Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34253426342734283429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 28 Aralık 2020; 20:11:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt

iyi yapmışsın ama böyleleri laf anlamaz şikayet işe yarar mı bilmem çünkü işine geleni görürken işine gelmeyeni görmezden geliyor yetkililer 

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Direk bilişim suçlarına . Profilinden adresini bulmaları 5 dakikalarını almaz . Bizzat da biliyorum ilgilendiklerini .

umarım öyledir teşekkürler 

Bakalım yaptık yetkili yere başvuruyu fazla şikayet olursa daha dikkate alırlar umarım
  • radko kullanıcısına yanıt
    Bunun gibi laleler yüzünden . Birçok dikkat eden vatandaş mağdur oluyor . Ben bunun gibileri yüzünden haftada bir test yaptırmak zorunda kaldım . Temaslı olduğum icin bir şekilde iş yerinden istiyorlar . Şuana kadar negatif çıktı ama bugün yine yaptırdım , bekliyorum.
  • AYNEN

• Paranoyaklar 8 maske takıp eve kapansınlar.Cam ve kapı kenarlarını da koli bandıyla bantlasınlar.Aşı gelince istedikleri kadarını vurunup kalanı da içsinler.Bir kaç aya çoğundan kurtuluruz zaten.

• BEYAZ11 kullanıcısına yanıt

dünyada senin gibi boş konuşup boş gezenler olmasa zaten çoktan bitmişti bu virüs 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Aralık 2020; 2:56:28 >
  • -Çin’in başkenti Pekin’de Kovid-19 vaka sayılarındaki ani artış nedeniyle “acil durum” ilan edilmesinin ardından bazı semtlerde giriş çıkışlar kapatıldı.

Yetkililer, bölgede 92 laboratuvarda 800 bin kişiye Kovid-19 testi yapılacağını açıkladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mq8 F9Brute

bu virüsü geçirmiş birisi olarak akciğer sorunu olup olmadığına baktıran var mı ? boşuna tomografiye girmek istemiyorum .

Ben sadece 1-2 günü çok fazla halsizlik olduğu için yatakta geçirdim.

Geçirdikten 1 hafta sonra göğsüm ağrıyınca gidip tomografi çektirdim, Akcigerimde leke kalmış. Kesinlikle çektirin.

• İsteyen istediği yere yürür. Bende bir ekmek aldım mı dokunulmaz oluyorum. Akşamda al çöp poşetini git arkadaşının evine.

• Eşim hastalığı atlatalı ve karantinadan çıkalı 2 hafta oldu.

Toplamda eşime 10 gün bana temaslı olduğum için 14 gün rapor verildi.(Aldığım son duyumlara göre temaslılarında rapor süreleri 10 güne düşürülmüş)

Bir iki kelime söyleyeceklerim var.

Sağda solda yok ilaç içmeyin yok efendim onlar zararlı diyenleri kaale bile almayın.Erken teşhis ve ilaç çok önemli.Eşim 2 gün sıkıntı çekti sonrasında gayet rahat hastalığı atlattı.

Bende tek semptom bile olmadı.

Filyasyon nedir ne işe yarar ben hiç bir şey anlamadım.Gelen vatandaşların suratında sadece maske vardı ve aşağı apartman girişinden ilacı atıp kaçtılar adeta.Ne test yapıldı ne de bir şey içim içimi yiye yiye 4-5 gün geçirdim ve sonrasında bende rahata bağladım.

Aile hekimi toplamda 4 sefer aradı.Sesiniz gayet iyi geliyor vs. tarzı söylemlerle biraz soru cevap şeklinde geçen kısa sohbetler oldu.

Şu süreci hasarsız bir biçimde atlattığımız için mutluyum.

Herkese sağlıklı ve coronasız günler dilerim.

• 15 ocakta restorant ve kafeler açılıyormuş güzel haber şubat gibide ilkokul ve liseler başlıyor bıktık bu yasaklardan haftasonu yasakları da kalkar umarım vakalar azalıyor zaten

• Dikkatimi çeken h.sonu bile istiklalin kalabalığı

https://twitter.com/ihacomtr/status/1343181650373570560?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Aralık 2020; 10:35:7 >
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Kaynak: çaycı hüseyin 😁

Marttan önce unutun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Aralık 2020; 10:36:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Kaynak: çaycı hüseyin 😁

Marttan önce unutun

gazeteciler yazmış bu süreçte her zaman bu tarz duyumlar yalanlanır ama doğru çıkar 15 ocaktan sonra hes koduyla giriş çıkış başlıcak yoğun bakımlar boşaldı sayılır aşı geliyor ekonomi batıyor devlet sence göz yumarmı buna nasıl haziranda herşeyi açtık yine açılır olay tamamen yoğun bakımlarla alakalı yasak gelen kasım döneminde ankarada tüm hastaneler doluydu diye haberler geliyordu reis müdahale etti

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Haziranla ocak bir mi Ülkenin en çok gelir sağladığı kalem turizm sezonu başlıyordu o dönem.
    Daha dur kışa yeni giriyoruz ocak ayı sonu sonu 3 pik dönemi geliyor yoğun bakımları o zaman gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Aralık 2020; 10:41:21 >
  • 
Sayfa: önceki 34253426342734283429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.