldum. Babam öğretmen aktif görev de her gün gidiş geliş 4 toplu taşımaya biniyor. Haftanın 4 günü okuluna gidiyor sözde öğretmenler de aşılanacaktı 65-90 yaşı aşıladılar sanırım öğretmenlere aşı kalmadı. bir ses seda çıkmadı aşı bekliyoruz

MEB bakanı açıklama yapmıştı öğretmenlerin aşılaması başladı diye.

• Bizde başlamadı babama ve arkadaşlarına randevu bile alamıyoruz ama aktif görev yapıyorlar biz de anlamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam şu maske den 3 kutu alırsan 50 tanesi 30 tl ye geliyor. 150 tl ye tamamlarsanız kargo ücretsiz olur.

https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kadin/Maske/4605640/687284

Kolanya virüsü öldürmez sadece elinize yapıştırıp başka yere bulaşmasını engelliyor. Mümkünse yemek,su içmeden önce sabun ile yıkayın. LCW maskelerin de problem yok ben 400-500 taneye yakın aldım

Sabun kolonyadan daha etkili ama kolonya da güçlü bir dezenfektan, yani disinfectant

• astegon kullanıcısına yanıt

Sağlık Bakanı bu aralar,sürekli o firmanın tek distribütör olduğunu söylüyor demekki bize değil talip olan diğer,firmalara söylüyor, şimdi anlaşıldı konu

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Öyle deme, bizim bilim kurulu on numara. Başta takmayın derler sonra takmazsanız cezası var derler.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Köy okullarının öğretmenleri için başladı, öncelik tanındı ama merkezdekiler için henüz bir gelişme yok diye biliyorum.
  • Aşı konusunda sıkıntı olduğu ortada, hem aşılama yavaşladı hem yeni gruplara geçilmedi. Sanırım çoğunluk farketmiştir ama yapacak birşey yok maalesef.
  • Acil Cumartesi yasağıda geri gelmedi,yau ne güzel Cumarteside sahile yürüyüşe çıkardık şimdi lebalep kalabalık yaptıkları için çıkamıyoruz.
    Bi pazar kaldı.
  • Bencilliğin en üst seviyesi. Gariban da çalışmaya devam etsin

• Dybbukim kullanıcısına yanıt
    Klasik ortadoğlu işte,gariban sorgulasın gelişmiş ülkeler h.sonu tatil yaparken ben neden çalışıyom,
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Klasik ortadoğlu işte,gariban sorgulasın gelişmiş ülkeler h.sonu tatil yaparken ben neden çalışıyom,

ne alaka yahu işine gore burdada beyaz yaka hafta sonu yatar bizle benzer, hele abd ingiltre fransa almanya 7/24 uyumaz,kimse yellenerek yatarak süper güç sanayi olmuyor covid19 dan biraz yatış modu oldu hepsi fazla yatarsak batarız modunda şu an.

gelişmiş ülkerlerde çalışmadan yatarak keyif çatarak havadan para yağması ,lüks bir hayat yaşama modunuz tamamen hayali bir kurgu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Mart 2021; 16:34:58 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bilgin olmadığı her konuda fikrim var be senin trolbaşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 7 Mart 2021; 16:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bilgin olmadığı her konuda fikrim var be senin trolbaşı.

he canım sizin doğru kimse batıda çalışmıyor yada çok az çalışıyor oyle 2-3 saat takılıp eve dönüyorlar, devlet yatan yellenen vatandaşına havadan para yağdırıyor,herkes lüks elit yaşıyor herkes çok mutlu kim daha troll başı acaba?

abd 5 milyondan falza insan çöpten yiyecek ve giyecek toplayıp sokakta kalıp,fransada anti deprasan kullanımında dünya birincisi olması hep bunlar paralel evrende yaşanıyor zaten 

batıyı kim kardishanın instagramı sanıyorsunuz olay o. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Mart 2021; 16:45:40 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Yıllarca yurtdışında bulunmasak inandıracan valla 🤦‍♂️
  • Anlat bakalım damat mi dayın mı yeğenin mi Amerika'da neler yapıyor muş bol yalanları sık bakalım 😂🤦‍♂️
  • 
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.