Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

geçmiş olsun. aslında bu işin sigarayla ilgisi olmadığının en gerçek kanıtısın, yani her gece reklamı var ya korona sigarayı sever diyeKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] artık ne uyduracaklarını şaşırdılarKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• bu virüsü geçirmiş birisi olarak akciğer sorunu olup olmadığına baktıran var mı ? boşuna tomografiye girmek istemiyorum .

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt
    Boş peştinide kolunuza takıp mı gezdiniz 😂 Normalde yürüyüş yapmayı ye sini bilmezler yasak diye zevk alcanız ya yürüyüşe başladınız hemen 😂

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Boş peştinide kolunuza takıp mı gezdiniz 😂 Normalde yürüyüş yapmayı ye sini bilmezler yasak diye zevk alcanız ya yürüyüşe başladınız hemen 😂

sen pc başında 7/24 saçma sapan korona haberleri kovalarken ben günde 10km yürüyorum koçKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

Burda polise takılanlardan hangisi sensin 😂

https://www.facebook.com/143217525724589/posts/3827443153968656/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Aralık 2020; 0:34:42 >
    Yakalanırsın bi gün bu adamlar gibi dersin ekmek almaya gidiyom o zaman görürsün.
  • Mq8 F9Brute kullanıcısına yanıt

valla hocam hafif atlatmamıza rağmen akciğerde buzlanma cıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bak yukardaki arkadaşta 39 yaşına gelmiş alkol sigara yok ve oda spor yapıyormuş ama zor kurtarmış kendini covidden, hala da sorun yaşıyormuş halsizlik gibiKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] hadi sana iyi yürüyüşlerKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Aralık 2020; 0:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bak yukardaki arkadaşta 39 yaşına gelmiş alkol sigara yok ve oda spor yapıyormuş ama zor kurtarmış kendini covidden, hala da sorun yaşıyormuş halsizlik gibi hadi sana iyi yürüyüşler 

ben o işi eylülde hallettim. Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

bizde yedik bunuKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bizde yedik bunu 

şimdi bişey derdim de çok ayıp olurKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  afiyet olsun sana. korkmayın bu kadar korkmayın bu şekilde hayat yaşanmaz tırsmayın. sen şimdi gidip bu korkuyla çekik gözlülerin sözde aşısını da olursun

• radko kullanıcısına yanıt

o diyeceğin sıkar biraz ummadığın taş baş yararKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  aynen sende korkma böyle devam et ebedi yer bu kadar korkunç değil zatenKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] hasta olup virüs taşımayı marifet sayıyorsun ya umarım ailenden birine sebep olmazsın ona üzülürüm sana değilKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  belli ki taşıyıcısın bir halt olmuyor sanaKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Aralık 2020; 1:48:8 >
    Ya başkan , yasak kişisel değil dışarda işin yoksa çıkmayacaksin bu kadar . Göstermelik mostermelik , şuan sadece Türkiyede degil bu olaylar biraz bilinç lütfen.
    Salak salak yazıyorsun birde yok yürüyüşümüzü yaptık diye.

2 gün önce komşum 27 yaşında milli sporcu , herhangi bir kronik rahatsızlığı olmamasına rağmen vefat etti coronadan.
    Bende bu Adolf gibi vurdumduymazdim ,kendime de güveniyordum taki komşu olayı ve hastahaneye test yaptırmaya gittiğim de acil servise yatış için gelenleri gördüğüm zaman içime bir urpelti geldi . Acil servise gelenlerin çoğu gençti ve solunum cihazında geldiler hatta birisi vefat etmek üzereydi nefes alamıyordu . Hala anlamadım ben bu virüs nasıl bulaşıyor , neye göre kişiyi etkiliyor . Bu işin şakası cidden yok ha bu arada , iş yerinden bir arkadaşım hafif atlattı. Karantina bittikten 2 gün sonra kalp krizi şüphesi ile hastahaneye yattı , ailesinde kronik kalp yok 32 yaşında .
    Bu hastalık sakat beyler dikkat.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Ben şikayet ettim arkadaşı ss alıp ilgili yere attım. Yürüyüşünü yakında birde merkeze yaptırırlar .
    Boş konuşan herkes cezasını çekmeli .
    Tavsiyem sizinde şikayet etmeniz.
  • 
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.