Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35003501350235033504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmem, git bir öğrenci temsilcisiyle konuş vardır muhakkak sizde de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversiteler açılacak gibi görünüyor ama bazı bölümleri UE ile yapılamayan dersleri olanları açacaklar aldığım haberlere göre.

Eylül 2021 normal açılış.

İlkokul ve ortaokullar da Mart ortası açılacak görünmekte. Açmamız gerekiyor artık kademeli de olsa.

Günde 22K vaka açıklayan rusya da bir çok yer açıldı açılıyor. Ayrıca açın bakın Efes-Zenit maçı var şı anda Bein Sports Haber kanalında. Tribünlere seyirci bile almışlar St. Petersburg'da.

Bu arada WHO'nun aklı başına mı geliyor ne: https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Üniversiteler açılacak gibi görünüyor ama bazı bölümleri UE ile yapılamayan dersleri olanları açacaklar aldığım haberlere göre.

Eylül 2021 normal açılış.

İlkokul ve ortaokullar da Mart ortası açılacak görünmekte. Açmamız gerekiyor artık kademeli de olsa.

Günde 22K vaka açıklayan rusya da bir çok yer açıldı açılıyor. Ayrıca açın bakın Efes-Zenit maçı var şı anda Bein Sports Haber kanalında. Tribünlere seyirci bile almışlar St. Petersburg'da.

Bu arada WHO'nun aklı başına mı geliyor ne: https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

Hocam elektrik-elektronik müh okuyorum bu dönem ve ikinci dönem bayağı bi uygulama dersi var onlar okulda mı olur diyorsunuz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

Hocam elektrik-elektronik müh okuyorum bu dönem ve ikinci dönem bayağı bi uygulama dersi var onlar okulda mı olur diyorsunuz yani

Alıntıları Göster

Bunlarla alakalı bazı toplantılar yapılmış. Aşılamanın durumuna göre ne şekilde açılabileceği de planlanıyor.

Ancak öncelik sağlık ile ilgili uygulamalı bölümler.

Çok detay var daha. Haber aldıkça yazarım.

• astegon kullanıcısına yanıt
    Ben de boyle olacagini dusunuyorum.
    Siyaset bilimi ogrencisiyim, demek ki bu donem de evdeyiz.
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal. Aşılamanın planlandığı gibi sürmesi durumunda yaz okulları açılacaktır üniversitelerde.

• Akşam 9'dan sonra çıkma yasağı ne zaman kalkar ya acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakinda Asi ureten firmalar birbirine girmezse iyidir. Hepsi Pazari domine etmek icin birbirinin ayagini kaydirmaya calisacaktir. Avrupa 3 firmanin savas meydani oldu bile. Bu firmalar Pfizer, Astrazeneca ve Moderna.
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

Bu konu da şu anda masada konuşuluyor. Ancak bazı kurul üyeleri Şubat ortasına kadar böyle gidelim önerisinde. Bu avantajı kaybetmeyelim düşüncesi bana da mantıklı geliyor. Çok ciddi aşağı indi çünkü vaka ve tedavi gören hasta sayısı.

• Bir doktor twitter hesabından boş yoğun bakım yataklarını fotoğraflayıp altına "Oh be" yazmış.
    Ben bunu olumlu yorumlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dybbukim kullanıcısına yanıt

Toplu taşımada bulaşmadığını kim söylüyor? Bal gibide bulaşıyor. Millet işe akraba gidip akraba dönüyor.

• 
Sayfa: önceki 35003501350235033504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.