Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

başta şu avm ler kapanmalıydı aylak işsiz yuvası,batçaklar diye yine bir cacık yok tabi,çalışma hayatını ve üretimi çok fazla etkilemiycek yasaklar geldi ,lay lay lom gezem tozam, hafta sonu gezem tozam gencim gezem tozamcılara geldi genelde iyi oldu mangalları artık balkonlarında tüttürüler yine 

hah geldi.... haftasonu yasakları içinde aynı şeyleri yazıp duruyordun.

• Radko noldu birader hani yasak gelemezdi. Konuda her yasak gelecek diyene yasak masak gelmez diyodun. İşte böyle gelir. Daha bunlar başlangıç yasakları gerisi gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olarak su tüketimine dikkat edelim dedi.

Ben kendimce dikkat ediyorum, lütfen siz de edin. Yakınlarımızı uyaralım bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Reis fırsat bu deyip mini miting yapıyor:)

reis artık bunlara muhtaç çünkü. her fırsatta her konuşmasında illa ki bir ucundan chp'di, dış güçlerdi, bunlarrrrdı sıkıştırıyor araya. buradan belki 3-5 oy daha kazanırım umudundan başka bir şey değil.

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • Virüsün yasakların sebebi değil bahanesi oldugu gerçeğiyle karşı karşıyayız. Neymiş yılbaşı kutlayamazmışız. Ama milyonlarca insan her gün işe gitmek zoruda

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

seçim zamanında öyle birşey yok diyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

eğer virüs hakkında söylenenler doğru ise 15-16 gün içinde dünyanın bir çok noktasını kırmızı olarak gösterecek haritadır

aga beee. hey gidi günler. 2020 ocak ayında bu konuda konuşurken işin buralara varacağını düşünür müydük? Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Çıktı yine miting yaptı. 10 dakika boyunca resmen ak partiden bahsetti Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Tam olması gerektiği gibi dozajında olmuş yasaklar. Zaten çoğu ülkede haftçi akşamları sokağa çıkma yasağı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokağa çıkma yasağı gelir hafta sonu için demistim. Herkes yok ekonomi yok sürü bağışıklığı
  • Mantıklı olmuş yasaklar inşallah vaka sayıları azalır .özellikle maske takmayan ağzında sigara ile dolaşan saygısız gençleri daha az görecek olmamiz daha güzel oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hah geldi.... haftasonu yasakları içinde aynı şeyleri yazıp duruyordun.

Alıntıları Göster

sallama ben oyle birşey yazmadım üretimi fabrikaları devletin kendini kapamasını asla beklemiyorum dedim yine beklemiyorum, yasaklar gezene tozana piknikçilere zaten sanki milleti eve kaynakladılar gibi yorum yapman komik olmuş..Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

hatta ben avmleri bekliyordum kapanır diye ama o bile olmadı kapitalizmin acı tokatı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Kasım 2020; 20:54:0 >

• furandor kullanıcısına yanıt
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Ocak 2021; 19:15:30 >
  • sahte pandemi deyince mesajlarımız siliniyor gerçekten çok özgür bir forummuş burası.

pcr testlerine bu kadar güvenmeyin derim

Allah akıl fikir versin benim mesajlarımı silene

• 
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.