Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elanorth

Arkadaşlar bugün sokağa çıkma yasağı var. Fakat evimin dibindeki okulda 10 kişi futbol oynuyor, biz evde pinekliyoruz. Bu nasıl bir iş? Nereye şikayet edebiliyoruz bunu?

fotosunu çekip Fahrettin reisi etiketleyebilirsiniz Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  şaka maka millet markete gidiyorum ayağına totosunu gezdirmekle meşgul. soran olursa kısıtlamalar etkili vakalar düşüyor dersiniz.

• Sinovac büyük bir ihtimalle halka tek doz olarak verilecek.

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Hala kafe, restoran, hafta sonu gezme derdinde olanlar var. Allah akıl fikir versin. Şu halde düşündükleri şeylere bak. Koyun can derdinde, kasap et derdinde. Kendileri yüzünden işe, okula gitmek zorunda olanlara bulaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 2 Ocak 2021; 17:2:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Bu senede korona virüsünden kurtulamayız gibime geliyor.

Artık salgınlara alışmak lazım.Almanyada bile doktorlar söylüyor.Dünya nüfusu çok fazla bu a bağlı tüketim ve talep yüksek üretim çok e hali ile küresel ısınmada olur mutasyonda salgında normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Dijital Saglik Pasaportu adli bir uygulama cikacak ve tum saglik bilgileri Covid hepsi orda yazacak. 6 ay icinde Corona gecirenlere asi yapilmayacak diye duyum aldim.

Bu çok saçma bir durum değil mi? Hadi 2-3 ay içinde geçirmişlere vurma da 4-5 ay içinde gecirmişlere de vur bir zahmet.

belki vücut yetersiz antikor oluşturdu 2. Yi kaptığında ölecek

• theorientjournal kullanıcısına yanıt

bizde bilerek yayildi

• Bu mutasyonlu denen virüs Ağustos'ta görülmüş yani her yer açıktı zaten yayılmıştır sen sadece yeni yeni ana bu değişikmiş diye anlıyorsun.Biri çıkıp demese mutasyon geçirdi diye ülkendekiler anlamaz bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

2 dönemde üniversitelerin gram açılma ihtimali kalmadı

aşıyı vurmaya başlasalar gayet açılır. mutasyon sadece bulaş hızını arttırdı diyorlar. Ünideki öğretim görevlilerine de aşı yapılırsa 2. Dönem kesin açarlar

• quote:

Biz neden evde oturuyoruz şu an?

https://twitter.com/mynet/status/1345357373284753408?s=21

bugün 500mt uzaklıktaki markete korkarak ve hızlı adımlarla gittim ceza falan yerim diye.

güzel ülkem.

• Yarın giderim sahile,bekçi polis önüme çıkarsa bu haberi gösteririm
  • quote:

Yarın giderim sahile,bekçi polis önüme çıkarsa bu haberi gösteririm

hiç bişey olmaz hocam. 3 bin tl yazar gönderirler. bu ülkede cahile ve zengine adalet işlemiyor.

• quote:

Biz neden evde oturuyoruz şu an?

https://twitter.com/mynet/status/1345357373284753408?s=21

Hava güzelse normal. Bizim burda nefesimiz donuyor mecburen evdeyiz Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Yarın ineyim sahile bende foto atarım
  • radko kullanıcısına yanıt
    Git bi mangal yap benim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dışarda olanların bir çoğu turist gurbetçi,evcil hayvanı olana yürüyüş serbest çok sıkılıyorsanız köpek alınKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  videodaki çoğu kişi köpeğim var olayına sığınmış belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Ocak 2021; 19:41:29 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kuş veya kedide olur mu?
  • nasıl açılır diyorsun ilginçKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  millet evleri kapattı o kadar öğrencinin anında ev tutması kolay mı sanıyorsun? senin ev hazır yada okuduğun yerde yaşıyorsun ki bu kadar kolay açılır diyorsunKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

bak şimdide 15 adet mutasyonlu virüsümüz ingiltereden giriş yapmış bakan kontrol altında diyorsa tam tersi olur benceKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  yakındır mutasyonlu virüs yayılıyor haberleri

• 
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.