Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeşim cafedennbahseden kim kısıtlamalar dan bunaldik artik bu dönemde değirmenin suyu sağlam olanları etkilemiyo ama birçok vatandaşı etkiledi kötü olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt

İktidar partisi balık istifi kongre serileri düzenleyecek ama esnaf dükkanı kapalı tutacak, sessiz kaldıkları için hiç biri umurumda değil batan batar çıkan çıkar.

• ilhan_28 kullanıcısına yanıt

Haklısınız. Hala da "yeğenim bu iktidar düze çıkaracak bizi" diyorlar.

Artık gülümsüyorum onlara. Polemiğin anlamı yok maalesef.

• rusya ikinci aşısına %100 etkinlik açıkladı. açıklayan rusya olunca insan bir duruyor haliyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Katılıyorum buna vaka sayısı olmuş 700 inanılmaz düşmüş hala kafe sinema restrorant insanların gidebileceği her yer yasak haftasonları yasak 🚫 dışarı çıkamazsın biriyle buluşmak istesen buluşamazsın ee hadi aşı getirin olalım diyoruz aşıda yok size diyolar insanların psikolojisi bozuldu ve 15 marta kadar yasaklara devam felan diyolar

Alıntıları Göster

Vaka sayısı 700 değil 6800 +167 insan ölmüş. Bu durumda yasaklara devam edilecek. Şimdi yine salarlarsa yazı evde geçiririz. Kış günü oturun evinizde rahat batmasın

• Aşıyı mı bekliyorsun genç delikanlı ? Hıh atarsa 10.000

• Bu aşı mevzusu resmen rezillik. Fakir ülkelere kimse aşı yardımı yapmıyor. 150 doz nedir? Sözde DSÖ 2 milyar doz gibi birşeyden bahsetmişti. Buradaki insanlar ölsün mü kardeşim? Yıl oldu 2021 bazı şeyler nasıl geldiyse öyle devam ediyor yazıklar olsun

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

esnaflarin hes koduyla iceri alabilecegini saniyorlar xD

• Çin'de yetkililer, yeni karantina altına alınan Jilin eyaletinden başlayıp geçen hafta acil durum ilan ettiği komşu Heilongjiang'dan asemptomatik seyyar bir satıcıya ulaşana kadar yüzden fazla enfeksiyonun izini sürdüler. Yerel yetkililere göre, satıcı iki farklı şehre gitti, kendisi asemptomatik olmasına rağmen bir süper bulaştırıcıydı ve 79 kişiye virüs bulaştırdı. Bu kişiler de 23 kişiye daha bulaşmasına neden oldu. Toplam 102 kişiye virüs bulaştı.

http://www.diken.com.tr/super-yayici-cinde-102-kisiye-corona-bulastirdi-saglik-urunleri-tanitmak-icin-seminer-verdi/

https://news.yahoo.com/china-locks-down-another-three-094058565.html

HES kodu, ateş ölçümü vs çok anlamsız ve gereksiz güven hissi vermekten başka bir işe yaramıyor. Sanki HES kodu risksiz görünen adamın virüs taşıma ihtimali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 20 Ocak 2021; 9:4:56 >

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Doktorum, bence geç kaldık bunu demek için.

• Aşı olurken fotoğraf çektirmeyi unutmayın, yoksa aşınızın çalışması için 5G tanımlama bilgilerini Moderna ve Pfizer yükleyemiyormuş.

Birader ne yapalım? Memleketi sonsuza kadar kapatalım mi ? Anlayın artık gereksiz histeri oluşturdunuz

• Mesajımdan nasıl bu anlamı çıkardın pes doğrusu. Ben diyorum HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapılması gereksiz, sen anlıyorsun memleketi sonsuza kadar kapatalım.😅

Biraz sert çıkmışım kusura bakmayın hocam. HES kodu bana sağlıktan çok siyasi bir şey gibi geliyor. Dün metro gişesinde onlarca kişi HES kodunu eşleştirmeye çalışıyordu 0 mesafe  

• https://mobile.twitter.com/opdrokanozdemir/status/1351498283068362753?s=08
    Madem konudaki akbabalara dikkat edin, diyemiyorum. Ben de komplocuları paylaşayım.

• Thrashard kullanıcısına yanıt

Sorun yok hocam. Ben de aşı sırası beklerken benzer durumla karşılaştım. Onlarca insan kapalı alanda sıfır mesafe aşı olmayı bekledik. Bugüne kadar kendimi bir şekilde korudum ama aşı olmayı beklerken virüs kapmam uzatmalarda gol yemem gibi bişey olur😅 Tirajikomik olaylar bunlar.

• 
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.