Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nasaz

Koca Aralık'ta 10 milyon doz aşı alacaklarını ve bunu 20'ye çıkarmaya çalıştıklarını, Ocak'ta 20 milyon aşı alacaklarını, Şubat'ta da en az 10 milyon doz daha aşı geleceğini söylemişti.

ocak bitiyor 3 milyon doz aşı geldi, rezil herifler, reziller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2021; 11:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Hocam malesef konuda çok fazla okul karşıtı ,virüs sevici insan var ve bazıları ciddi ciddi 2022 ye kadar okulların açılmasını istemiyor. Pek tartışmaya girmeyin derim  

Alıntıları Göster
    Aşı karşıtlığı ile okul karşıtlığını ayırıp bu fark ile kötü niyetli bir şekilde aşı karşıtlarını eleştirenlerin gerçek düşüncelerini ortaya koymak şart...

Aşı karşıtıyım ama okul karşıtı değilim, eğitim yüz yüze ve kaliteli bir çevre ile yapılmalıdır. Türkiye'yi baz alırsanız tabii ki okul karşıtı olursunuz, bırakın okulda aynı sınıfta olmayı birlikte yaşamamamız gereken yaşam formlarıyla komşuluk yapacak kadar uykudayız. Şahsen okuduğum okulların beni aydınlatma kısmında görevlerini doğal olarak yaptıklarını görüyorum ve onların korktukları işte bu, alt yaşam formları saçlarının teli görünmesin diye başlarını örtüyorlar Aydınlık istemeyenler aşı karşıtlığı ile okul aydınlığını kırmak istiyorlar, aşının yan etkileri de bilinmiyor, tamamen karanlık...

İşte bu siyasetin devam etmesini istiyorsanız aşı vurulun, ben asla olmak istemiyorum, uyuşturucu bir şey mutlaka Çin'den habersiz eklenir veya burada farklı aşılar tatbik ediliyor haberimiz yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 16 Ocak 2021; 11:47:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hökümetimiz aşı karşıtlığı propagandası yapanlara cezai işlem için hazırlık yapıyordur eminim  

• @felsefesever burda 3 aydır söylüyoruz hedef sağlıkçıları ve 65 yaşı aşılayıp salmak

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Doktor arkadaşlarımı görüyorum whatsapp gruplarından fotoğraf paylaşıyorlar. Yağmur gibi aşılama yapılıyor şu anda.

Aşı bitecek  

Yoğun olarak Ekşi Sözlük'te ve çoğu sosyal medya sitesinde okumuşsunuzdur askercil kesmin ve ayak takımlarının doktorlardan hazzetmediğini çünkü öldüren asker felsefesi karşısında insan yaşatan ve varlık sahibi bir sağlık çalışanı potansiyel rakiptir hele bir de Türkiye gibi gelişmemiş ülkelerde Şu an bu aşıyla hem sizi kobay yapıyorlar hem de canınıza kast ediyorlar. Her konuda abartılı ve çirkin siyaset yaptıkları gibi pandemi başında da sağlık emekçileri için "aşırı çarpık bir spekülatifleştirme" ile destek ayinleri yapıldı hatırlıyorsanız...

Vurulmamanız kendinize saygınızdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Tebrik ediyorum. Bravo. Alkış.

Bir olay ancak bu kadar berbat yönetilir di. Bunu başardılar.

Salgının en başından beri tonla yalan, hile, saptırma havalarda uçuştu. Cücük kadar parasal destek ve FAİZli kredi açıklaması yaptılar, onu da hak edene vermediler.

Bravo. Türkiye covid-19 sürecinin en başarısız ülkesi. Bu gurur hepimizin.

bu yaklaşıma karşı çıkmak durumundayım.

bir kere avrupanın yere göğe sığdırılamayan ülkelerine bir de türkiyeye bakın.

sonra hesapta balon süper güç abd ye bakın.

günlük ölüm vaka ve devletin verdiği hizmete bakın...

kusura bakmayın ama türkiye en iyilerdendir.

artık şu kendi ülkesini küçümseme alışkanlığını da bırakın devir değişti bunu görün artık.

• Bu eline poşet alıp h.sonu gezenler kayboldu yoklar ya şimdi noldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu eline poşet alıp h.sonu gezenler kayboldu yoklar ya şimdi noldu

hava soğuk ondan..

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Virüsten değil soğuktan mı korktun sen
  • bilim insanları ülkemize en az 170 milyon doz aşı gelmesi gerektiğini, aşılamanın 3-4 ay içinde bitmesi gerektiğini söylüyorlar. ne yazayım bilemedim, umudu olan insanımız var mı?

not:akp trolleri hariç. onları insandan sayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 16 Ocak 2021; 14:49:59 >
  • git çok paran verse iste biontek den belki sana verirler muhalifsin ya dayanamazlar sana, ab ye bile vermiyorlar şu an,hala akp yazıyor adam şaka gibi siyasetiniz yerin dibine girsin artık.

çin de yamuk yaparsa aşı maşı beklemeyin rahat nisana kadar..

tek çare yerli aşı hızlandırılmalı bir an once.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2021; 13:58:25 >
  • Mustf9 nickli arkadaşla da tartışmaya girmeyin .

Kendisi 15 yaşında birisi . Burda gelip insanları kışkırtarak zevk alıyor

Bide sürekli hastanede çalıştığını söylüyor. He he diyip geçin

• arkadaşlar en sakin, en siyasetle ilgisiz, en uysal vatandaş bile açık havada maske takmanın kanuni zorunluluk yapılmasının ne denli saçma olduğunu söylüyor

sözün bittiği, bıçağın kemiğe, covid iğnesinin vücuda dayandığı noktadayız.

dünyada bir tek Türkiye de açık havada maske takmak kanuni zorunlu. Bu saçmalığı Türk halkına dayatanları tebrik ediyor alkışlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 16 Ocak 2021; 14:41:59 >
  • Biontek in Avrupa’ya aşı vermeyi azalttığı tamamen asparagas haberdir . Avrupa birliği önceliği kendisine aldı . Gerekli aşı adetleri de Avrupa birliği ülkelerine zaten pompalanıyor . Ama aşılanmaları yavaş gidiyor . Şahsi fikrim aşı da bir sıkıntı olduğu . Yoksa çoktan hızlıca aşılama yaparlardı

• bir komşumuzu diyalize bağlamnşlar diğeri ağır koma çok yaşlıda sayılmazlar çok biri 50 lerin sonu 60 ların başı şakası yok aynı binadan birbirine bulaştırmışlar illeti hadi kendi gençliğinize çok geveniyorsunuz ananız babanız gider oyle hemende ölmüyon 20 günü geçtiler halen hastanedeler oyle kolay ölümde değil yani iki kere hık diyip gideyim çeke çeke gidiyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Biontek in Avrupa’ya aşı vermeyi azalttığı tamamen asparagas haberdir . Avrupa birliği önceliği kendisine aldı . Gerekli aşı adetleri de Avrupa birliği ülkelerine zaten pompalanıyor . Ama aşılanmaları yavaş gidiyor . Şahsi fikrim aşı da bir sıkıntı olduğu . Yoksa çoktan hızlıca aşılama yaparlardı

kaynak alıyım ben verdim, kaynak neresi siyasi hissiyatınmı?

çoğu ab ülkesinde bile aşı stok sayısı 50.000 -100.000 lerde adamlar kendi veriyor kendi devletinden o rakamlar akp haber ajansı değil ...

israil ve baş sevgili müteffiklerinden sonra sıra sana gelir elbet biraz bekle. biontekin başındaki adam bile yahudi sana niye vericek nedeni ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2021; 14:50:55 >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    tulparhan rumuzlu covidin ve yasakların ateşli savunucusu biri vardı, o da kendisini tüm foruma "sağlık personeliyim" diye tanıttı sonra yine kendi mesajlarıyla onun öyle olmadığı evinde kendini hapseden biri olduğu anlaşıldı.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    tv'de seyrettiği haberlerde cıkan herşeye inanıyorsun, eh 60 yaş komşu covid oldu denilse haydi haydi inanırsın, inanmışsın nitekim. akıl değil inanışlar ile yaşıyorsun. kendi aklınla araştırarak bulduğun gerçekleri değil, tvde tüpte cıkan politikacı, bilim kurulcunun işaret ettiği zırvalıkları anlatıyorsun, sürekli.

• 
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.