Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34303431343234333434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şehirler arası ulaşım yasağı almazsan böyle olur tabi

https://twitter.com/sputnik_tr/status/1343942351182581761?s=21
  • beyler abimin antikor testi pozitif çıkmış. yani daha önce koronayı atlatmış. testi şirket yaptırmış sadece pozitif olduğunu söylemişler. değeri ne bilmiyorum.

aynı evde yaşıyoruz. 4 kişiyiz toplam. sizce bizim de semptomsuz atlatma ihtimalimiz var mı ? yoksa sadece abim semptomsuz geçirip bize bulasmamış olabilir mi?

• _turbo_ kullanıcısına yanıt

bunlar varsayımdan ibaret ilerde bu olursa konuşuruz 

• aşı karşıtı falan değilim ama harıl harıl biontech reklamı yapılınca işkillenmeye başladım. hele hele gazeteciler falan canlı yayında “alın bak inanın bizde aşı oluyoruz” moduna girince iyice işkillendim. herkes valla bak yemin ediyom aşı dünyayı kurtaracak modunda. zaten vücut dokunulmazlığından faydalanıp ne idüğü belirsiz bir aşıyı vurdumayacağım için sorun yoktu. bir tek biontech güven veriyordu.

oysaki normal bir şekilde “kardeşim hastalığın ilacı budur çalışma mantığı şudur” deyip geçseler konu kapanacak.

şuan 5 kilo balın 100tl ve orjinal olduğuna yemin eden satıcı neyse koca koca devlet adamları gazeteciler öyle görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 29 Aralık 2020; 19:21:13 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Görünen köy pek kilavuz istemiyor. Gecen sene yazdiklarimda varsayimdi artik degil . Asilar kitlesel sekilde uygulanmazsa zaten bir ise yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

beyler abimin antikor testi pozitif çıkmış. yani daha önce koronayı atlatmış. testi şirket yaptırmış sadece pozitif olduğunu söylemişler. değeri ne bilmiyorum.

aynı evde yaşıyoruz. 4 kişiyiz toplam. sizce bizim de semptomsuz atlatma ihtimalimiz var mı ? yoksa sadece abim semptomsuz geçirip bize bulasmamış olabilir mi?

dostum aynı evdeyseniz muhtemelen sizlere de bulaşmıştır ve hastalanan yoksa aranızda muhtemelen hepiniz bağışıklık geliştirmişsinizdir diye düşünüyorum.

dahası çoğu insan böyle diye düşünüyorum.

aksi taktirde özellikle büyük şehirlerde balık istifi her gün yolculuk yapan milyonlarca insan hasta olurdu.

sürü bağışıklığı sistemi denebilir.

tabi ekliyim ben doktor,sağlık görevlisi vs. değilim.sade vatandaşım.

• ingiltere 53.000 hemde tatil döneminde mutasyon bayağa sakat gibi inş ülkemize sıçramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Aralık 2020; 19:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

dostum aynı evdeyseniz muhtemelen sizlere de bulaşmıştır ve hastalanan yoksa aranızda muhtemelen hepiniz bağışıklık geliştirmişsinizdir diye düşünüyorum.

dahası çoğu insan böyle diye düşünüyorum.

aksi taktirde özellikle büyük şehirlerde balık istifi her gün yolculuk yapan milyonlarca insan hasta olurdu.

sürü bağışıklığı sistemi denebilir.

tabi ekliyim ben doktor,sağlık görevlisi vs. değilim.sade vatandaşım.

Alıntıları Göster

yani banada öyle geliyor hocam. aynı wc kullanıyoruz aynı mutfaktan çıkıyor yemek. aynı havluyu bile kullanıyoruz bazen.

teşekkürler

• Yaw abi 5 ten fazla aşı bulunmadimi niye hala süreç çok yavaş işliyor ulan hani sağlık ekonomiden önemliydi ozaman niye aşılar parayla satılıyor aşının formülü belli değil mi abi her ülkeye dagitilsin bu formül her ulke 1 ayda kendi milletine yetecek aşıyı üretir.

Haksizmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ülkeye geldi saklıyor işte
  • hıc sanmam bu yonetım para para ama vergi çook

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ingiltere 53.000 hemde tatil döneminde mutasyon bayağa sakat gibi inş ülkemize sıçramaz.

Tatil dönemi olduğundan dolayı öyle. Kimse corona vs. takmıyor. Adamlar 1 aydır dışarılarda alışveriş yapıyor.  

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Öyle bi yazmışsınız ki san ki bizde durum farklı bugün haberlerde Eminönü mısır çarşısını görmediniz mi adım atacak yer yok

Buyrun bu da tatile giden yüzbinlerce insan

https://twitter.com/sputnik_tr/status/1343942351182581761?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 29 Aralık 2020; 22:38:21 >
  • radko kullanıcısına yanıt

amaç chp beledıyelerı kotulemek hocam ben öyle düşünüyorum

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bundan onu çıkaracak bile trol olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ülkeye geldi saklıyor işte

ingilterede 53 bin vaka olma sebebi kimse maske takmıyor nufusun yüzde 90 ı koronaya inanmıyor çok değişik bi millet

• Bu yılbaşı yasakları nasıl 4 gün oluyor anlamadım ben,31 Aralık-Perşembe akşam 21'den sonra başlamıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu yılbaşı yasakları nasıl 4 gün oluyor anlamadım ben,31 Aralık-Perşembe akşam 21'den sonra başlamıyor mu ?

evet öyle

4 gece 3 gün hesapla işte

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru fakat heryerde 4 gün yasak yazıyor dedim bi yanlışlık yok mu
  • 
Sayfa: önceki 34303431343234333434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.